Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
talicni

Kako instalirati Diablo 3 na drugi racunar sa upotrebljenim kljucem?

Recommended Posts

Dobio sam sinoc od prijatelja original disk Diablo 3, ali imam problem sa instalacijom.Kljuc koji dolazi sa igrom je on vec iskoristio i samim tim ja ne mogu da ga koristim.Uz igru dolaze 2 gest pass kartice od kojih sam iskoristio jednu da bih pokrenuo D3.To je starter varijanta koliko vidim.Do sada sto sam igrao, prilicno lako ubijam neprijatelje a moj health bar skoro da je netaknut.To bas i nije neki izazov.Zato i pokusavam da nadjem resenje za ovo full izdanje koje sam dobio.

Ima li neki nacin da instaliram igru kod sebe na racunar sa kljucem koji postoji na kutiji od igre?Bicu zahvalan za bilo kakvu sugestiju.

Mozes da igras bez problema ako se ulogujes na njegov account... posto je koliko ja znam po instalaciji taj key vezan za account. Tako da ti sada to nista ne znaci. Neka ti da lepo mail i pass svog b.net accounta ako je pravi drugar :P

Kao sto rece scrub skepi, serial od igre je vezan za nalog na kojem je aktiviran, u ovom slucaju to je nalog od tvog drugara. Disk ti vise nicemu ne sluzi osim kao instalacija. Jedini nacin da igras je da ti drug da mail i pass od njegovog naloga pa da igras na njegovom nalogu ili da kupis novi primerak igre.

Prvi put imam original igru.Bilo koju.Oprostite mi na neznanju.Da li da deinstaliram D3 za koji sam upotrebio gest pass kljuc pa da probam opet sve ispocetka?Ne znam da li ce to ista vredeti, jer na pocetku instalacije mi zatrazi kljuc koji je na kutiji igre, ali kako sam vec napisao dobijem obavestenje da je taj kljuc iskoristen.Pitao sam prijatelja za nalog, ali on ne moze da se seti sta je upisao jer veoma dugo nije igrao D3.Najveci problem je kako da instaliram igru.....

Pa ako nemas nalog tesko da ti vredi nesto taj cd... Bolje pokusajte da se seti nalog a posle je sve lako...

http://us.battle.net/en/app/

Skini ovu aplikaciju.. ona ti sluzi da imas sve igre u jednoj aplikaciji stim sto moras svaku igru da instaliras.. Aplikacija zahteva bnet nalog da se ulogujes a posle skidas igre za koje imas kljuc.. Posto je d3 vezan za taj nalog automatski imas d3 da igras cim skines..

A uostalom nema veze sto je kljuc iskoriscen to ne bi trebalo da pravi problem, to bi bilo kao sad da obrisem diablo i da ne mogu da ga instaliram opet posto je kljuc vec jednom iskoriscen. On se vezuje za nalog a ne za igru.

Moram se cuti sa ortakom kada dodje sa posla, valda ce se setiti naloga.Ja sam sinoc napravio free nalog na battle.net nakon sto sam instalirao igru sa guest pass kljucem.Igram i sada D3, ali je previse lako.Nema izazova, jer jedino kada stojim u mestu i ne radim nista onda mi skidaju helath.

Vec sam ti rekao bez njegovog naloga ne mozes nista da uradis. Sada sve blizardove igre idu preko njihove bnet aplikacije. Vec imas starter edition instaliran a to ti je ustvari cela igra ali si ogranicen samo do odredjenog dela. Kupovinom kljuca za igru samo ubacis taj kljuc na svoj nalog koji koristis da bi igrao starter verziju i onda ti se otkljucava cela igra.

Taj tvoj drugar vrlo lako moze da "povrati" informacije o nalogu tako da je to najbolja i jedina opcija ako zelis da igras full verziju igre, naravno ako on uopste zeli da ti da njegov nalog.