Sign in to follow this  
Followers 0
Silencer

Donacija Activision-Blizzard za Odeljenje Visoko Rizične Trudnoće GAK Srbije

11 posts in this topic

Kompanija Activision-Blizzard i Computerland doniraju sredstva za renoviranje Odeljenja za visokorizične trudnoće Ginekološko Akušerske Klinike Srbije! Arnourd Doudard (Menadžer Prodaje) iz Activision-Blizzard dodao je, da je njihova kompanija učestvovala u mnogim humanitarnim akcijama širom sveta, i da su srećni što će zajedno sa Computerlandom pomaći budućim majkama Srbije!

5 people like this

Ovo nisam nikad ocekivao od Blizzarda, svaka im cast majke mi

Lepo :) Nadam se samo da pare nece zavrsiti u necijem dzepu.

Lepo smile.png Nadam se samo da pare nece zavrsiti u necijem dzepu.

To ce se sigurno desiti, ako ne cela suma onda njen veci deo.

To ce se sigurno desiti, ako ne cela suma onda njen veci deo.

Donirati sredstava, ne znaci bas uvek da se donira kesh i da se nekom guraju pare. To znaci da firma kupi inkubatore, drvenarija, krecenje, sto, stolica, sto god je potrebno odeljenju za visoko rizične trudnice. Ne vidim kako bi neko trljo pare na ovo, poslebno Activision Blizzard koji stvarno ucestvuje u humanitarne svrhe sirom sveta.

Krenimo od toga da Blizzard samo pravi "Make a wish donation" svojom prodajom kroz Battle.net shop. Ja ovo vidim kao lep gest dve kompanije. Ne vidim da se neko ovde nesto ugrabio.

U ovom slucaju ne radi se o parama :)

Nisam mislila da Blizzard nesto mulja jer znam da to nije slucaj. Kao sto si rekao, make a wish foundation, bila je prodaja i jednog peta za uragan kat(a)rinu? Samo su nasi, drzava, ponekad malo iskvareni :) Iskreno se nadam da nece biti tako u ovom slucaju jer je zaista divan gest :) Zaista lep poklon od Blizzarda.

Ako ne doniraju kes vec odmah kupljena sredstva to je ok ali kada je samo kes u pitanju 100% ce se neko od nasih omastiti od njih tako da ja nisam nista lose rekao za blizard i aktivision po ovom pitanju, nemoj da se brines. Naravno da je ovo lep gest sa njihove strane ali nase glavonje su takve da cim im das pare kao donaciju, moraju da pokupe pozamasan kajmak.

U ovom slucaju ne radi se o kesh :) onda bi napisao drugacije vest. Doduse Sredstva se danas uvek gledjau u parama bar ovde u Srbiji.

U pitanju su "odmah kupljena sredstva" :)

U ovom slucaju ne radi se o kesh smile.png onda bi napisao drugacije vest. Doduse Sredstva se danas uvek gledjau u parama bar ovde u Srbiji.

U pitanju su "odmah kupljena sredstva" smile.png

to ce dobiti noge na zalost, ovde kod mene su kupili skenera, jedan je "misticno" nestao iz bolnice, a drugi se cuva ko da je od jebenog zlata...

Lepo je to, mada iskreno ne mogu da se otmem utisku licemerja u svim ovim humanitarnim akcijama.