Sign in to follow this  
Followers 0
Warheart

Graficka kartica

19 posts in this topic

Uzeo bi novu graficku karticu..imam budzet ajde da kazemo 25k..preporuku sam dobio za GTX 660..ima li jos nekad dobra do 25k?

hmm jel dolazi uopste u obzir ati ili samo nvidija?

Ali ako hoces da das 25k tesko da ces nesto bolje da nadjes od 660, al pazi koju uzimas, ja sam testirao Gainward GeForce® GTX 660 i plakao bi od srece kad bi mogao da je kupim.

Ati imam sad i solidna je al cini mi se da je nvidia nekako bolja bar iz ranijih  iskustva..

Mozda mogu i da skrpim za 760.

Ako se opredelis za 760GTX onda uzmi model msi twin frozr IV gaming oc edition. Jeftinija je od asusovog modela a daje mnogo bolje performanse zbog ogromnog overklokerskog potencijala. Iako sam uvek naklonjen asus brendu ipak sam se odlucio za msi-jev model jer kao sto rekoh em je jeftinija i odlicna je za oveklokovanje i izvrsno se pokazala u kvalitetu i overklokovanju. Ona vec u startu dolazi klokovana a ti sa msi afterburnerom u 2 koraka mozes dodatno da je%2

Ako se opredelis za 760GTX onda uzmi model msi twin frozr IV gaming oc edition. Jeftinija je od asusovog modela a daje mnogo bolje performanse zbog ogromnog overklokerskog potencijala. Iako sam uvek naklonjen asus brendu ipak sam se odlucio za msi-jev model jer kao sto rekoh em je jeftinija i odlicna je za oveklokovanje i izvrsno se pokazala u kvalitetu i overklokovanju. Ona vec u startu dolazi klokovana a ti sa msi afterburnerom u 2 koraka mozes dodatno da je%2

Ima li je negde u Srbiji da se poruci..gledam nema je gigatron.rs ni emmi.rs?

Ja sam je u emiju uzeo jer je tu najjeftinija, jesi li ih pitao kada ce je imati opet posto sam ja cekao 2 dana da je naruce?

Imas je takodje i u ovim radnjama ali je kod njih malo skuplja.

http://pcpractic.rs/proizvodi/graficke-kartice/40675-msi-geforce-gtx760-msi-gaming-oc-2gbddr5dvihdmidp256bitn760-tf-2gd5oc

http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/racunarske-komponente/graficke-kartice/graficka-kartica-geforce-gtx760-msi-gaming-oc-2gb-ddr5-dvi-hdmi-dp-256bit-n760-tf-2gd5-oc.html

Porucio sam GTX 760 twin frozr od MSI..pise poslato..stize ili danas al najverovatnije sutra.

Porucio sam GTX 760 twin frozr od MSI..pise poslato..stize ili danas al najverovatnije sutra.

Dobar izbor. Obrati paznju gde si porucio, uz graficku bi trebalo da dobijes predstojecu igru batman arkham origins.

Stigla mi je GTX 760 TF i izgleda opako :D

A i dobijam kod za Batman: Arkham origin .

Ma graficka je extra, ja sam je dodatno overklokovao tako da je sad jaca jos za 30%. Kada sam je ja narucio tada se davao splinter cell: blacklist.

Iskreno ja sam jedino probao graficku na wticher 2..na ultra  i ne vidim neku bas razlikujer mi je radila ultra i na staroj al je malo seckala..siguran sam da je extra al kako da proverim njenu jacinu sad? 

E i sto se tice ovog vaucera sto treba da mi posalju za igricu..na kom principu on radi? To li je za steam, digital copy ili sta vec?

Iskreno ja sam jedino probao graficku na wticher 2..na ultra  i ne vidim neku bas razlikujer mi je radila ultra i na staroj al je malo seckala..siguran sam da je extra al kako da proverim njenu jacinu sad? 

E i sto se tice ovog vaucera sto treba da mi posalju za igricu..na kom principu on radi? To li je za steam, digital copy ili sta vec?

Najlaksi nacin da proveris je tako sto probas igre koje si dosad igrao ali stavis sve na max i iskljucis vsync kako bi mogao da vidis koliko zapravo dobijas fps sa novom grafickom ili da odradis neki bench test u 3dmark programu i onda uporedis rezultate.

Pa kad budes dobio vaucher tamo ce ti pisati na koji nacin ces igrati igru.

Ma graficka je extra, ja sam je dodatno overklokovao tako da je sad jaca jos za 30%. Kada sam je ja narucio tada se davao splinter cell: blacklist.

Kad si kucao kod  na geforce-erov sajt kad te pita za drzavu sta si stavio?Na prvoj strani je ima Srbija a posle gde se kuca kod nema je ni Srbija ni Yugoslavia a navedeno je kao obavezno.

Ja sam dobio kod za igru koji sam aktivirao na ubisoftovom sajtu