Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

Pobednici Drugog Kruga Hearthstone Beta Kljuceva!

Recommended Posts

POBEDNICI IMAJU 48 CASOVA DA SE JAVE NA PRIVATE MESSAGE SILENCERA DA ZATRAZE BETA KEY. U SUPROTNOM AKO NE STIGNETE DA ZATRAZITE VAS KLJUCIC DACEMO NEKOM DRUGOM!

Vidimo se u trecem krugu !!!

Pobednici:

88. castiel92
202. Samidza
20. Krios
3. digitmortal
110. Gamerboca
21. Razielkh
148. Ghost92x
119. Lukyas
204. BurizaDoKyanon
147. pwn3r1
197. jarooko
50. TeaseR
10. Pelin
84. probotzor
93. mSi1306
154. SeYziiicH

Lista Prijavljenih Igraca

1. LejsaTebra
  2. Vivi
  3. digitmortal
  4. Bloodthirsty
  5. Dakisha
  6. Grgile
  7. D3D4
  8. dacio
  9. Celer
  10. Pelin
  11. danat94
  12. noobste
  13. Djapech
  14. Stankara
  15. PapiFiveNine
  16. calibratori
  17. Scourgeborne
  18. Skyismine
  19. kifla
  20. Krios
  21. Razielkh
  22. Dzoni
  23. NovakDjokica
  24. Hamllito
  25. kapiten22
  26. PepperSky
  27. levr
  28. Aca1902
  29. Zangu
  30. brx
  31. AcaHs
  32. Dobud
  33. chokica
  34. cardusan
  35. srbi96
  36. Bogdan66
  37. cutura
  38. Vlad
  39. CyberMaed
  40. velja
  41. Manerol
  42. KiNoYo
  43. M4rkoni
  44. Spades
  45. Dellirium
  46. Emirvi
  47. buncha
  48. Wizzzi
  49. npzor
  50. TeaseR
  51. Dishaa
  52. Cyberzr
  53. zaqwe
  54. Golca
  55. nekmani
  56. Equilibrium
  57. simbian92
  58. SadFacePanda
  59. Lightsider
  60. Shingasa
  61. Tharolass
  62. yasmina37265
  63. Saregar
  64. RejZ
  65. DemiG0d
  66. makcode
  67. krsta
  68. ivex
  69. Toceq
  70. Kirito
  71. Noheal4u
  72. xVrabac
  73. Onoffon
  74. Unikat
  75. BrollySumeragi
  76. uros1010
  77. vukashin
  78. Dedoria
  79. Dindrane
  80. coaman
  81. tomasmor
  82. WaterE
  83. Jacks
  84. probotzor
  85. zuperspooN
  86. Zannen
  87. chianchipan
  88. castiel92
  89. Serialche
  90. Scheo
  91. Satyr
  92. aragonsm
  93. mSi1306
  94. Katsu
  95. RzaSD
  96. besni1
  97. davorceta
  98. Annarkikg
  99. Mesmerica
  100. jasmin
  101. Smek
  102. Janqca
  103. Unnamed23
  104. xDjura
  105. HzD
  106. Str3x
  107. sarajc
  108. DjoleHS
  109. MorningGlory
  110. Gamerboca
  111. Hasselrot
  112. TataSinke
  113. BEAST
  114. trowly
  115. DephoE
  116. AkidSnow
  117. BattleMasterRS
  118. pantelija3
  119. Lukyas
  120. Hellboy
  121. Saaconis
  122. OverloadZ
  123. Gegy
  124. Andrijaner
  125. ziik
  126. druidor
  127. zanthe
  128. theregurgitator
  129. Wrathchild995
  130. re1
  131. boki27
  132. bandit
  133. apophis
  134. dreadknight
  135. aleluja
  136. Andrijadurlanac
  137. VMN2011
  138. IvaJovanovic
  139. shaddar45
  140. shole92x
  141. HennessY
  142. dookieffs
  143. LuxSemper
  144. maxa
  145. Filch
  146. makedonec
  147. pwn3r1
  148. Ghost92x
  149. Rallphy
  150. Reptile
  151. Urosh92
  152. Lothar
  153. Musimon
  154. SeYziiicH
  155. ShyNe93
  156. adonnai
  157. crus
  158. Nature
  159. ivica
  160. dile
  161. Moltenbre
  162. Vlaskee
  163. torment32
  164. Raven
  165. Chiki
  166. Miln
  167. Cruel
  168. SlyH2G
  169. Pantelar
  170. Nicholas
  171. Borisbgd
  172. ninjazinedin
  173. cohy
  174. SensationGG
  175. stekkah
  176. Crtica
  177. cohibavi
  178. Feudalac
  179. mmiikkii
  180. kaponko
  181. ejebesbaku
  182. Energissss
  183. vukk
  184. Macanaa
  185. Burence
  186. Epicnab
  187. siaukia
  188. Jasnica
  189. Primmarius
  190. Highl1
  191. Crochop
  192. snorki
  193. Zxenox
  194. FastAce
  195. H4ker
  196. megaman
  197. jarooko
  198. defibrilator
  199. ShoMi
  200. Sawovsky
  201. Outlaw
  202. Samidza
  203. tammtheelf
  204. BurizaDoKyanon
  205. pittoresque
  206. CmpunkHD
  207. DebeliMiljan

