Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Warheart

ES skyrim

Recommended Posts

Poso se non-stop nesto sasecam da ne spamuje ESO otvori cu novu ovde...

Stigoh do lvl 10 a i dalje ne  znam gde da prodam ove mantije (robes), oklope prodam kod kovaca al za ove nigde nisam uspeo da nadjem gde kao ni za dragulje i amulete.?

jok stevo prica za obican elders smile.png. imas kod merchova, tj onih sto prodaju raznu robu, kod njih mozes da utopis maltene sve wink.png

U Whiterun-u nisam naso ni jednog takvog :/

kod pijace sa desne strane imas prodavca u kuci, tu mozes da prodas stvari (razne stvari)

Ako mislis na Belethor-a koji je u kuci on mi nudi samo da kupim a nema ih opcije da prodajem.

a jesi li skrolovo skroz do dole, posto prvo idu stvari od mercha, pa tek onda tvoje (pise nick tvog karaktera i sta mozes od grupa da prodajes, tipa weapon pa tu spada sve staff, sword, 2h sword..., armori ostalo nakit, robe, sheild itd.) 

Sve mi nekako tesko..naisao na pecinu s vampirima nisam mogo da je predjem morao sam da izadjem..idem dalje po put naidjem na ice trolla, ne mogu da ga ubijem..idem stazom warriora..daj te neku smerincu.

Trenutno imam najaci gear koji moze da se kupi u whiterun-u... oruzje mi je oko 40dmg 2 hander..stit mi je dobar..budzio sam 2h weapon i heavy armor..izbegavam udarce kad me napadaju.. Evo trenutno mi stoji taj ice troll na putu.. mnogo mi radi dmg a ja njemu malo..

Posto ne radim side qustove nego samo cepam main ima li mozda to veze? Da su protivnici mnogo veci level od mene.. Trenutno sam na planini iznad whiterun-a.

trebao bi da radis sidequestove zato sto ucis shoutove i ujedno nalazis bolje stvari.

Pa ako krenem nema nikad da stignem do kraj igre jer ce uskoro da dodje i witcher 3 a onda se iznerviram ako ne stignem do kraja a zapoceo sam da je igram..

Nego zakacio sam neku bolku.. mislim da je vampirizam.. sad danju mi se ne puni stamina i kaze da nemam manu a imam je..cim sam uso u pecinu sve normalno.. :D

aj ti lepo bglagos meni pogledaj onu ES wiki i vidi tu nadji sta te muci, sto se sub questova tice nisu kilometarski i relativno brzo se zavrsavaju. ako nastavis da cepas samo main nikad neces overiti alduina ;)

trebao bi da radis sidequestove zato sto ucis shoutove i ujedno nalazis bolje stvari.

Pa ako krenem nema nikad da stignem do kraj igre jer ce uskoro da dodje i witcher 3 a onda se iznerviram ako ne stignem do kraja a zapoceo sam da je igram..

Nego zakacio sam neku bolku.. mislim da je vampirizam.. sad danju mi se ne puni stamina i kaze da nemam manu a imam je..cim sam uso u pecinu sve normalno.. biggrin.png

Ja sam skyrim pocinjao 3 puta da igram pa ga cak i dan danas nisam zavrsio do kraja. Imas u igri da se pridruzis vampirima, vukodlacima (moja omiljena "boljka" najvise volim nocu da se rokam kada se pretvorim u vukodlaka, cepam sve zivo i mrtvo), lopovima, templarima......i td. Imas lek za vampirizam i ostale "boljke", prostudiraj malo wiki kao sto ti predlozi nasa draga atena.

Ok nije mi problem da pogledam al ovako mi lakse kad dobijem informacije iz prve ruke..

Nego zakacio sam neku bolku.. mislim da je vampirizam.. sad danju mi se ne puni stamina i kaze da nemam manu a imam je..cim sam uso u pecinu sve normalno.. biggrin.png

Ja sam skyrim pocinjao 3 puta da igram pa ga cak i dan danas nisam zavrsio do kraja. Imas u igri da se pridruzis vampirima, vukodlacima (moja omiljena "boljka" najvise volim nocu da se rokam kada se pretvorim u vukodlaka, cepam sve zivo i mrtvo), lopovima, templarima......i td. Imas lek za vampirizam i ostale "boljke", prostudiraj malo wiki kao sto ti predlozi nasa draga atena.

Cisto me interesuje sta je bolje da budem, vampir ili vukodlak..trenutno me vukodlak vise privlaci... Pogledao sam u wiki i nije mi nesto mnogo pomogao da se odlucim. :D

hahahahah ma gad, GUYS :P, nekad ste gori od nas zena :P. pa ja stvarno ne vidim sta tu ima da se mnogo dvoumis go with the flow, a wiki ti ne sluzi da ti pomogne da izaberes sta ces, samo daje opise :P

Salu na stranu al sve dok nisam poceo da igram skyrim nisam znao kolko je kompeksna igrica..bas mi se svidja..

Nego sto se tice onih side questova sto si spomenula..imam par njih aktivnih al problem mi je sto mi se ne prikazuju na mapi i ne znam gde treba da idem.. Tipa dobio sam ime da posetim nekog a ne znam gde se taj nalazi..pa onda moram google a nervira me to sto kad minimizujem igru posle kad se vratim ostaje strelica od misa.. A kad kliknem misem na taj side quest kao da ga oznaci da se prikaze nista se ne desi...?