Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

NSA i Dalje Špijunira WoW, i Kako Ubijamo Zmajeve?

Recommended Posts

nsa_wow.jpg

Edward Snowden, bivši National Security Agency radnik, objavio je informacije, gde navodi da svetske vlade špijuniraju ljude u World of Warcraft, Second Life i Xbox Live. Vlade misle da su igre odličan način za komunikacioni sistem koji može biti korišćen za terorizam!

Blizzard je odgovorio na WoWinsider ProPublica leak, govoreći da "nisu upoznati sa nadzorom NSA u World of Warcraftu. Ako su to uradili to je bilo uradjeno bez Blizzardovog znanja i ovlašćenja."

Očigledno je da niko ne voli da čuje da smo pod nepotrebnim nadzorom, niti želimo da vodimo debatu ovde o pravima svetkih vlada da kontrolišu odredjene grupe. Realno ovo je već odavno poznato.  Godinama je poznato da američka vlada veruje da su WoW i ostale igre, odličan način komunikacije za planiranje terorizma. U 2009 godini imali smo prilike da čujemo da je FBI imao virtualne vežbe, kako bi teroristička komunikacija izgledala u igri. U 2008 godini imali smo javni izveštaj gde je kongres detaljno objavio planove Direktora National Intelligence o data mine komunikaciji u WoW-u.

I naravno Daily show sa Jon Stewart, povodom informacija koje su procurele :D

Sto se mene tice mogu da znaju da sam majnovao pyrite u tol baradu svakog dana.

Frame nacuo sam da ima terorista u Dust514!!!

Kazu preko kinetica komuniciraju!