Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

Heroes of the Storm - Blizzard MOBA Style Igra

Recommended Posts

Izgleda da je Heroes of the Storm trademark iskorišćen za igru do sada poznatu "Blizzard All-Stars"! Screenshotove sa previewa možete pronaći u daljem tekstu, kao i video zapis najave koju je uradio CarbotAnimations! Po ovome vidimo da će Nova Blizzardova MOBA free igra sadržati sve heroje iz Blizzardovog univerzuma: Warcraft, Diablo i Starcraft!

hots1.jpg hots2.jpg hots3.jpg

Po par gameplay scena reklo bi se da je pravljen u sc2 engine-u. Mada, ja sam te scene gledao ima nekoliko mjeseci već, možda to nije to. Mislim da sc engine nije za moba igru, pogotovo ako hoće da konkuriše, a konkurencija je jaka

Ja jednostavno ne mogu da se načudim tome da je blizzard uspio da ispusti prava na Dotu, i da sad prave ovo from scratch, sa nekim herojima iz sc2 svijeta i diablo svijeta i sl. Imali su sve gotovo, i heroje i lore i backgrounde i, što je najvažnije, more fanova i ljubitelja igre. A mogli su da polažu sva moguća prava na to. Ali su , tipično za blizzard, bili usporeni i razvlačili sve u nedogled...

Vidjećemo kako će ovo ispasti, ja sam definitivno voljan da probam, ali ovo je MOBA igra, i za razliku od ostalih blizz igara, u ovom polju imaju rivale i gluposti se neće trpjeti.

I da, slažem se da sve izgleda malo neozbiljno... Na Team Liquid forumima, pola postera govori kako sve ovo mora da je neka šala blizzard troll departmenta biggrin.png

Volio bi da blizz izađe iz warcraft 3 fazona grafike, proporcija i animacija koje su nažalost osjetne ajde u wow-u, nego i u sc2 i evo i u HotS (takođe, da, podudaraju se skraćenice, gj blizz). WC3 je super igra, bio 2002, prošlo je 10 godina, move the fuck on...

Ako ova igra lepo iskombinuje sva 3 franchise-a, biće veoma interesantno. Postoji mogućnost da se takmiči sa Dotom 2. U svakom slučaju, looking forward to it.

zato sto je sve sto pravi blizzard sladje!

+ tu su prepoznatljivi likovi iz sva 3 univerzuma , za razliku od anonimnih heroja iz ostalih igara

• Like 1

"The Heroes of the Storm Technical Alpha is now LIVE and our first few invitees are now brawling in the Nexus!" Pogledajte na twitchu ima dosta streamova... Inace igra deluje mnogo dojajno :)

Juce me Blizzard obradovao i poslao pozivnicu. Evo igram par sati, trenutno lvl 5. Naravno zanimljivije je u drustvu, pa ako hoce neko da igra neka me doda #mmiikkii2230. Obicno igram u sitne sate (00:00+).