Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Unikat

Uzeo sam Legend Rank, decklist unutra.

Recommended Posts

Pozdrav svima, vjerovatno mene ne znate ali neko vreme sam se dopisivao sa nekim članovima foruma i između ostalog molio za Beta ključ biggrin.png

Al dobro, to je nebitno ono što je bitno jeste da sam nedavno uzeo Legendary rank na Hearthstone EU serveru, nije bilo lako..

post-36557-0-15701300-1387838876_thumb.p

Da odma pređem na stvar, nažalost deck koji sam koristio nije toliko jeftin, ali se mogu neke karte izmjeniti da se dovede u granicu normale biggrin.png

Evo liste:

post-36557-0-84078400-1387838771_thumb.p

Najbolje izmene za Legendary karte su sledeće:

Arcane Golem umesto Leeroy Jenkinsa

Umesto Black Knight-a ja bi stavio dobar removal spell kao što je Assassinate

Sylvanu je jako teško zameniti jer je jako dobra karta, ali dobar 5 drop kao što je Gadgetzan ili Spiteful smith je mogu zameniti

Umesto Bloodmage-a dovoljan je još jedan Loot Hoarder.

To je to, javim vam se još kada uzmem #1 tongue.png

• Like 1

Hvala buncha, Control Healing Paladin je bio jako dobar dok je Mage još bio #1 pick, a trenutno je na snazi warlock aggro kojeg Rogue bez puno problema savlada sa jeftinim removal spelovima i dobrim early game minionima. 

ja sam pokusavao taj warlock aggro ali bas kao sto si rekao, rogue nema problema a vala ni warrior ako izvuce fiery war axe pa onog sto daje 2/2 weapon. a i paladin ako ima equality/wild pyromancer a nisam drawovao impa opet sam gotov. a jel si kupovao pack-ove ili si samo igrao?

p.s. mogao bi da streamujes :D neku arenu nesto

Potrošio sam oko 10 eura na igru, što i nije puno.. najviše karata sam dobio preko Arene, a za stream nemam neki dobar komp.. tačnije procesor, možda kada bi podesio OBS na neki manji bitrate itd.. probaću