Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Silencer

Heroes of the Storm Beta Key GIveaway

Recommended Posts

Eh da je manje takvih, mozda bi mi koji bi igrali imali betu :D, nista ne odustajem idem dalje gledat di se djeli, za sada na twitchu je nemoguce dobit jer kad krenu djelit spoji se preko 300 ljudi i nema sanse dobit, ugl. dobivaju subscriberi koji placaju :(

Posto sam dobio kljuc,a nekako je bolje da igras sa svojim ljudima smile.png Ako neko hoce da igramo zajedno,neka me doda,nick mi je Pidikanac. Igram lol skoro 2 godine,igram Smite vec dugo...tako da mi ovakve igrice nisu skroz nepoznate,nisam potpuni DUNSTER smile.png Imam dosta slobodnog vremena,tako da ako neko zeli da igarmo,slobodno neka me doda.

Igra li neko ovo ili ? :DD Majku mu niko ne dolazi na forum,ljudi vam dali kljuceve i sad kud koji mili moji... :) Ja sam 9 level... Hajde ako neko igra,neka se javi... NICK mi je Pidikanac

Takvima ne treba ni davati kljuceve :)) Podelili ljudi i sakom i kapom,svi se zivi zahvaljuju do neba...i sad kad treba da prodiskutujemo o igrici,da kazemo koju rec....da i ovom forumu bude lepo....nigde zive duse.... Mora da su sve kljuceve prodali :D XD U igricu ulazili nisu XD 

Guest
This topic is now closed to further replies.