Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Silencer

Nerf Warlock Dotova !

Recommended Posts

to je za crit, mislim da sam bas na zvanicnom blizz forumu procitao da je za dot drugacija matematika, trebalo bi da proverim(o)...

to je za crit, mislim da sam bas na zvanicnom blizz forumu procitao da je za dot drugacija matematika, trebalo bi da proverim(o)...

uhh sad ne znam ni ja mozda si u pravu, ali znam sigurno da res utice samo na crit damage. Na non crit nema effekat. A to za dot damage bas volio da nadjem nesto o tome, pokusavo sam na forumu ali nisam nasao

Da ste kojim slucajem probali da pravite locka za pvp ne bi bili toliko odusevljeni sa njegovim sposobnostima,lock je ubedljivo naj ranjivija pvp klasa, fear u zadnje vreme ne pali po areni, svi su se vec izvezbali da ga izbegavaju sto trinketima sto sa anti fear ability.Rogovi ga naj gore J*** a i fury warrior pa i hunteri.Meni deluje posteno ako klasa vec nema nikakav defence bar neka ima dobre offence sposobnosti, a sada jos nerf na dotove....pa stvarno sta vise da trazimo u areni, sa bednim death coilom od 3 sekunde i jadnim dotovima, haha !!!

Da ste kojim slucajem probali da pravite locka za pvp ne bi bili toliko odusevljeni sa njegovim sposobnostima,lock je ubedljivo naj ranjivija pvp klasa, fear u zadnje vreme ne pali po areni, svi su se vec izvezbali da ga izbegavaju sto trinketima sto sa anti fear ability.Rogovi ga naj gore J*** a i fury warrior pa i hunteri.Meni deluje posteno ako klasa vec nema nikakav defence bar neka ima dobre offence sposobnosti, a sada jos nerf na dotove....pa stvarno sta vise da trazimo u areni, sa bednim death coilom od 3 sekunde i jadnim dotovima, haha !!!

Moje.

LOLOLOL.

IWINbutton = Deathcoil.

I sad kukaju?

Soul Link?

Rofl.

Isto kao rogue-ovi, meni drugar kazhe, rogue-ovi ce biti nerfovani!!

A on je rogue, naravno...Ja ga lepo pitam, kako, kad su im cooldownovi manji sada, i blind je free.

A on meni, "Now blind will last 8 seconds!!!".

Znachi...Omfg. :)

Ja i dalje ne znam sta je tu smesno,warrior koji je otporan na fear i koji radi 8k crit na clothere, dakle jedino sta lock tu moze je da opali deathcoil koji ce ga spasti na 3 sekunde... a onda dolazi brza smrt.

A sto se soul linka tice to je demonology osobina, jeste dobra u slucaju survival taktike al je go K**** po pitanju dps.

Pa ili ti treba da l2p lock-a, ili promeni klasu.

Ako ne volish demo, speccuj affli, ima neshto shto se zove Curse of Exhaustion. ^^

Pa kite-uj brate.

Celo jutro sam pikao sa burazerom arenu 2v2.

Ja kao hunter, on skill-lock.Solidan skor, 15-6.I josh da dodam da smo mi (ja full blue, a on blue/green oprema) ishli na neke sa t4/t5/glad opremom i dobro smo proshli.

Chak smo ishli na dva full epix rogue-a, i izuli smo ih (ne pitaj kako, ni meni nije jasno, nakon opener-a oba rogue-a (chitaj: Ambush) moj buraz je imao 30% hp-a zgutao hs, izdotovao jednog, ja sam samo nuke-ovao, pa je brzo poginuo).

BM hunter 41/5/15 aka Iwin button aka The Beast (Noob) Within i Demo-lock.

Steta sto odavno nisam bio na forumu, zamolio bi gosn kobayu da mi odgovori kako on to zamislja da ja kiteujem warriora koji ima, ako nije mongoloid pa ne upotrebaljava, hamstring, tu se radi o 30% usporenja protiv 45%.Naravno mogu za prvi cast da upotrebim amplify curse pa da popnem moj CoE na 50% citavih 12 sekundi, hehe, al ne pali tih 5%, zato jebes ga ako sam ja toliko nenormalan da posle 3 meseca igranja arene ne znam ko su mi naj zajebaniji protivnici.

Pa trebalo bi da znash da u WoW-u svaki procenat znachi, chak i tih 5%, barem meni znachi, ti ako ne gledash to, batali onda PvP u wowu, imo.

Shta mislish zashto hunter-i pobegnu od tebe posle jednog udarca kad im zabodesh hamstring a oni tebi wingclip?

Zato shto wingclip usporava 5% vishe od hamstringa.I hamstring koliko se secam, usporava 50%, pa ga ti samo jednom udarish i ne mozhesh vishe, onda samo usledi scatter > aimed. ^^

A chak i kad ti warrior zabode hamstring, zalepi mu death coil pa uradi sledece, PvP trinket > ALL.

Zajebani su Nuke-Lockovi (24/37/0 build).I to je build koji ce svaki drugi lock da koristi za arenu, a ne full afli aka Unstable Affliction.Jebesh ti to kad cesh da izdotujesh na brzinu i poginesh za 3 sekunde.Za isto toliko ce poginuti i tvoj drugar. ;)

Ovako lepo uzmesh do life drain-a, nadjesh nekog paladina, i kad krene arena, samo bacash dotove i trchish na njih i drain, jer to ne mozhe da se prekine.Zato se i zove tank-drain.

I sad cesh ti da kazhesh da ce oni da te pummel-uju, kick-uju, CS-uju i bice ti shadow school lockovana...Ali ako to do sada nisi iskusio, pishe da treba da se zakljucha, ali to uopshte ne radi (bug ?) u areni tako da ce oni da ti interuptuju samo jedan cast na svakih 10 sekundi. :>

Moj burazer kad preshao sa demonology na affli, u areni je nestajao za sekundu, obichno je bilo me vs 2, onaj ne stigne ni da izdotuje, a ono shto izdotuje, cleanse-uju.

Eto ti odgovora od gosn Kobaye.Ja koji nikada u zhivotu nisam igrao warlock-a moram da pricham nekome kako da ga igra. :>

Edit:

Shta znash, mozhda te ukenja da mu dodge-ujesh hamstring, kad ja moram priestovima da zabadam overpower (priest i dodge = lol), mozhda i tebe usere neki dodge. :D