Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Silencer

Hearthstone Beta Sweepstakes - Treći Wave!

Recommended Posts

Dal je iko pogledao moje radove sad.png((( gledam jadan svaki dan obavestenja u nadi da cu videti svoje ime al nista sad.png(( otplako sam danas ki kisa kad videh da mog imena nigde!  znas kako sam lepo artasa nacrtao na stranici 2....i onog jadnog orka....mucenik u paintu izgleda ko da sam ga dementan crtao......jadan mukica sta ce....

• Like 1

A sta ces, gledam i ja svaki dan (odnosno svakih 5 min :P). Do 27. se mozemo nadat wink.png

Koliko kljuceva ima uopce?

Edit: Tek sad vidim da imam i nekoliko lajkova za moj rad. Eto, ja sretan i bez kljuca biggrin.png

Edit 2: Ali da ga dobijem bio bi JOS sretniji :D

post-36240-0-94307800-1382362852_thumb.j

I naravno neizostavni flavor text!

„It may happen soon, or it may never really happen. We at Blizzard are very fond of this mechanic!“

P.S. Ukoliko se iko pita koji font sam koristio u Photoshop-u, koristio sam Belwe Bd BT Bold. To je originalni Hearthstone font! Okacio bih originalni PSD file ukoliko iko zeli da ga koristi kao template ali mi forum ne dovoljava sad.png.

Mnogo srece svima!

mixa994 ovog ilidana identicnog sam video na netu....jel si siguran da si ti crtao ?  Ljudi nije vam fora AKO to radite, da skidate tudje radove pa kacite ovde...svi ocemo kljuceve jbg.

Da li neko moze da mi pomogne i objasni kako da okacim rad u punoj velicini, da nije thumb?

Odes na imgur i uploadujes sliku. Kada je uploadujes dobices link koji se zavrsava sa .jpg ili koji god da je format. Kada kucas komentar odmah pored "<>" znaka imas malu slicicu. Kliknes na to i pasteujes link koji si dobila i kliknes post. GG ^^

Admini trazite ovima sa rucnim radovima da potpisu crtez;)

Jest da i tu mogu da odstampaju crtez i potpisu ali opet i to je bolje nego tek tako da dobiju za copy paste sa neta:D

2eulimr.png

Sve je ok uz malo piletine!

Zar ne?

Za pravljenje slike inspiracija mi je bio citat Leroya Jenkinsa (koga se nadam da svi znamo) ako neko nije upucen evo vam link http://www.youtube.com/watch?v=LkCNJRfSZBU

Takodje ako niste primetili na karti Leeroya pise "At least he has angry Chicken" http://www.hearthhead.com/card=559/leeroy-jenkins sto je meni ulepsalo dan biggrin.png

I ako neki od admina moze da mi pomogne da povratim svoj stari account na ovom forumu stari mail nekoristim vise i zaboravio sam password.

Ovo mi je acc http://forum.adriacraft.net/topic/4939-prvi-100-paragon-level-u-srbiji/ mogu da skinem neki deo geara sa lika ako treba da dokazem da to jesam ja.