Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
matke

Filmovi i serije FTL

Recommended Posts

Nikad nisam voleo Džima Kerija i zbog toga sam uz mnogo drugih stvari preskočio i "Eternal sunshine of the spotless mind" i sad sam odlučio da ga pogledam...

I JEBEM TI DAN KAKVA FILMČINA

ja ne znam kakav post mogu da napišem da bih dočarao ovu količinu oduvanosti koju sad osećam

Zašto neko nebi volio Jima Carreya ffs

VOLIM dokumentarce kao što je ovaj... Znači u ovih 3min je atmosfera prenešena u potpunosti... Bolje od ovoga može samo ako je narator Freeman, mada je i to diskutabilno

http://www.youtube.com/watch?v=923jxZY2NPI

A možda je to zbog toga što sam IT nerd, i mogao bi gledati star trek svaki dan do kraja života, ko zna...

• Like 1

Zašto neko nebi volio Jima Carreya ffs

Nisam mogao da ga smislim u onim filmovima u kojima pravi idiota od sebe. Čoveku mnogo bolje stoji kad glumi ozbiljne uloge, sav njegov glumački potencijal dolazi do izražaja. 

Kejt Vinslet je isto neverovatno pokidala, koju takođe zbog Titanika ne simpatišem uopšte. Ali sam način na koji je film sniman, celokupna struktura koja se odmotava kao tepih tokom gledanja, poente koje ovaj film izbacuje...bukvalno ovu količinu pozitivnog majndfaka nisam doživeo od "Full metal jacketa" :)

Uff..I obavezno da se odgleda BS Galactica: Razor

Tu se lepo vidi zasto je Admiralka Pegaza onako luda, kao sto je znamo iz serije.

Edit: U pitanju je film, ista ekipa iz serije.Tacnije, specijal je u pitanju.

Poceo odskora da gledam star trek tng na nekom nasem onlajn sajtu kad ono od pre par dana obrisali ga sa sajta i nisam ga nasao nigde da ga ima za onlajn gledanje a mrzi me da skidam sa neta pa da gledam, bedak.sad.png

Ovaj topic koristim kao podsjetnik kad nemam šta da radim uveče :D

Sinoć se 'zeznuh' da pogledam bar epizodu serije House of Cards, što je Axie ostavio davno... Zaspao sam u 7 ujutru...

Mislim ja bi pogledao film koji se zove 'Govno', ima kao poster govno samo ako je u njemu Kevin Spacey, ali mislim da je pored moje pristrasnosti seria svakako izvan prosjeka

Nije za one koji očekuju pucanje, eksplozije i škripu guma, serija je 95% dijalog, 5% polu gole žene. I APPROVE

Upravo sam odgledao "The Shining".

Iskreno, očekivao sam više od čoveka koji je režirao jedan od top3 filma mog života (Full metal jacket) i jedan od filmova koji su mi oblikovali način razmišljanja u srednjoj školi (Clockwork orange), ovaj film nema skoro ništa u sebi osim što se vidi da je potrošeno brdo para na njegovo snimanje i što ima brutalnu glumačku postavu koja bukvalno pravi ovaj film dobrim. Nikolson je zverina od glumca, ekstremno ga poštujem jer ima ogromnu širinu glumačkih sposobnosti što većini američkih glumaca fali, jednostavno su nesposobni da glume više od jedne ili dve uloge koju god ulogu da zapravo igraju, dok Nikolson može i goMno da glumi i biće odlično. Šeli Duval isto neverovatno odglumila, vidim po internetu da najviše primedbi oko ovog filma ide upravo na njen račun, ja to ništa ne vidim, meni je njen performans fantastičan :) Klinju neću ni da pominjem, kad god vidim dete u filmu molim se bogu da nije totalni antiglumac kao što većina jeste, ovaj mali je SLOMIJO.

Film kao film nije jak kao što bi mogao biti, ali je iz ovako ograničene fabule izvukao maksimum, pritom održavajući taj horor utisak. Mislim da ne može ići dalje od ovoga kada se o tome radi.
7/10.

je.bo me pas da me je.bo pas što sam odgledao "Girl with the dragon tattoo" .

3 sata filma, 3 sata mučenja 

Onaj filing kad gledaš film i tačno znaš šta će dalje da se desi jer je u pitanju najopštiji triler šablon na svetu.

Завршио сам Breaking Bad данас.

