Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Silencer

Heroes of the Storm Četvrti Beta Key GIveaway

Recommended Posts

hotsgiveaway.jpg

Da bi smo proslavili sledeće nedelje masivan Heroes of the Storm Patch, u saradnji sa Blizzardom, napravili smo preko našeg sajta četvrti Heroes of the Storm Beta Key Giveaway, gde ćemo podeliti 20 ključeva. 

Giveaway počinje od 22 Marta 2015 i traje do 25 Marta 2015!

Kako bi učestvovali u ovom beta key giveaway jednostavno odgovorite na ovaj topic, da želite da dobijete heroes ključ, i ostavite neki komentar.

26 Marta objavićemo listu dobtinika na sajtu i forumu, a dobitnici će morati da nam odgovore na naše privatne poruke preko foruma koje budu dobili u roku od 48 sata. Ukoliko se dobitnik ne javi isti ključ dodelićemo nekom drugom.

• Samo EU Nalozi mogu da učestvuju u nagradnoj igri. Ukoliko učesnik nema isti, neće biti u mogućnosti da dobije key.
  • Beta ključevi ne mogu da se transferuju izmedju accounta / regiona, ili drugih ljudi, oni su Vaši, i nisu predvidjeni za transfer drugim osobama.

• Like 2

Oduvek sam voleo da igram WoW i LoL a ovo mi je na neki nacin kombinacija oba hah
2 moja dobra druga su takodje vec dobila igricu tako da bih i ja zeleo da imam key ^^

Pozdrav