Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

arena je zakon, al treba izgrindati pare za arenu T.T

najbolje karte

Bas su bile dobre partije sinoc... šteta što nije Kripp osvojio, navijao sam za njega biggrin.png

i na proslom turniru je pobedio slicni rogue deck , al ovakve deckove neces napraviti bez da das neke pare :P

Bas su bile dobre partije sinoc... šteta što nije Kripp osvojio, navijao sam za njega biggrin.png

i na proslom turniru je pobedio slicni rogue deck , al ovakve deckove neces napraviti bez da das neke pare tongue.png

Tako je to uvek u većini igara (npr. Neverwinter Online), ali realno ako imas kintu zašto bi se iskrivio od grindovanja kad možeš da platiš i da pobedis =)

i na proslom turniru je pobedio slicni rogue deck , al ovakve deckove neces napraviti bez da das neke pare tongue.png

Tako je to uvek u većini igara (npr. Neverwinter Online), ali realno ako imas kintu zašto bi se iskrivio od grindovanja kad možeš da platiš i da pobedis =)

nije u starcraftu a koliko znam ni u wow-u(ne racunam ilegalnu kupovinu golda...)... ne mozes da izgrindas, to je problem, moras da das pare,

da igas svaki dan po ceo dan , ne mozes da izgrindas deck koji ovi kupe,

Zar ne dobijas karte ili deckove kad igras arenu? Pa one karte koje dobijes, a ne trebaju ti, disenchantujes i kad se nakupi dovoljno napravis karte koje ti trebaju. Na to sam mislio kad sam rekao grindovanje smile.png

arena( kao draft kod TCG-a) je strava, najbolja stvar u igri, al se tesko skuplja gold za nju

Ili mozes da platis $1.99 biggrin.png

Uplatio sam ja 50 dolara, znas kako tovarim ljude na ladderu... ali moracu jos barem 50ak dolara , nemam sve legendary karte, a bas mi trebaju