Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

Pobednici Drugog Kruga Hearthstone Beta Kljuceva!

Recommended Posts

Pogledacemo sta i kako mislim svasta mi pada napamet.

Mada i iskreno neko ko dobije kljuc i da ima 300 postova ovde moze da proda ako hoce.

Al ako vec vidim da tolko javno prodaje neka mu banuju kljuc ne zanima me.

naravno da ne postoji ama bas nikakva garancija da neko nece prodati kljuc bio vip ili obican user...  ali opet veca je shansa da ti ljudi koji imaju neki broj postova i ranije su regovani postupe pravedno, nego za nekog ko je tu 10-15 dana, barem ja tako kontam jebem li ga :D

Cestitke dobitnicima i organizatoru i naravno Silenceru posto se bas trudi da sve bude fer i posteno doduse mi se ne svidja ideja za minimum postova jer sam ja tek juce saznao za forum i glupo je da postujem svasta samo da bi stigao do minimuma :S

@Silencer, Hvala na brzom odgovoru. Mozda sam malo losije formulisala pitanje.

Htela sam da znam za redne brojeve posto sam po forumu bila #46 korisnik koji je odgovorio na topic, a na listi ucesnika sam broj  #75

Ja jos ne mogu da se iskuliram od ovog sto je prodavao kljuceve.

Tuzno mi je sto moram tako nesto da javim blizzardu, da pogledaju. Samo bezveze brukam sebe i sajt zbog nekih.

Iskreno ne znam gde bi ste nalazili beta kljuceve da nije ovog sajta i communitija. Iskreno nisu svuda iste sanse kao i ovde. A eto neko hoce to da iskoristi.

U svakom slucaju meni je ovo jedna velika lekcija. Ipak covek se uci na svojim greskama, i nadam se da ce svaki drugi beta giveaway biti posteniji i bolji.

Isao sam logikom da sve bude jednostavno da se ne muce ljudi, da moraju facebook, twitter ili youtube da fallowuju nego samo da odgovore na topic. Nesto slicno sto radi MMO-Champion kad pravi giveaway bilo cega. Medjutim njih ne interesuje sta ce korisnik da radi sa kljucem. Ja ovde pizdim za jedan kljuc od 50 koji su podeljeni.

Htela sam da znam za redne brojeve posto sam po forumu bila #46 korisnik koji je odgovorio na topic, a na listi ucesnika sam broj  #75

Gledala se lista usecnika ova sto se vidi posle pobednika na topicu, ne koji si redni broj po postu na topicu.

Neki su ispali iz takmicenje..dupli nalozi..i takve stvari... a i bitno li je :D

Ja jos ne mogu da se iskuliram od ovog sto je prodavao kljuceve.

Tuzno mi je sto moram tako nesto da javim blizzardu, da pogledaju. Samo bezveze brukam sebe i sajt zbog nekih.

Iskreno ne znam gde bi ste nalazili beta kljuceve da nije ovog sajta i communitija. Iskreno nisu svuda iste sanse kao i ovde. A eto neko hoce to da iskoristi.

U svakom slucaju meni je ovo jedna velika lekcija. Ipak covek se uci na svojim greskama, i nadam se da ce svaki drugi beta giveaway biti posteniji i bolji.

Isao sam logikom da sve bude jednostavno da se ne muce ljudi, da moraju facebook, twitter ili youtube da fallowuju nego samo da odgovore na topic. Nesto slicno sto radi MMO-Champion kad pravi giveaway bilo cega. Medjutim njih ne interesuje sta ce korisnik da radi sa kljucem. Ja ovde pizdim za jedan kljuc od 50 koji su podeljeni.

Gledala se lista usecnika ova sto se vidi posle pobednika na topicu, ne koji si redni broj po postu na topicu.

Ma, ja se vama divim, nikada bukvalno ne bih ocekivao da osvojim nesto, mislio sam kao namestaljka sigurno... Kad ono, vi ste posteni i truly random fair pick. Ogroman respect za ovaj forum i ostajem ovde :) 

(Lukyas je, promenio sam nick, ne koristim Lukyas od 2009 :D)

• Like 1

Mislio sam kao namestaljka sigurno... Kad ono, vi ste posteni i truly random fair pick. Ogroman respect za ovaj forum i ostajem ovde smile.png

Pa zato sad Silencer rolluje preko streama, da ljudi ne bi govorili ovakve stvari biggrin.png

Jako lose ovaj sto je hteo da proda kljuc.

Sto je neko spomenuo, nek se posalje neka komfirmacija da je kljuc upotrebljen u roku od 2 dana ako ne, gasi se.

