Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
tolle

arms ili fury

Recommended Posts

Nek mi neko kaze koja spec. je bolja za warriora (u globalu).

Interesuje me licno misljenje, pa ko god moze, neka mi odgovori.

Arms ili Fury.

I zasto bas ta.

Ako je lik potpuni fury, sta je bolje da nosi od oruzja: u dve ruke sekire, maceve, mace, ili

dvoruki mac, mace ili sekira?

HVALA

Gledaj to ovako...Svi warriori u arenama su speccovani 33/25/3.

Mace specc zbog stun-a.

Fury je mnogo ranjiv, mozhesh da ga disarmujesh, osim ako ima neku opremu koja ti omogucava immunity na disarm.

Koliko ja znam, full fury u areni je bullshit, 20 rage-a za rampage = ftl.

Mada imash 17/44/0 speccovane fury koji shibaju, ali o njihovoj opremi necu da pricham.

Arms = 2h weapons.

Fury = dual wield.

A ako dual wield-ujesh, nosish shta ti daje najbolje stats-ove i proccove. :)

Fury je za PVE,nosis sta imas ili sta nadjes:)

Neki BS moze lepe sekire da ti napravi za pocetak ako ima recept posto mislim daje world drop recept

Arms je za PVP,rokni princa u karazhanu za axe ili idi BS pa pravi sebi sekiru,mac ili mace

Ovo ti je moje misljenje

Pozz

Pa pazi ovako ARMS ftw za 1 vs 1 ili 1 vs 2, omogucava EXTREMNO brzo ubijanje sve shto ti treba je malo hit ratinga i puno crit ratinga.......

Za arene je po mom mishljenju bolji od fury jer je samostalniji i manje ranjiv, immune na disarm, dobija rage i HP kad ga stunuju, ima bolesne critove........ ali moras mu dati hit rating.

za questovanje je dobar ali fury je brzi, za BG definitivno ARMS

Gledaj to ovako...Svi warriori u arenama su speccovani 33/25/3.

Imam neki osecaj da mislis na ovo http://www.wowhead.com/?talent=TV0edhio0hdbZE0zm0xRZc

i ako sam u pravu onda si pogresio...Ne ide mace specc nego poleaxe specc

Sa ovim speccom imas dosta velike crit chance (samo uz pomoc talenata dobijes +10%(u berserker stanci 13%)) i to 20% jaci critical

Arms = PvP ko god da je rekao da je Fury bolji za arenu nek ne lupa gluposti...

Za Arms, sto sporiji 2h sa sto vecim gornjim dmg-om ( 3.6-3.8 speed je idealno, nikako ispod ); tako bolje iskoriscavas Mortal Strike/ 0.5 sec slam (ako si to stavio u talentima) i radis vise dmga. Sto se tice oruzja vecina kaze da je Mace bolji ali imo izadje ti na isto zavisi sta ti kiti vise prija... Mada mogu reci da je u 2v2 areni bolji, a Axe/Sword za neki masivniji PvP. Stun moze da ti dobije ili izgubi partiju ( imao sam par slucajeva da kad smo obojca na 15-ak% hpa, ja full rage on 5-6 i na gcd, taman da roknem execute i stunuje me na 1 sec i ubije me naravno... sreca) .

Fury - u main hand sto sporije oruzje sa sto vecim gornjim dmg (slicno kao kod arms-pvp, veca korist od heroic strike/whirlwind) a u off-hand sto brza batina (brzi rage)

Takodje, neki end-game guildovi imaju 33/28 arms-slam dps warriore koji biju bolje nego fury ( uz shamana sa windfury totemom), nikad nisam probao tako da ne mogu da komentarisem.

Imam neki osecaj da mislis na ovo http://www.wowhead.com/?talent=TV0edhio0hdbZE0zm0xRZc

i ako sam u pravu onda si pogresio...Ne ide mace specc nego poleaxe specc

Sa ovim speccom imas dosta velike crit chance (samo uz pomoc talenata dobijes +10%(u berserker stanci 13%)) i to 20% jaci critical

...

Resilience > crit.

l2p.

Idesh ono za shta si speccovan, stavi malo kursor preko talenata i videcesh "MACE SPECCIALIZATION", "SWORD SPECCIALIZATION" i "POLEARM SPECCIALZIATION".

Prochitaj malo shta radi svaki talenat umesto kakish ovde. :>

Gde ti je weapon mastery !?

Docice neka budala od roguea i disarmovace te pa cesh da trchish okolo kao muva bez glave.

Gde ti je improved charge ?Odmah na pochetku fajta, vrlo bitan deo, nemash rage-a za mortal strike.

Charge 21 rage > Autohit > Mortal strike.Sve se to desi u sekundi.Healer ga poduva malo.

Koj ce ti kurac imp. thunder clap?Ti radish pvp ili pve?

Drzhi se ti lepo svog lvl 19 warrior twinka i preskochi palamudjenje o pvp-u. ;>

Vishe sam mislio na ovaj specc:

http://www.wowhead.com/?talent=LVMxdGbog0dbZE0zu0xRZc

To je moj specc, sword <-- Lionheart Champion ( http://www.wowhead.com/?item=28429 ).

Imp. Hamstring mi ne treba, koristim piercing howl, isplativije je kad peglash rogue-ove i plus dodaje dmg na HS jer ja koristim heroic strike (iako nemam imp HS), Piercing howl + heroic strike = win.

Axe specc = Kad bijesh jadno gearovane ljude.Jerprotiv 400 resilienca, tih 13% crita o chemu ti prichash, kao da nisi ni uzeo, tako da si ga opet ispushio.

