Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
BorkoBre

Secka mi WoW :(

Recommended Posts

Dakle, imam dobar komp, (da se ne peglamo sa konfiguracijom sad). Problem je u seckanju, ne secka stalno, tj rafalno, ali cini mi se da na svaki minut mora da secne na sekudnu, i to je pocelo opasno da mi ide na karanfil ! :D Secka mi na Lich King na Eternal server, a ovako na obican WoW  kad igram na Last WoW ne secka ni gram. (ako ja umem to da objasnim, pocetnik sam u WoW-u, razumite ako mozete) Lag ide do 150-200 najvise, fps ne ide ispod 75. Grafiku smanjio - ne smanjio isto secka na svaki minut zamrzne na trenutak ! :o

Sve zavisi od servera. Normalan ping na privatnim serverima je 150-200 kao sto si i rekao. E sad za fps je malo teze da ti kazem nesto opsirnije jer nisi stavio konfiguraciju. Ako ima dosta ljudi na jednom mestu ima obicaj da padne fps i da zakoci. Proveri da li imas neki addon, ako nisu update-ovani ponekad bas mogu da ti smanje fps.

• Like 1

Brate svašta može da ti bude problem. Meni super konfa i počelo secka jednog dana. Otvorim ti ja komp ono kilo prašine na procesoru i grafi. Očistim ja to polako da se cakli. Ne spušta sa 100fpsa na recommended. A možda je i problem što igraš na piratima. Svašta može da zajebava tu.

• Like 1

Komp je ociscen, sve je u fulu, nema greske. (da kazemo da se bavim time, to mi je u neku ruku profesija) Evo bas sad igram, fps 100. Ne koci on meni kad je puno ljudi okolo. Ok je da tad padne fps malo. Ali radi se o tome, da na svaki je*eni minut secne na sekundu. Od kad sam instalirao tako radi, sto se Eternala tice. :/ Je l' mozes da mi pojasnis malo kako da sredim/update-ujem addonove ?

Sve zavisi šta igraš. Imaš na WoWcurse sve addonove, ali traži za patch na kome igraš. Možda ti stvarno neki addon smeta pa probaj da vidiš koji. 

Ako ništa dođi na retail. Sad ti je sniženje 15e svo do pandarije.