Sign in to follow this  
Followers 0
Silencer

AdriaCraft Reklama

14 posts in this topic

Ae :) da cujem kritike. Ovo je za sad prva reklama, radim na boljoj ofc. Al me interesuje kad bi vi videli ovu reklamu na youtube da li bi kliknuli skip button posle pre 5 sekundi ? :D

1 person likes this

Ono,totalno okej reklama,lepo govori o cemu je AdriaCraft,ljudi bi se zainteresovali da je malo duza :)

Sto rece Alea da je bar malo duza..previse je kratka inace ono bas extra izgleda.

Suvise je kratka, taman kad pomislis da ce krenuti miksovane scene sa makljazom ono kraj. Produzi reklamu, dodaj "flash" scene sa borbama iz svih igara i izmedju njih dodas neki kratak opis, recimo ide scena diablo 3 makljaze i onda u nastavku nesto u stilu "much more to learn on adriacraft" pa onda recimo dodas kratak video kako surfujes forumom u sekciji za diablo otkrivajuci neke popularne teme, pa onda scena iz sc2 pa opet kratak opis spominjuci naravno adriacraft i td.

Mozda si trebao i da pokazes nesto sa sajta,da vide sta imamo da nudimo :)

Fino, fino. Samo da je malo duza bilo bi bolje. Mozes mozda neki drugi kickass font da koristis, preporucio bi dafont.com.

Tranzicija mora da bude bolja, ubaci "flash" animaciju izmedju svakog slajda sa tekstom, da bude "eksplozivniji" trejler. Takodje, sinhronizuj slajdove sa tekstovima u ritmu muzike, da bude efektivnije kako bi ljudi zapravo procitali sta pise dok slusaju muziku i ocekuju sledeci "slajd". Nesto slicno ovome. 

http://www.youtube.com/watch?v=kED11aGobUk

(pred kraj)

ne bih da ispadnem grammar nazi, ali mislim da ovo "everything new at one place" bi trebalo da se zameni sa "everything new on one place" :)

mozda gresim, ali mislim da je pravilnije, a opet, zbog stranaca da na prvi pogled ne pomisle "oh, vidi ove gramaticke greske" i to :)

ne bih da ispadnem grammar nazi, ali mislim da ovo "everything new at one place" bi trebalo da se zameni sa "everything new on one place" smile.png

mozda gresim, ali mislim da je pravilnije, a opet, zbog stranaca da na prvi pogled ne pomisle "oh, vidi ove gramaticke greske" i to smile.png

All about Blizzard games at AdriaCraft.

ne bih da ispadnem grammar nazi, ali mislim da ovo "everything new at one place" bi trebalo da se zameni sa "everything new on one place" smile.png

mozda gresim, ali mislim da je pravilnije, a opet, zbog stranaca da na prvi pogled ne pomisle "oh, vidi ove gramaticke greske" i to smile.png

Gresis, "everything new at one place" je gramaticki tacno u ovom slucaju. Meni tako zvuci, a i proveriala sam sa jednim amerom XD

at the same place meni ima najviše smisla, ali može oboje valjda

Kada su predlozi/frazali u pitanju, "zvuči mi ok" je najbolji recept za grešku, ali u ovom slučaju je većina u pravu. At/on se odnose na prostor, ali se on odnosi na površinu uopšte, a at na određenu lokaciju. Jedan primer:

'I live on the Blizzard Street', ali 'I live at 1337 Blizzard Street".