Sword specc = Burst dmg.Vishe volim kad dobijem jedan extra na, recimo, whirlwind, i taj extra attack mozhe da crituje, isto toliko mozhe i da miss/parry/dodge.Burst dmg > axe.

Crit shanse imam sasvim doboljno (28% u battlestance-u, 34.8xx u zerker stance + mongoose procc).

Mace specc = "CC" koliko toliko.Tj, spamstring i molish se da ga stanujesh.

A shto se tiche fury, to ni ja nisam znao, jebiga, nikad nisam bio fury.

Bloodthirst lupa i kad je disarmovan.

Pre neko veche imao duel sa jednim fury warriorom, ja njemu disarm, on meni 1800 BT crit posred face. \o/

A shto se tiche arms pve...33/28/0.Sasvim je solidan, samo zabodi jedan wf totem i tipa, 100 rage = spam slam.

Mada ja idem kao gore pomenut specc (35/23/3) u karazhan, i sasvim sam zadovoljan, uvek 2nd ili 3rd na dmg listi.

Prvi naravno enhancment shaman.

Mislim da cu sad dati najbolji odgovor od svega :D ...Sada su cuo najbolje komentare i jako su dobri saveti sve sam ih procito.ali na kraju ipak sve ostaje na tebi...Fury mozes da jebes kevu Arms mzoes da jebes kevu zavisi koji nacin igre volis i sta volis daradis brz dmg a mali i spor dmg a da ga razvalis to je sve stvar ukusa...Ja licno volim Fury(a na 70 cu videti sta cu biti verovatno malo fury pa ako budem rzocaran onda cu arms :D ) npr. u main hand Neki dobar mace ili a u off hend neki mac...Ali sada sam licno oko 60 lvl i stalno idem ab wsg i koristim 2 maca nemaju neke statove ali su brzi ko kurac i to mi se jako svidja...nije neki dmg kao ARMS ali za kastere je Fury dalo dusu...Ali opet neko ce bolje igrati sa arms neko ce bolje igrati sa Fury sve stvar kako igras i sta radis...

P.S:losa strana kod Fury sto imas jako puno sranja koje mozes da ukljucis i dokle ih sve ne ukljucis u borbi smoris se :D ,a kod arms skoro da i nemas :D

Pa sada odluka je na tebi ti vidi sta oces pa malo idi si face :D poz

Pa ono...stvar je da li oce da radi arenu i bg'z ili ce da radi pve(tj ictance)....arms warrior u ictancama heh retko se uzima tj u onim 10 + ictancama...fury ne moze da bije u pvp-u kao arms....+ veliki ne dostatak Mortal Strike...fury je okay spec za pve i za battlegrounde ali za arenu nikako....Tako da ti predlazem da ides na arms...ako te smori baci malo golda i respec :P

Da li je moguce...Da svaki put kad lepo objasnish choveku neshto, on bude josh veci retard i tera kontru?

Koji deo od "to je MOJ specc" nisi ukapirao?

To ti je primer kako u stvari izgleda talent build arms warriora za arenu..Od weapon specc-a zavisi koje oruzhije koristish...Ja koristim mach.Neko ce doci i stavice axe.

Samo treba iskoristiti chudnu stvar koja se zove MOZAK

.

Pazi, brate, chitanje je gradivo iz prvog razreda osnovne...A koliko mi se chini, ti ga josh uvek nisi savladao, zato brate, drugarski savet, i angazhuj svoje dve mozhdane celije da se malo pomuche oko bukvara i chitanke iz prvog razreda osnovne.

Osnovna Shkola + Uchionica broj 1 -> that way.

Da li je moguce...Da svaki put kad lepo objasnish choveku neshto, on bude josh veci retard i tera kontru?

Koji deo od "to je MOJ specc" nisi ukapirao?

To ti je primer kako u stvari izgleda talent build arms warriora za arenu..Od weapon specc-a zavisi koje oruzhije koristish...Ja koristim mach.Neko ce doci i stavice axe.

Samo treba iskoristiti chudnu stvar koja se zove MOZAK

.

Pazi, brate, chitanje je gradivo iz prvog razreda osnovne...A koliko mi se chini, ti ga josh uvek nisi savladao, zato brate, drugarski savet, i angazhuj svoje dve mozhdane celije da se malo pomuche oko bukvara i chitanke iz prvog razreda osnovne.

Osnovna Shkola + Uchionica broj 1 -> that way.

Ludilo...

Nisam ukapirao "ovo je moj sword specc" zato sto ako je toliko dobro zasto spominjes mace specc koji nikad nisi koristio???

I da nemoj da se pravis mnogo pamet...Ucionica broj 1 u osnovnoj skoli mi je biologija...

Nisam rekao "Ovo je moj sword specc", vec "ovo je moj specc". :)

Nauchi da, jebeno, chitash. ;)

A otkud ti znash da li sam koristio mace ili nisam?

Mozhda sam ga koristio pre nego shto sam skupio 8 nethera za mach? ;)

L2use brain.

I ja sam dao pretpostavku choveku...Pitao je koji je specc dobar, a mace specc je extra popularan ovih dana.60-70% warriora su mace speccovani.

Samo treba malo ukapirati shta drugi prichaju.

I josh jedno, chisto da se zna, ja se ne pravim pametan...Vec jesam pametan.

Kthxbai. ->

Svaki dalji komentar se smatra kao offtopic, i bice obrisan.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this