Silencer

Heroes of the Storm Četvrti Beta Key GIveaway

27 posts in this topic

hotsgiveaway.jpg

Da bi smo proslavili sledeće nedelje masivan Heroes of the Storm Patch, u saradnji sa Blizzardom, napravili smo preko našeg sajta četvrti Heroes of the Storm Beta Key Giveaway, gde ćemo podeliti 20 ključeva. 

Giveaway počinje od 22 Marta 2015 i traje do 25 Marta 2015!

Kako bi učestvovali u ovom beta key giveaway jednostavno odgovorite na ovaj topic, da želite da dobijete heroes ključ, i ostavite neki komentar.

26 Marta objavićemo listu dobtinika na sajtu i forumu, a dobitnici će morati da nam odgovore na naše privatne poruke preko foruma koje budu dobili u roku od 48 sata. Ukoliko se dobitnik ne javi isti ključ dodelićemo nekom drugom.

• Samo EU Nalozi mogu da učestvuju u nagradnoj igri. Ukoliko učesnik nema isti, neće biti u mogućnosti da dobije key.
  • Beta ključevi ne mogu da se transferuju izmedju accounta / regiona, ili drugih ljudi, oni su Vaši, i nisu predvidjeni za transfer drugim osobama.

2 people like this

mogu li ja dobiti jedan ključ? hoću da igram sa mojim drugarima... a nikako da nabavim ključ biggrin.png

Hocu i ja kljuc...Obozavam i World Of Warcraft i Starcraft i Hearthstone(sve blizzardove igrice),a cujema da je ovo bolje i od Dote i Lola

:D

Pre par dana mi je drugar pokazao igru i izgleda vrlo zanimljivo pa bih voleo da je probam. Hvala biggrin.png

Zelim da dobijem kljuc.
Svi moji drugari igraju bez mene,a i sama igra je jako zanimljiva.
Obozavam League of Legends,World of Warcraft,Dota i sve MMO i MMORPG igre.

Pozdrav,zeleo bih kljuc ako moze,svi moji drugovi igraju,igrao sam dosta wow-a i dote pa bih da probam kombinaciju to dvoje,hvala unapred. :D

Svi hoce... Lol 20 se daje a nema nas ni toliko XD. Ali HOCU I JA!!!!

Oduvek sam voleo da igram WoW i LoL a ovo mi je na neki nacin kombinacija oba hah
2 moja dobra druga su takodje vec dobila igricu tako da bih i ja zeleo da imam key ^^

Pozdrav