Sign in to follow this  
Followers 0
VukDefias

Forty Two, Stormscale, regrutuje nove clanove za WoD.

12 posts in this topic

Pozdrav, okupili smo ekipu na Stormscale serveru, na hordi, od ljudi sa Agamaggan / Tarren Mill / Defias / Stormscale.

Za sada nas ima 15-17 stabilnih raidera, ekipa je superkul, i posto dobar broj ljudi ima preskocenu prethodnu, ili prethodne dve expanzije, gde su pre toga igrali HC raidove, neki i PvP na visokom nivou, slozili smo se, da se vratimo, i krenemo opet da raidujemo.

Za sada, plan nam je da sto pre ocistimo normal/heroic, da bi smo mogli da krenemo mythic.

Svi clanovi guilda koji imaju nameru da raiduju, su u "obavezi" da izleveluju, i imaju gear iz dungeon-a, spreman za pocetak raidovanja, do trenutka kada se otvara prvi raid tier, to je dve nedelje, ako se ne varam, jer planiramo da krenemo odmah.

Od vas se ocekuje prethodno iskustvo u raidovanju, ne govorim o LFR, stabilna konekcija, dobar komp koji moze da podnese raidovanje u tom broju, mikrofon koji ne maltretira ljude dok govorite, otvoren stav, spreman da cuje i nauci iz kritike koja mu je upucena.

Ne trpimo nazi stavove, ljudi iz svih okolnih zemalja su dobrodosli.

Sajt je jos uvek u izradi, tako da, ko zeli, i moze da kontaktira nekoga iz guilda na serveru.

Raid vreme ce biti cet / pet / ned od 19-20h, pa 3-4 sata posle toga, naravno, ostali dani dolaze u obzir po dogovoru, na primer ponedeljak, ili utorak.

Loot sistem ce biti DKP.

Pozdrav svima!

Poenta tvog posta je?

I'll take the bait. Ismevanje elitizma u MoP/WoD-u kada je igra vrhunac casual gaming-a. Mozete svakoga da regrutujete, cak i da je igrao samo LFR i da nema prethodno iskustvo u raidovanju.

Zasto bi ti meni govorio koga mi mozemo da regrutujemo? :)
Niti iko govori o elitizmu, svi smo "casual" igraci, sa prethodnim iskustvom u raidovanju, tako da, takve ljude i trazimo, i dalje ne vidim poentu tvog posta :)
A sto se tice vrhunca casual gaming-a, wow i dalje moze da se pohvali, po meni, najboljim pve contentom, od svih ostalih mmo igara.

U kontekstu recenice "mozete" znaci da vam i LFR igraci zadovoljavaju uslove, a ne da ti ja govorim sta da radis.

Ti zahtevi i stavovi su poprilican elitizam.

Po tebi.

Ovo je totalno off topic, kao i tvoj prvi komentar na thread, ali me zanima zasto je elitisticki, traziti igrace slicne sebi, da igrate zajedno? 
Jednostavno ne zelim, niti iko od nas, da objasnjavam nekom novajliji kako funkcionise raid, kao mehanizam, jer ljudi koji nisu to ranije radili, mogu lako da se naljute oko loot-a, ako ih zamenis nekime, jer ne rade posao kako treba, ne znaju da prime kritiku, itd, znam, sve to moze da se desi i sa ljudima koji znaju sta je raid, ali je verovatnoca mnogo manja... :)

Im elitist and so proud of it. :)

Pusti trollove sto se loze da je igra nekad bila teza a ne mogu sad da ubiju hc bossa pored svih streamova/guidova na netu.

Mogao si da stavis bar wowprogress link ako nemate sajt da ljudi mogu da provere gild i progress.

Srecno sa gildom. Pozdrav

Im elitist and so proud of it. smile.png

Pusti trollove sto se loze da je igra nekad bila teza a ne mogu sad da ubiju hc bossa pored svih streamova/guidova na netu.

Mogao si da stavis bar wowprogress link ako nemate sajt da ljudi mogu da provere gild i progress.

Srecno sa gildom. Pozdrav

Lepo rečeno.

Update sto se wow progress-a tice, za sada smo 6/7 normal, i 1/7 heroic, 5 clanova "guilda", ukljucujuci i Raid Leadera, su jos uvek u procesu prebacivanja cikica sa raznih servera na Stormscale, pa se ne vidi apsolutno nikakav progres na wowprogress sajtu.
Ekipa deluje super za sada, malo smo se mucili na Tectusu ( 5 i nesto sati ), pa nas je to dosta usporilo...
I dalje smo u potrazi za range dpsovima, preferably mage / lock / priest. 

Kontaktirajte nas na sajtu ili ingame koristeci /who Forty Two :)

Raid vreme je sreda / cet / nedelja od 20:00 do 00:00, za ostale dane se dogovaramo.

Update, 5/7 HC.

Potrebni kasteri da popunimo range ( mage / lock / ele sham ).