Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Raz

pomagajte ljudi !

Recommended Posts

Ne moze jedan,danas sam bio tamo i moram da prodjem pored brdo njih da bih dosao do njega.Znam da sa shamanom ne vidim pattern ali sam napravio plan koji cu vam izloziti sada :lol:

Ja sa shamanom krenem sa rugueom u grupi tamo i kidamo do tog mesta,e tada ja ulazim na Razbijaca(moj tank) i on me inv u grupu i onda kidamo tog monka do sutra,ali sam danas nasao jednog hilera koj je hteo da ide sa mnom i rogueom tako da smo ubili svakog monka kog smo videli :lol: ali nije plao za sada :( videcemo sutra ili kasnije veceras ako ne bude raida

Jel moze da se farmuje to kao Holy pala sa solidnom DPS crit opremom? :D

naravno, pa ja sam Holy sa +spell dmg gearom, vrlo lagano se radi, 5-6 min mi treba za 1 run

@ Raz: plan je savrseno glup, kao sto sam napisao - mozes ali i ne moras da ubijes jednog jedinog Auchenai Soul Priest moba koji se seta cervenom putanjom na slici, ako otvoris oci mozes da ga zaobidjes lagano, jedino pazis one non elite sto se spownuju na bone piles, i to je cela mudrost, meni za 1 run treba oko 5-6 min, buffujem se jednom za 2 runa sa BOKom od 15 min... reroll pala XD

moguce da je glup ali nema sanse ja sam da pobijem onu dvojicu koju cu da aggrujem ako probam da prodjem pored onog groba ili sta god da je.Ja sam ubijao svakog monka na kog naletim na donjem spratu,bilo nas je troje u grupi(ja,rogue,healer).Ali nije palo tako da moram da idem opet sutra ali ko zna da li ce taj healer hteti da ide ali vidcemo