Sign in to follow this  
Followers 0
Dreiko

ESL Open League

8 posts in this topic

http://play.eslgaming.com/heroesofthestorm/europe/news/254336/

Znaci, ovako... ae skupimo nekako 8 ekipa i napravimo nesto ovde, bilo bi cool da igramo medjusobno u esl ligi :). Siguran sam da svako od vas ima drugove sa kojima igrate, napravite neku ekipicu i igramo.. Takodje i ovde na forumu neka se povezu ljudi kojima fali ljudi i pikamo :)... I nemoj te uopste da gledate mmr i te gluposti nego skupite ljude i igramo cisto iz zajebacije.

Malo vremena imate da razmislite, bilo bi cool da uradimo nesto :).

Sabani smo :) cela nacija.. 8 ekipa ne mozemo da skupimo :D..

Cuj da skupimo 8? Kad bi bar 1-2 ozbiljnije ekipe, takmicarski nastrojene mogli da formiramo bio bi uspeh!

ma kakvo takmicenje, kada mi ne mozemo da skupimo 8 cisto iz zajebancije... mora od neceg da se pocne, ne odma high end

Pa ja to i kazem. Bilo bi lepo da moze da se formiraju 2 ekipe sa ljudima koji dosta igraju i vec imaju veliki broj odigranih partija i poznaju mahaniku odlicno. A onda moze da se pravi progres. Sastaviti 8 ekipa od ljudi koji su usli u igru pre mesec dana i organizovati ESL nema svrhu. Jer treba ce im minimum par meseci hardcord igre da dostignu nivo jednog prosecnog igraca, osim ako nisu pro igraci koji se lako prebace ne ovo!

Pa dobro ako nekom timu fali solidan igrac slobodno neka mi se javi, btw iz HR sam da unaprijed naglasim.

Zaista tuzno da je ovo cak jedini nas site koji sam uspjeo za sad nac koji uopce i prati HOTS.

I da par detalja, 700+ odigranih igara na Hots, sa 17 heroja, total hero lvl 200, HL lvl 26 ;)

Vratio sam se u igru pre 15 dana posle pauze od 2 meseca. Igram tank i sup. ( 900+ patija, 27 rank trenutno  HL ( sve solo  queue i nisam nesto preterano igrao, jer treba izdrzati sve te ljude), otvoreno 20-ak heroja). Ako ima igraca koji imaju solidnog iskustva u igri i zele da oformimo neku ekipicu  za farmanje QM, HL i Team L koja ce startovati uskoro naka me dodaju - Nenad#2913

E jbg , nistam bio nesto aktivan na internetu , previse obaveza. Da sam video ranije ja bih se prijavio odmah. Kasno Marko na Kosovo stize.