Korisnik Gamerboca se zali da mu key koji mu je poslao u 9:11 veceras upotrebio neko drugi u 7:12pm danas.

Vrlo cudna stvar i trenutno se resava sa Blizzardom. U svakom slucaju poslao sam i zahtev ukoliko je key upotrebljen da se isti blokira.

A bas mi je drago sto je onaj HzD sto je rekao da ce prodati key izvucen :) i nije dobio key :) e, neka gleda dali ce da laprda sledeci put :P

Cestitke svima, a za one koji nisu dobili vise srece u sledecem krugu izvlacenja :)

Sto se mog posta tice, za neupucene nisam ni pomislio da cu dobiti key, a i da sam ga dobio, verovatno bi odigrao par partija i napustio igru, takodje stavio sam <3 na kraju posta sto sugerise na salu ali dobro, nebitno mi je.

Dobra ideja bi doduse bila slikanje naloga sa zakacenom igrom da bi se odstranili moguci propusti u vidu prodaje kljuceva, a svi znate koliko se oni zapravo krecu na pomenutom e-bayu tako da nije iskljuceno da neko zapravo proda svoj key.

Izvinite za zid od teksta, ali imao sam potrebu da ga napisem zbog par prozivki na moj racun, uzivajte

Cestitke svima, a za one koji nisu dobili vise srece u sledecem krugu izvlacenja smile.png

Sto se mog posta tice, za neupucene nisam ni pomislio da cu dobiti key, a i da sam ga dobio, verovatno bi odigrao par partija i napustio igru, takodje stavio sam <3 na kraju posta sto sugerise na salu ali dobro, nebitno mi je.

Dobra ideja bi doduse bila slikanje naloga sa zakacenom igrom da bi se odstranili moguci propusti u vidu prodaje kljuceva, a svi znate koliko se oni zapravo krecu na pomenutom e-bayu tako da nije iskljuceno da neko zapravo proda svoj key.

Izvinite za zid od teksta, ali imao sam potrebu da ga napisem zbog par prozivki na moj racun, uzivajte

Dobra ideja!

meni je krivo i mislim da nije pravicno sto HzD nije dobio svoj kljuc iako se radilo o ociglednoj sprdnji... coveka ne poznajem, ali opet mi je bzvze sto je tako ispalo... sa druge strane mogao je da dobije privatnu poruku od strane admina ili koga god vec, da izedituje svoj post obzirom da je izvucen, da to eventualno ne bi predstavljalo problem sto se tice relacije adria-blizz, ali eto...