Covek se iscimao da nabavi kljuceve, a i aktivan je na jednom drugom forumu i tamo dao obavestenje inace ne bih ni znao da ima giveaway, i sad neko to da usere.

Bas sam gledao stream i bilo gotovo za 30tak min, nisam dobio, ali se nisam jebavao sa raznim sranjima koja su potrebna na nekim drugim mestima za key.

Svaka cast Silencer-u na trudu, ali jebiga.

Svaka čast,zalosno da je to napravio ima vec beta kljuc onda se prijavi dobije i proba ga prodavati jos!i jos takvi osvoje i uzmu spot nekome ko je zeljan isprobati igricu:(

evo samo da dodam svojih par komentara...

osobno, pratim AdriaCraft već dosta ali nikad nisam bio aktivan clan (postanje po forumu i slično) - pratim vas na fejsu i skoro svaki article, bilo da je vezan uz WoW, D3 ili HS, lajkam, sheram... zakon je što postoji jedan domaci, blizz approved fan site!! :)

I da, od kada sam vidio da dijelite betu za HS, odlucio sam se prijavit! 

I iskreno  - probat cu biti aktivniji na forumu i pričat cu nesto kada cu imat sto za reci :) 

dakle - ovo sto je Silencer napravio je cista konverzija - preko contesta doci do novih usera... 

I mene ste dobili ko novog usera, posjetitelja... clana... koliko cu biti aktivan, tesko je reci... 

ovo sa ovim likom koji je prodaje kljuc  - tesko da se moglo izbjeci... ali dobro sto si ga prijavio! 

sve u svemu zakon contest i jedva čekam sljedeći :)

osobno, pratim AdriaCraft već dosta ali nikad nisam bio aktivan clan (postanje po forumu i slično) - pratim vas na fejsu i skoro svaki article, bilo da je vezan uz WoW, D3 ili HS, lajkam, sheram... zakon je što postoji jedan domaci, blizz approved fan site!! smile.png

I iskreno  - probat cu biti aktivniji na forumu i pričat cu nesto kada cu imat sto za reci smile.png

dakle - ovo sto je Silencer napravio je cista konverzija - preko contesta doci do novih usera... 

I mene ste dobili ko novog usera, posjetitelja... clana... koliko cu biti aktivan, tesko je reci... 

ovo sa ovim likom koji je prodaje kljuc  - tesko da se moglo izbjeci... ali dobro sto si ga prijavio! 

sve u svemu zakon contest i jedva čekam sljedeći smile.png

Ovo sto si rekao da privucem nove clanove, je jedan od razloga sto mi Blizzard salje kljuceve.

Oni licno zele da ja na taj nacin dovedem nove ljude na sajt, i da dobijem vecu posetu. Zato npr kad sam pitao da dam 5 kljuceva nekim clanovima u prvom giveaway nisu odobrili, nego je moralo svih 25 da se podeli i novim koji se registruju.

osobno, pratim AdriaCraft već dosta ali nikad nisam bio aktivan clan (postanje po forumu i slično) - pratim vas na fejsu i skoro svaki article, bilo da je vezan uz WoW, D3 ili HS, lajkam, sheram... zakon je što postoji jedan domaci, blizz approved fan site!! smile.png

I iskreno  - probat cu biti aktivniji na forumu i pričat cu nesto kada cu imat sto za reci smile.png

Ovo sto si rekao da privucem nove clanove, je jedan od razloga sto mi Blizzard salje kljuceve.

Oni licno zele da ja na taj nacin dovedem nove ljude na sajt, i da dobijem vecu posetu. Zato npr kad sam pitao da dam 5 kljuceva nekim clanovima u prvom giveaway nisu odobrili, nego je moralo svih 25 da se podeli i novim koji se registruju.

da - tak valjda funkcioniraju... 

i nije ništa loše u tome... barem će se ljudi vraćat - ako ništa, barem zbog contesta koji ćete imati... 

al evo - kažem - od mene ste dobili vjernijeg clana ;) 

I ja sam kao mnogi drugi nasao ovaj forum zahvaljujuci giveaway-u i nameravam da nastavim da ga posecujem i nakon treceg wave-a, a siguran sam da ima i mnogo drugih. Neaktivnost na forumu ili manjak post-ova pak nije merilo nezainteresovanosti, vec mozda vise uzivaju ljudi da prate tudje konverazacije vezano za temu koja ih zanima. Takodje, meni naprimer je malo glupo da nesto pisem ili bacam misljenje o HSu kad jos nisam imao priliku da zaigram igru licno. :) Samo se fixam let's play-evima na jutjubu za sada. xD