Не знам шта бих рекао, серија је опасно добра и заразна. Али волио бих да је другачији крај. =)

Јебо матер вјеровао сам у Волтера дуго, али тамо од 5те сезоне... хммм нећу да причам ништа због ових што хоће да гледају. Иначе страшна глума такође, свака част и дуго нисам гледао овако профи одрађеног лика, о трансформацијама да и не причам.

Генерално су сви ликови одрађени јако добро, доста различитих прича. Џеси добио улогу пичке, али јебига, и он стварно јако добро одрадио.

У једној реченици јако квалитетна и заразна серија, невјероватна психологија на основу које те држе у причи да пратиш сваки потез и сваку реченицу која се у пар епизода касније надовезује. Бар сам је ја тако одгледао, тако ме је држала.

Tu i tamo pogledam neki specifičan film, kao npr Buried Alive, gdje se sve odvija u sanduku, ili kao danas All is Lost, film o covjeku koji dozivi nesrecu na svojoj jahti i trudi se da preživi što duže...

U filmu nema dijaloga, nema teksta, ima samo jednog 77-godišnjaka.

Kad ti takav film drži pažnju svo vrijeme, šta još reći

Upravo sam odgledao seriju "Sherlock" i mogu da kazem da je serija prosto brilijantna. Nisam skoro gledao nista tako djavolski dobro. Radnja je prosto savrsena da se ne zna kraj to samog kraja. Obrti, zapleti, raspeleti ima na pretek.

10/10 da se ja pitam. Steta sto nema bar po 5 epizode a ne samo tri.. Napravljenje su kao filmovi svaki posebno a opet svaki sa nadovezuje na prethodni. Ima 3 sezone gotove.. Cetvrta se nastavlja tek 2016 :(

http://www.imdb.com/title/tt1475582/?ref_=tt_ov_inf

Upravo odgledao film Non-stop.

http://www.imdb.com/title/tt2024469/

I mogu da kazem da sam odusevljen.. Bas danas razmisljam da su prosle nedelje i nedelje od kako nista kvalitetno od noviih filmova nije izaslo.

Da ne glumi glavnu ulogu Liam Nison mozda film ne bi ni bio tolko dobar. 

Dobar je film a i volim sve filmove sa Liamom Nisonom u glavnoj ulozi zato sto su svi dobri a i on je izvanredan glumac . Prosle nedelje sam odgledao Sindlerovu listu i odusevio sam se.

Evo ti jedna preporuka ako volis njegove filmove i ako ga kojim slucajem vec nisi odgledao, film je odlican.

http://www.imdb.com/title/tt1601913/

Upravo odgledao film Non-stop.

http://www.imdb.com/title/tt2024469/

I mogu da kazem da sam odusevljen.. Bas danas razmisljam da su prosle nedelje i nedelje od kako nista kvalitetno od noviih filmova nije izaslo.

Da ne glumi glavnu ulogu Liam Nison mozda film ne bi ni bio tolko dobar. 

Dobar je film a i volim sve filmove sa Liamom Nisonom u glavnoj ulozi zato sto su svi dobri a i on je izvanredan glumac . Prosle nedelje sam odgledao Sindlerovu listu i odusevio sam se.

Evo ti jedna preporuka ako volis njegove filmove i ako ga kojim slucajem vec nisi odgledao, film je odlican.

http://www.imdb.com/title/tt1601913/

Jesam, gledao sam ga i bas dobar film.

Odgledah Days of the Future Past (X-Men) sinoc u bioskopu.

Fenomenalan film,ako ne i najbolji superherojski (dobro,The Dark Night).Film drasticno utice na ceo tok price oko X-Mena,i potrebno je da se odgleda nekoliko (ako ne i svi) filmova iz franzise da bi skapirali sta se desava,i zasto se desava to sto se desava.Scena sa Quicksilverom je...neopisiva - mozda cak i bolja od ulaza Nightcrawlera u Belu Kucu.

9/10

Upravo odgledah Hause of cards sezonu 2 i sa nestrpljenjem cekam iducu. Prosto nemam komentar kolko je bolesno dobra serija. Da glavnu ulogu nije tumacio Kevin Spejsi serija mozda ni bila toliko dobra po meni.

11/10

Meni je Guardians of the Galaxy bio pomalo zbrzan u drugoj polovini, ali je ok filmic. Nisam gledala ostale Marvelove filmove, ali mi se serija Agents of S.H.I.E.L.D. poprilicno svidela :)