a druga stvar tj neki vid ideje/predloga, je eventualno da se pri dodeli kljuceva naprave breketi, sheshiri kako god, koji ce odvajati clanove foruma koji su duze ovde ili pak aktivni od onih koje su ovde radi hit&run fazona, a dokaz tome je xy accountova koji su napravljeni samo zbog jedne stvari, a i sami ste svesni da se 95% nikada vise nece vratiti... na taj nacin bi se "favorizovali" clanovi koji su duze tu ili pak aktivniji, sto kontam da je ok... ne mora da znaci da sam u pravu niti se zalim, samo dajem svoj predlog i eventualno nacin na koji bih ja resio trenutnu situaciju.

pozdrav

Jednostavno nije trebao ni da bude ubacen u spisak za izvlacenje,manje bi bolno bilo:D

A sto se tice novih clanova koji se nikada nece vratiti treba udariti zabranu na registrovanje za forum od trenutka kada se najavi giveaway pa dok se ne zavrsi giveaway...

Jednostavno nije trebao ni da bude ubacen u spisak za izvlacenje,manje bi bolno bilo:D

A sto se tice novih clanova koji se nikada nece vratiti treba udariti zabranu na registrovanje za forum od trenutka kada se najavi giveaway pa dok se ne zavrsi giveaway...

Pa i da se stavi zabrana opet nista nema da se postigne..oni ce napraviti acc i cekati najavu giveaway-a i opet ce biti hit&run fazon..

zavisi kako od koga ja sam novi ovdje sto je da je ali nisam došao radi kljuca igrica je igrica izaci ce jednom van pa ce je moci svi zaigrati,neg meni se svidio forum i općenito stranica,ali istina je sto je da je,ima ih dosta koji su samo napravili acc.ako ne i više puta sa jednim postom bezveznim random imenom samo da se prijave za beta ključ:/ nazalost tako je

meni je krivo i mislim da nije pravicno sto HzD nije dobio svoj kljuc iako se radilo o ociglednoj sprdnji... coveka ne poznajem, ali opet mi je bzvze sto je tako ispalo... sa druge strane mogao je da dobije privatnu poruku od strane admina ili koga god vec, da izedituje svoj post obzirom da je izvucen, da to eventualno ne bi predstavljalo problem sto se tice relacije adria-blizz, ali eto...

a druga stvar tj neki vid ideje/predloga, je eventualno da se pri dodeli kljuceva naprave breketi, sheshiri kako god, koji ce odvajati clanove foruma koji su duze ovde ili pak aktivni od onih koje su ovde radi hit&run fazona, a dokaz tome je xy accountova koji su napravljeni samo zbog jedne stvari, a i sami ste svesni da se 95% nikada vise nece vratiti... na taj nacin bi se "favorizovali" clanovi koji su duze tu ili pak aktivniji, sto kontam da je ok... ne mora da znaci da sam u pravu niti se zalim, samo dajem svoj predlog i eventualno nacin na koji bih ja resio trenutnu situaciju.

pozdrav

Hehe, drago mi je sto je bar neko stao iza mene, hvala ti, ali kao sto rekoh, nema veze ;D

Dobra ti je ideja za editovanje posta, ali tako neka bude ubuduce, ili bar da uvedemo pravilo da svaki post bude isti, pa do ovakvih nepravilnosti nebi doslo. Mada, sa druge strane to gubi kreativni karakter, meh.

Zeleo bih da izdvojim par delova ovog posta:

>Treba udariti zabranu na registrovanje za forum kada se najavi giveaway

>Clan od 16.9.2013.

Pored deljenja samih kljuceva, ovakvi dogadjaji skrenu paznju na forum, tako da masa ljudi koji nekako nisu culi za forum, zapravo cuje za forum, a to ide u korist community-a; jeste, uvek ce biti onih koji su napravili nalog da bi se okusali u dodeli kljuceva, ali barem nekolicina ljudi, ukljucujuci i tebe, su ispostovali forum i vratili se njemu i posle izvlacenja kljuceva. Nikako ne zelim da prozovem bilo koga, ni tebe specificno, nego jednostavno kazem da nebi trebalo da se zabrani registrovanje novih clanova zato sto je to jako glupo i nelogicno za ovakve stvari.

