Sign in to follow this  
Followers 0
Silencer

Hearthstone Beta Sweepstakes - Pitanja

97 posts in this topic

Dal sam broj 17 :P Najjgori broj IKADA :D 

Tu sam ja nije problem <3

Dacu kitu ako treba samo mi dajte usrani key xD biggrin.png(nego sta treba da se uradi da dobijem key )? xD,ako mozete posalji te mi u pm. upute :D

Dacu kitu ako treba samo mi dajte usrani key xD biggrin.png(nego sta treba da se uradi da dobijem key )? xD,ako mozete posalji te mi u pm. upute biggrin.png

Trenutno nista...Zakasnio si da se prijavis za giveaway..cekas iduci krug kada bude kao svi ostali :)

1 person likes this

Da bila bi korisna informacija kad ce biti, makar otprilike da znamo, ne tacan datum, i nemoj blizardovo Soon :D

Jel 25 komada opet ili?

25 komada da, samo sto gledamo kojim aktivnim korisnicima naseg foruma ima da podelimo kljuceve. Naravno to nece biti vise od 5 kljuca, mozda i menja :)

Mozda niko nije zasluzio na lepe oci da dobije :D

Jel 25 komada opet ili?

25 komada da, samo sto gledamo kojim aktivnim korisnicima naseg foruma ima da podelimo kljuceve. Naravno to nece biti vise od 5 kljuca, mozda i menja smile.png

Mozda niko nije zasluzio na lepe oci da dobije biggrin.png

Ali ja imam najlepse oci :D

Moze li taj roll da bude nekad posle 21:00 meni bas ne odgovara da na posao pratim twitch :D

Moze li taj roll da bude nekad posle 21:00 meni bas ne odgovara da na posao pratim twitch biggrin.png

Ne mogu da menjam termin.

Drugo imas na mobu twitch tv aplikaciju ? :D

Moze li taj roll da bude nekad posle 21:00 meni bas ne odgovara da na posao pratim twitch biggrin.png

Ne mogu da menjam termin.

Drugo imas na mobu twitch tv aplikaciju ? biggrin.png

Nemam.. Mislim mogu da gledam al pitanje je dal cu da vidim sve rollove biggrin.png

Edit: /facepalm..pa 22 je nedelja :D

Prijavljujem se za key.

Pogresan topic. Odje su samo pitanja u vezi nagradne igre. Idi na Hearthstone Beta Sweepstakes Drugi Wave.

P.S. jedan key otisao za programera koji ce mi omoguciti da extractujem karte kako bi na sajtu napravio bazu hs karti sa slikama i indormacijama.

Btw do veceras objavicu jos dvoje troje koji su dobili kljuceve zato sto su aktivni clanovi foruma.

Stevo trebao si opet onemoguciti pravljenje accova, opet ce sve kljuceve pokupiti masa koja je sad tek dosla na forum.

p.s. nemam neke lepe oci ali vidim dobro :P

Posle savetovanja sa Neonkitzom i FasumAgom, odlucili smo da sledecim clanovima foruma damo Beta kljuceve:

1. Cvijo
  2. Warheart
  3. LanmiX
  4. djolex
  5. Dreiko
  6. Axie
  7. necans
  8. Johny
  9. Azber

Ovu odluku sam juce vec najavio:

http://forum.adriacraft.net/topic/5162-drugi-wave/#entry66971

Ne mogu da prihvatim da neko ko je ovde aktivan clan, ne dobije beta kljuc, a da lik koji se danas registrovao (vec ih im 45+) ode sa kljucem i nikada se ne vrati.

Morate da shvatite da imam neko postovanje prema korisnicima koji posecuju ovaj sajt i forum, i koji znaju svoj username i pass iz 2007 godine smile.png

Da li mene moje oci varaju ili sta? Cekaj mora neko da mi puke samar, nije mi dobro trenutno.
Hvala najlepse!

Koliko sam srecan sada vi ne mozete da verujete. :))))))))))))))))))))

Cestitam djolex :P Ja se slazem sa Silencerom, nije fer da ljudi koji se zaista trude (i koji ce nadam se ostati na forumu) ne dobiju kljuc, a neko ko se registrovao jutros i koji kaze "daj mi key!" dobije taj kljuc. Moje misljenje :P Idalje je ostalo kljuceva koje ce steva na /roll podeliti preko streama,

1 person likes this

ne verujem da ce se ljudi sa 1-2 posta buniti, znaju i oni sami da su dosli da se kockaju

vZ7bgy7.jpg

1 person likes this