Silencer

Hearthstone Beta Sweepstakes - Treći Wave!

147 posts in this topic

keystone.jpg

Blizzard, Adriacraft i Computerland nagradjuju kreativnost! Napravite svoj crtez, fotografiju ili nesto u fotošopu da bi ste ućestvovali u nagradnoj igri, i mogli da osvojite Hearthstone beta ključ. Ocenjivaćemo kreativnost, ideje i humor, a ne veštinu crtanja, tako da svi iamju podjednake šanse ako se malo potrude. Ne zaboravite da se potpišete na crteže i digitalne radove. Good Luck & Have Fun!

Pravila su sledeća:

•  
  • Jednostavno na ovom topicu (Našeg foruma) ostavite poruku sa vašim kreativnim crtežom, poželjan je i neki tekst da proprati sliku wink.png
  • Obavezno se prijaviti na battle.net account za Hearthstone betu. Ilustrovano uputstvo kako se prijaviti za betu možete pogledati ovde.
  • Nagradna igra je za igrače svih zemalja Evrope.
  • Samo jedan nalog može da učestvuje u nagradnoj igri. Nemojte da pravite više naloga, jer će sistem provaliti duplikate i verovatno ćete biti diskvalifikovani.
  • Zadržavamo pravo da uklonimo Vaš post ukoliko smatramo da ste došli da spamujete kako bi dobili nagradu.
  • Slobodno možete da komentarišete tudje radove, samo bez vredjanja - u suprotnom bićete diskvalifikovani
  • Prijave prihvatamo do 26.Oktobra 2013 - 23:59h!
  • 27 Oktobra u 18:00h, objavićemo pobednike preko sajta, i foruma, posle čega pobednici imaju 48 sati da se jave preko Private Message Foruma kako bi dobili beta key (Nećemo Vas juriti da Vam pošaljemo kod).
  • Zavisno od kolicina prijava postoji mogucnost da ce parcijalno biraju pobednici i da se salju kljucevi (Ovo stoji kao mogucnost)

Sva pitanja u vezi nagradne igre možete postaviti ovde.

POMOC PRIJATELJA

Za ovo ce bogami da se gleda ideja. Nemojte da mislite svaka glupost da ce proci tongue.png U prilogu je template da napravite neku vasu custom Hearthstone kartu smile.png

post-15202-0-73798600-1381966836_thumb.p post-15202-0-61825800-1381966839_thumb.p post-15202-0-13667200-1381966841_thumb.p

Pobednici:

Reidor, Cruel, barristan, RedBorN, Dzoni, RBCKilluh, MageMilani, telep021

musimon, RandjaHS, Postmortum, Hasselrot, Oro, mile, Loombo
IvaJovanovic, Dunjochka, MarkoMisic, JovanT, mixa994

Cisto da potvrdim da radovi koji nisu prosli na danasnjem odabiru pobednika ucestvuju i dalje sutra!

3 people like this

Warlock's Pet :3 Malo je ispala prevelika slika nadam se da nije frka :DmSG6dz7.jpg

3ci put pokusavam da dobijem Key , nadam se konacno  uspehu ! POZZ

3ci put pokusavam da dobijem Key , nadam se konacno  uspehu ! POZZ

Moraces nesto kretivano da nacrtas ili da napravis digitalnim putam obradom neke slike da ona bude funny. Ovako na tvoj reply bez slike nema nista :D

No Hearthstone beta... Homer go something, something...
Crazy ?
Don't mind if I do!

Homer Orc!

q99c.jpg

Admin kao što je moj posao?

Ne znam fasumaga i neonkitza ce da odlucuju :D Mene glava boli vise od biranja ko ce pobedi ko ne :) Evo cak se ja sad cimam da uradim i napravim nesto za ovaj giveaway :D

Sto se mene tice ja bih odma dao kljuc na FellborN-a..ako si ti crtao sva cast ;)

Evo i moj doprinos! Skill Paint.neta ! I naravno inspiracija Ane Rich !

1395444_10151893782427708_241953835_n.jp

Sto se mene tice ja bih odma dao kljuc na FellborN-a..ako si ti crtao sva cast wink.png

Mojih ruku delo, hvala na podrsci biggrin.png

pls key

you have to draw something or take a photo

THRALLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! Od objave na twitchu da se crta se zajebavam s ovim....

24fecdy.jpg

THRALLLLLLLL!!!!!!!!!!!!! Od objave na twitchu da se crta se zajebavam s ovim....

24fecdy.jpg

De slikaj to keveti pored monitora sa otvorenom adriacraft stranicom :D Nesto mnogo umetnika imamo danas!

1 person likes this

Prva 2 kljuca dobijaju Cruel (Oro) i Reidor(Spirit healer)! Cestitam!

Ostali radovi su i dalje u opticaju za key!

1 person likes this

I'm the mighty Tauren Warchi... [Polymorph] ...baaaaaa!

odakle si?