Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Limnatis

[EU] <SaD> Tarren Mill ponovo na okupu. Srpski PvE guild

Recommended Posts

<SaD> (Codex) sa Tarren Mill se okuplja ponovo da pocne sa raidovima. Trazimo ljude koji su zeljni progresa i znaju da igraju svoje klase. 520ilvl je neophodan da bi bili deo naseg raiding team-a, ali ne za invite u guildu. Potrebne su nam sve klase i rolovi da bismo poceli sa raidovima.

O nama:

Mi smo guilda koja je nastala udruzivanjem prijatelja i poznanika iz KGB igraonice kod Vuka. U svakoj ekspanziji smo raidovali, zajedno a i pojedinacno. Mi smo veterani raidovanja koji sticajem real life okolnosti do sada nismo uspeli da se okupimo u MoP-u. Svi smo iz Beograda i nemamo ni jednog clana guilde koji je stranac. Zelimo jos jednom da stvorimo 100% srpsku guildu koja ce da progresuje kroz normal i HC raidove. Raiding shvatamo ozbiljno ali sa zdravom dozom humora i konstruktivne kritike. Od nasih raidova mozete da ocekujete dobru zabavu i progres. 

Kontakti:

Ako ste zainteresovani da budete deo nase zajednice mozete da se javite ingame meni na PetarBaka#2312 ili ovoj finioj gospodi :) bogdan#2260 i thepop#2345