Sign in to follow this  
Followers 0
matke

Pomoć pri odabiru laptopa

4 posts in this topic

Pozdrav komjunitiju, dugo me nije bilo :D Došao sam u potrebu za stručnim mišljenjem, a od stručnjaka ovde nema većih :D Treba mi neki laptop za oko 30k, može malo gore-dole cena, u razumnom okviru, davno sam prestao da pratim šta sve ima na tržištu pa pipam u mraku. Svestan sam da ne mogu dobiti neko čudo tehnike za ove bedne pare, al' reko da ne kupim baš neku bedu od kompjutera precenjenu...

Poz Matke,

Valjda si ga kupio do sad, al ako nisi pogledaj ponudu na emmi.rs oni su najjeftiniji po meni u Srbiji sem ako ne zakacis akciju neku negde. Inace realno da, za 30k din neces mnogo da se odusevis performansama. Radice ti ono filmovi, muzika, facebook, i neke igrice, koje nisu previse zahtevne sto se tice grafike.

Nisam ga kupio dosad, batalio sam ideju, a i arčio sam tuđi dugo pa mi nije ni trebalo, al sad opet dogorelo, s tim što sam sad u boljoj situaciji 

daj Silencer (ili bilo ko drugi) preporuku do 50-60k, ja ovo gledam, nit se razumem u ove grafičke, procesore više, to ne pratim odavno, sve nešto merkam dizajn, al to je qurac, daj 2,3 komada da ceniš da valja do te cifre