Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Warheart

The Witcher 3: Wild hunt

Recommended Posts

Nadam se da će se vratiti na potion sistem iz prvog dijela, u dvojci je smeće.

Takođe se nadam da će iz nekog NASA aviona koji proleće iznad cg, ispasti neki komp koji bi  mogao da iskoristim da ovo vrtim na nekom uljudnom fps-u

Izgleda epic kao i uvek samo se nadam da ce biti odlicno optimizovana igra jer u suprotnom moram da citiram Jovana: ''Takođe se nadam da će iz nekog NASA aviona koji proleće iznad cg, ispasti neki komp koji bi  mogao da iskoristim da ovo vrtim na nekom uljudnom fps-u''

E do k...a.. Malopre su objavili da ce Witcher 3 biti pusten tek iduceg februara.. Consequently, we have set the release of The Witcher 3: Wild Hunt for February 2015. :/

E do k...a.. Malopre su objavili da ce Witcher 3 biti pusten tek iduceg februara.. Consequently, we have set the release of The Witcher 3: Wild Hunt for February 2015. :/

E bas do k...a.

https://www.youtube.com/watch?v=HtVdAasjOgU

Djasvi mi se ovo sto vidim. Mada se pital kolko cu morati da upgradujem comp da igram na high. Nov CPU je pod must.

Moram priznati da bas i nisam odusevljen ovim gejmplejom, ocekivao sam da ce biti znatno duzi i da ce prikazati mnogo vise o igri. Animacija govora je lose odradjena a i inventar mi je skoro pa prekopiran od dvojke gde bas i nije bio na nivou, borbena mehanika mi se kao cini malo fluidnija nego sto je bila u predhodnom delu ali opet suvise je malo ima da bi seprimetila neka znatnija razlika, jos kad vidim da ovaj debil igra na konzoli onda sve ospice dobijem u tren oka.

Ako je 'inventar u dvojci nije bio na nivou' tvoj način da kažeš da je dvojka patila od konzolaškog kancera na svim poljima, onda se mogu složiti. 2 ili 3x sam pokušavao sebe natjerati da igram tu igru.

Znači witcher 2 i skyrim su igre koje kod mene ne mogu da dobiju više od 3/5 samo radi inventara. A kamo sreće da je tu kraj problemima koji su posljedica uprošćavanja mehanike igre da se moze igrati na 4 tastera.

Ja bi volio da ovo bude dobra igra, ali šanse su da se ispod svog hypea krije W2 sa malo boljom grafikom i tu i tamo nekom novinom

Ako je 'inventar u dvojci nije bio na nivou' tvoj način da kažeš da je dvojka patila od konzolaškog kancera na svim poljima, onda se mogu složiti. 2 ili 3x sam pokušavao sebe natjerati da igram tu igru.

Znači witcher 2 i skyrim su igre koje kod mene ne mogu da dobiju više od 3/5 samo radi inventara. A kamo sreće da je tu kraj problemima koji su posljedica uprošćavanja mehanike igre da se moze igrati na 4 tastera.

Ja bi volio da ovo bude dobra igra, ali šanse su da se ispod svog hypea krije W2 sa malo boljom grafikom i tu i tamo nekom novinom

Da, upravo sam to mislio. Nikada nisam ni rekao da drugi deo ne pati od konzolaskog kancera, nazalost, ali opet nije ni bio tako los i bio je dobar korak napred od predhodnika. Opet kazem suvise se malo vidi iz ovog gameplay-a da bi se malo bolje prosudilo ima li pomaka ili ne ali od ovo malo sto sam video izgleda da je ovo samo malo prosirena dvojka. Iskreno ne bih ni zeleo da se bitno promeni od dvojke jer je osnova odlicna samo treba razraditi i doraditi neke delove i gledati da konzole imaju sto manji uticaj ali nazalost mislim da ce ovo zadnje biti suprotno. Ako tako ostane a nadam se da nece, onda cu biti definitivno razocaran igrom.

Da, upravo sam to mislio. Nikada nisam ni rekao da drugi deo ne pati od konzolaskog kancera, nazalost, ali opet nije ni bio tako los i bio je dobar korak napred od predhodnika. Opet kazem suvise se malo vidi iz ovog gameplay-a da bi se malo bolje prosudilo ima li pomaka ili ne ali od ovo malo sto sam video izgleda da je ovo samo malo prosirena dvojka. Iskreno ne bih ni zeleo da se bitno promeni od dvojke jer je osnova odlicna samo treba razraditi i doraditi neke delove i gledati da konzole imaju sto manji uticaj ali nazalost mislim da ce ovo zadnje biti suprotno. Ako tako ostane a nadam se da nece, onda cu biti definitivno razocaran igrom.

+1

I nadam se ce imati bar 50+ sati igranja samo story line-a.