Rekao si takodje da nisu trebali da me ubace uopste u spisak clanova za izvlacenje, i potpuno si u pravu, Stiven je specificno napisao kao prvo pravilo svog izvlacenja da jednostavno treba da napravimo post gde pise da "zelimo key", ali opet, siguran sam da nisam jedini koji nije napisao kljucnu rec "zelim" u svom postu na prijavi. Nebi da citiram ali, ima i jako prostih, stavise vulgarnih postova u izrazivanju "zelje" za key. Dakle ili treba da uvedemo pravilo da svaki clan pise istu poruku, ili jednostavno treba da postoji lista zabranjenih reci ili recenica. Meni je smesno sto ima ljudi koji su u stanju da plate ogroman novac za closed betu igre, ali dobro.

pozdrav

Hehe, drago mi je sto je bar neko stao iza mene, hvala ti, ali kao sto rekoh, nema veze ;D

Dobra ti je ideja za editovanje posta, ali tako neka bude ubuduce, ili bar da uvedemo pravilo da svaki post bude isti, pa do ovakvih nepravilnosti nebi doslo. Mada, sa druge strane to gubi kreativni karakter, meh.

>Clan od 16.9.2013.

Pored deljenja samih kljuceva, ovakvi dogadjaji skrenu paznju na forum, tako da masa ljudi koji nekako nisu culi za forum, zapravo cuje za forum, a to ide u korist community-a; jeste, uvek ce biti onih koji su napravili nalog da bi se okusali u dodeli kljuceva, ali barem nekolicina ljudi, ukljucujuci i tebe, su ispostovali forum i vratili se njemu i posle izvlacenja kljuceva. Nikako ne zelim da prozovem bilo koga, ni tebe specificno, nego jednostavno kazem da nebi trebalo da se zabrani registrovanje novih clanova zato sto je to jako glupo i nelogicno za ovakve stvari.

Rekao si takodje da nisu trebali da me ubace uopste u spisak clanova za izvlacenje, i potpuno si u pravu, Stiven je specificno napisao kao prvo pravilo svog izvlacenja da jednostavno treba da napravimo post gde pise da "zelimo key", ali opet, siguran sam da nisam jedini koji nije napisao kljucnu rec "zelim" u svom postu na prijavi. Nebi da citiram ali, ima i jako prostih, stavise vulgarnih postova u izrazivanju "zelje" za key. Dakle ili treba da uvedemo pravilo da svaki clan pise istu poruku, ili jednostavno treba da postoji lista zabranjenih reci ili recenica. Meni je smesno sto ima ljudi koji su u stanju da plate ogroman novac za closed betu igre, ali dobro.

Jbg onda nema resenja za te sto se registruju i pojave samo za giveaway,ne mozes to da sprecis...Ja sam recimo prvi put cuo za forum sad dok sam jurio hearthstone betu i skontao da je adriacraft jedini nas sajt na spisku oficijalnih fansite-ova...A nisam ni znao da ima toga kod nas:)

pozdrav

>Clan od 16.9.2013.

Ma opusteno, ne glumim drvenog advokata al po meni si ostecen i to je to, isto bih isecao da je bilo ko drugi u pitanju.

Sto se tice problema novih usera, moj predlog moze biti resenje, 20% kljuceva novim userima, ostatak ljudima koji su tu od ranije tj koji nisu leacheri i to je to... ovaj procenat ne mora da bude tih 20%, al na neki nacin da se favorizuju ljudi koji nisu samo tu dok je nesto dzabe... no nije na meni da mozgam niti da pametujem :D

@Silencer ne znam koliko ti to resenje sa 10 postova pije vodu, nije tesko istrolovati 10 postova tj ne moraju biti troll postovi ali ih je lako skupiti... sa druge strane imas ljude koji su ti ovde a jednostavno ne ucestvuju u temama, vec samo citaju... relevantniji podatak je datum regovanja imho ;)