Sign in to follow this  
Followers 0
pedja5

Warcraft movie

8 posts in this topic

Pozdrav iz Niša sve WoW igrače. Imam par pitanja u vezi predstojećeg Warcraft fima. Naime drug i ja razmišljamo o dolasku u prestonicu na premijeru Warcraft filma. Obzirom da do sada nikada nismo prisustvovali premijerama a naročito ne u Beogradu zanima nas više stvari. Na primer nije mi jasno da li se premijera prvo održava u jednom bioskopu a nakon toga u ostalima ili počinje u istom trenu u svim bioskopima. Ako svuda počinje istovremeno koji bioskop predlažete kao najbolji u Beogradu? Takodje informacije o ceni karte i kada će biti puštene u prodaju bi dobrodošle jer verujem da će se brzo rasprodati. I na kraju da li se planira neki after party ili nešto slično?

Premijera filma treba da bude 9. Juna, kako je saopštio "Taramount".

Sad što se tiče na dan premijere filmovi se uglavnom prikazuju u bioskopu Premijere filmova koje radi Taramount uvek su u Sava Centru i Cineplexx-u, al to cemo znati više sigurno sredinom maja :)

Kolka će biti cena karte, to isto ne znamo. Ali kapiram da ćemo znati kada budu karte krenule da se puštaju u prodaju.

1 person likes this

450din je karta za 3D u cineplexxx-u, jedino ako film bude trajao duže od 3h onda će biti 500din. Preporučujem cineplexx. Tamo sam gledao sve premijere Hobbita i bilo je kul, samo što treba čekati tačno minut kad izbace karte u prodaju da rezervišeš dobra mesta.

Mene je iskreno strah ovog fima. imam osjećaj da je hype prevelik pa da će film ispast neko govno kao što to biva sa ovim prenapucanim blockbusterima kao ovaj Gods Of Egypt i sličbi prije njega. Odabir glumaca mi se isto ne sviđa. :/ Onaj lik iz vikinga nije baš neki vrsni glumac po mom mišljenju.

Pošto Taramount radi premijere uvek u Sava Centru i Cineplexx-u sta mislite od ta 2 bioskopa koji je bolji? Takodje me zanima za oba bioskopa koja su mesta najbolja odnosno u koji redovima da kupujem karte. Da se ne bi desilo da ispred mene bude neki Orc pa ja ne mogu da vidim ni Stormwind.

Iskreno Cineplexx, jedino ako se ne naparvi neki event u Sava centru gde ce biti ceo dan neki zabavnih stvari da se radi oko filma, ali posto je ovo Srbija, mislim da nece. Sacekacemo :D

Cineplexx je malo skuplji, ali je kvalitet sjajan. I ne moze neki orc ispred da ti smeta posto je nagib veliki i sedista dosta visoka (i siroka) :)

1 person likes this

Odlično, znači idemo u Cineplexx. Još samo da objave kada će karte biti puštene u prodaju.