Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

Curse of Naxxramas Patch

Recommended Posts

Upravo se postavlja na americkim serverima, sutra ce biti na EU. Kapije ce biti otvorene u isto vreme, tako da amerikanci nece imati pristup Naxxramasu veceras.

Nezvanicne datamine informacije procicati ovde: http://www.adriacraft.net/hearthstone/hearthstone-patch-the-curse-of-naxxramas-201407216069/

Nove Pozadine za Karte

Bas ovim deckom sam sabio prvog bosa. Drugog sam sabio aggro paladinom koji se oslanja vise na minione nego na spelove. Maexxna kolko god izgledala wtf na heroicu zapravo je izi mod da se cak sa basic paladinom abusuje. Fora je da mu na stolu ostavis 6 miniona sa po 1dmg i jedan Nerubian Egg - 0dmg. Jako lako da se uradi, iz 2-3 pokusaja sigurno uspeva. Ostace sa 6 dmg na stolu. Ne bacas nikad preko 2 miniona, uvek ce uzeti hero ability i vratice ti ta dva miniona u ruke pa ce te spiciti po heroju heroju sa 6 dmg. Kako je glup Ai radice to iznova svaku ruku dok bacas dva miniona. Ta dva miniona treba da budu Guardian of Kings (leci ti heroja 6hp i kosta 7 kistala) i neki charger koji kosta 3 kristala, moze Wolfrider(Basic), ili Arcane Golem(Rare). I onda tako 20 ruka lecis svog heroja i pucas njegovog po faci chargerom.

@Zerox Sabio si Heroic? Daj deckove ako jesi. wink.png

Sad tek vidim ovo, a vidim da si zavrsio, i ja sam ih u pocetku precenjivao :) Malo pojacani custom Shaman deck sabija ono kao od sale posto igram Druida sa jakim kartama pa me premasuje :)

Bas ovim deckom sam sabio prvog bosa. Drugog sam sabio aggro paladinom koji se oslanja vise na minione nego na spelove. Maexxna kolko god izgledala wtf na heroicu zapravo je izi mod da se cak sa basic paladinom abusuje. Fora je da mu na stolu ostavis 6 miniona sa po 1dmg i jedan Nerubian Egg - 0dmg. Jako lako da se uradi, iz 2-3 pokusaja sigurno uspeva. Ostace sa 6 dmg na stolu. Ne bacas nikad preko 2 miniona, uvek ce uzeti hero ability i vratice ti ta dva miniona u ruke pa ce te spiciti po heroju heroju sa 6 dmg. Kako je glup Ai radice to iznova svaku ruku dok bacas dva miniona. Ta dva miniona treba da budu Guardian of Kings (leci ti heroja 6hp i kosta 7 kistala) i neki charger koji kosta 3 kristala, moze Wolfrider(Basic), ili Arcane Golem(Rare). I onda tako 20 ruka lecis svog heroja i pucas njegovog po faci chargerom.

Ja sam odradio ovako nesto, evo linka za deck: http://www.hearthhead.com/deckbuilder#cMMr7Mmr7zmU7Mm17Mm37MoE7Mk07zRm7Ms17Ma67MqI7Mbt7MrI7Mrn7Mho7Mj68M

Ako izvucete humility lagano je svedete na 7 miniona po 1 dmg,ako izvucete 2x voodo doctor 1x earthen ring farseer vec na 5 mane mozete da bacite sva 3 miniona i uvek ce vam posle njenog turna ostati 1 minion na stolu koji moze da je udari(ona ce nastaviti da vam fokusira heroja dokle god ima preko 10 helta(kada padne na 10 ili tako nesto pocece da fokusira prvo minione koji su ostali na stolu)

Ja Heroic Loatheb-a nikako da predjem. :/ Odustao sam, jednostavno nemam karte koje mi trebaju a sa ovim cheap deckovima nece zvezde da me pogledaju i to ti je. Sad pa nemam ni golda za novi wing... o muko. :/