Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Axie

Drop Rate -- tabela

Recommended Posts

181nV3p.png

Poslednji red (Legendary Crafting Mats) uskoro dobija buff i biće isti kao red iznad (Death's Breath).

Zanimljivo da sam to vidio prije 5-6 dana kao neki poljski blue post, na poljskom dijelu battlenet foruma. Danas sam isto gledao neku najavu da svaki dmg type ima prateći efekat, i kako će to da stave na PTR, i opet je source bio blue post, i to poljski haha

Izgleda da se tamo prvo pojavljuju novosti

Btw apsolutno se slažem sa boffovanjem šanse dropa za craftovane leg iteme, dovoljno je teško naći kripove koji ih dropuju, a ne dobiti ih. Sve to za neki mediocre item koji je više kao stop -gap između rare i pravih legendary itema...

Po meni bi mnogo extra bolje bilo da kad bi crafting leg itemi bili najjaci u celoj igri..pa da se za njih materijal farma po par meseci al da zato bude extra..ovako juris mobove koji ti mozda bace crafting materija... Pa dok farmams mats ti bar vidis napredak a ovako juris mobove i molis se bodu da dropuju..

• Like 1

Da, da, i to se nalazi gore. Napomenuo sam ispod slike. Praktično Death's Breath brojke primeniš i to je to. 

I slažem se, više bih voleo da ovi materijali ostanu retki (možda i ređi), bar odabrani, ali da su onda ti odabrani L ajtemi "ubice". Da ide kao: rendom treš da preživiš, kraftovani žutaći i L, odlični drop L, kraftovani super L i na kraju najređi T-only L/setovi.

to nije lose, samo sto mi taj film necemo gledati. cim ljudi krenu da kukaju kako je "tesko" odma se sve nerfuje i sve bude easy i na tanjiru.

Kao da niko vise nema strpljenja. Diablo treba da bude igra gde ces posle jedne godine vrednog igranja da budes dobro opremljen. Ako to uspes posle dva meseca - nesto nije u redu.

Kao da niko vise nema strpljenja. Diablo treba da bude igra gde ces posle jedne godine vrednog igranja da budes dobro opremljen. Ako to uspes posle dva meseca - nesto nije u redu.

Ajde bre ti jos na normal igras. Idi treniraj jos malo pa kad dodjes na torment tamo 2020-te onda moz' da se "razgovaramo".

• Like 1

a koja je poenta da farmam godinu dana ko kinez dobre stvari, ok ne treba odma sve na tacnu, al s ovim sjebanim patchom bolje da su ostavili AH. Nelogicno mi je da za 7-8 sati igranja ja dobijem 2 lega i to uglavnom budu usrani statovi -.-

@Witcher

Tacno, ali to je tek prva tura, tj. da sa svim likovima predjem act V (uzmi u obzir ih imam 10), a naravno da idem i sa oba crusadera. Nije to tako malo posla happy.png

Kad oni svi budu presli ceo normal, onda cu da predjem na prvu sledecu tezinu.

Jel torment 1 dovoljan? ;)

@Atena

Pa i jeste poenta u trazenju. Nije ideja da bude prelako. Ne tvrdim da treba da cekas kao vreme dolazenja D2 na level 99, ali treba da traje smile.png

@Witcher

Tacno, ali to je tek prva tura, tj. da sa svim likovima predjem act V (uzmi u obzir ih imam 10), a naravno da idem i sa oba crusadera. Nije to tako malo posla happy.png

Kad oni svi budu presli ceo normal, onda cu da predjem na prvu sledecu tezinu.

Jel torment 1 dovoljan? wink.png

@Atena

Pa i jeste poenta u trazenju. Nije ideja da bude prelako. Ne tvrdim da treba da cekas kao vreme dolazenja D2 na level 99, ali treba da traje smile.png

Pazi ovako, posle normal ide hard pa expert pa master pa torment 1-6. Znaci po tvom sistemu igranja ti ces doci do tormenta ne 2020 vec tamo negde oko 2030. Izvinjavam se na prvog gresci u godinama.

Eto... neka povecanja se najavljuju... happy.png

Sa razumnom verovatnocom mogu da kazem da cu do leta da krenem sa vecim tezinama... a tormenti... hmm... sigurno ne 2014, ali pre 2020. smile.png

Moja filozofija se ne menja mnogo: 1x normal, 2x hard, 3x expert itd. Stici cu ja do tormenta... jednog dana hehehehe happy.png

I tek treba da se raspitam sta je adventure mod :D

Svaka tebi cast,ali ja ne razumem zasto to radis sebi?

Odigrao sam JEDNOM na normalu,i JEDNOM na masteru pre ekspanzije,i zavrsio sam ekspanziju na normalu.Par dana sam igrao solo ili u grupi bountys i riftove na hard-masteru,i od proslog vikenda igram na tormentu svaki dan - gde sam u proseku igrao sat do dva dnevno.Koliko ti igras,5 minuta nedeljno?

Nema apsolutno nikakve potrebe da igras toliko puno na toliko mizernim i nebitnim nivoima tezine,tvoj lik ce napredovati MNOGO vise i MNOGO ce ti zabavnije biti.Slazem se da se misljenja razlikuju,i sve je to okej,ali ta tvoja "filozofija" mi je potpuno bizarna - kao kad bi mi neko rekao da je odlucio da ce da cita jednu stranicu dnevno neke knjige jer mu se svidja.

Pa ne bas 5 minuta... hehehe... Mozda oko pola sata na dan bude. Nekad vise, nekad manje.

Jos uvek malo zezaju checkpointi. Nekada sam mogao mirno da dodjem to neke tacke, da se ne obazirem na waypointe (sada igram od jednog do drugog, ili par komada odjednom).

Ipak, vrlo bitan faktor je skupljanje dijamanata usput ^_^ Za mene je dovoljno dobro :)

jel se meni cini il su oni "neprimetno" increasovali leg drop rate? nesto mi ko sasavo danas padali legovi i planovi za iste?

jel se meni cini il su oni "neprimetno" increasovali leg drop rate? nesto mi ko sasavo danas padali legovi i planovi za iste?

Meni ono sinoc dok smo igrali padalo ko nenormalno, steta samo sto su sve sranja bila osim jednog stita.