Sign in to follow this  
Followers 0
stekkah

ComputerLand - najveci gejming web shop?!?

6 posts in this topic

Nedavno bas imah negativno iskustvo sa pomenutom firmom....

Porucio sam preko web store-a nesto, platio internet karticom, da bih sutradan dobio mail, kako je moja porudzbina otkazana zato sto poruceni artikal nije na stanju? Na mail, odgovor jos nisam dobio, a pitao sam da li nesto slicno iz asortimana imaju na stanju i sta konkretno imaju, sredstva su mi rezervisana od strane banke, a hvala bogu oni ce mi ta sredstva refundirati ali ko zna kad... Tako da se ne oslanjajte previse na ono sto vidite na web store-u, vec prethodno pozovite, ja sam eto bio naivan pa nisam proverio vec sam verovao da jedna firma tog kalibra moze da ima online lager azuriran ali sam se izgleda zeznuo....

Pozdrav

Inace proizvod je blizz related pa zbog toga i pisah, a i videh baner pa mi se alocirale uspomene :D

Par puta sam narucivao neke igre kod njih ali nikad preko neta, bas iz razloga koji si naveo, vec sam uvek telefonom narucivao kao sto radim za bilo sta sto narucujem preko neta.

mali update, i dalje mi nije novac refundiran a proslo je mesec+ dana.... navodno bio je problem do banke, a to je bilo pre jedno 20ak dana... gde mi zivimo eeee

Kad vec pomenuh azuriranje kod njih, evo ja cu isto pomenuti i ComTrade koji jako lose odrzava svoju web stranicu, prosle godine sam porucila neki kuler koji je navodno bio na stanju i posle par sati mi stize odgovor da istog nema LOL

Web shopovi su kod nas stvar 'da se ima jer je i komsija digo',obavezno zovite i ne narucujte preko e-shopova.