Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

Cini li mi se ili su pristovi jebeno OP....shadow madness, mind control, mind vision, shadow word pain, shadow word death.. prava retkost da imam board control ili pa da pobedim.. :/

Bacio sam se i ja na HS od pre neki dan... :D

Imam fin controll mage deck, ali samo to, druge klase sam bukvalno zrtvovao za taj deck.

Pa gledam kako da najbrze nagrindam karte. Koliko sam skontao za sada je najbolje biti neki bedni low rank i raditi questove svakodnevno, jer u suprotnom ako odem tipa do 15 ranka nema sanse da dobijam protivnike na tom ranku sa nekim ne-mage deckom :/

AM I RIGHT?

Sto se tice arene, nemam puno iskustva igrao sam onda kad je izasla beta (pre 100 god).... isplati li se to?

Mozda grijesim, al' mi se cini da je trenutno mage najnezastupljeniji na visim rankovima.

Da bi dobio nazad ulozene golde u areni, treba ti 7 i vise pobijeda. Ako mozes drzati taj neki prosijek arena je bolja, al' za nju treba vremena.

pozurite sa uzimanjem arachnid quartera na svim serverima

The Curse of Naxxramas launch event is ending soon! This means you have until September 30 at 11:59 p.m. PDT to log in to Hearthstone and unlock the Arachnid Quarter for free. If you haven’t experienced all of the creepy-crawly fun of The Arachnid Quarter, now is a great time to skitter into Curse of Naxxramas: A Hearthstone Adventure. Emerge from the wing victorious and you’ll earn new (web-covered) cards for your Hearthstone collection!

Players who begin their adventures in Naxxramas right now gain free access to the Arachnid Quarter permanently. Starting on October 1, players who have not yet stepped foot into The Arachnid Quarter will have the option of accessing the Arachnid Quarter for gold or real money.

So what are you waiting for? Don’t get wrapped up in other things and miss out on this opportunity to experience the first wing of Naxxramas for free! Put on your best spider-stompin’ shoes and venture into the Arachnid Quarter today!

mozda malo preterano za buzzarda ali definitivno neophodno... preterano je da za 5 mane vuku 4-5 karata i pociste ti board

ok sad sam ozbiljno popizdeo, ako ima neko pametan savet ovde da mi da

igram magea, 26lvl atm, dogurao sam do 19 na ranked i nema mrdanja

igram sa skroz basic deckom, što sam izvlačio karata izvlačio sam, uglavnom sam neka sran.ja dobijao koji god deck da sam dobio/kupio, arenu sam igrao i tu ne prolazim slavno, samo sam jednom imao 5 pobeda, ovo ostalo bolje da ne pričam, shvatio sam da mi se ne isplati da igram arenu dok ne skontam igru bolje, ali gold za kupovinu deckova mnogo sporo dolazi

koji god quest da rerolujem, dobijem ponovo onaj od 40 pa vi izračunajte, meni treba 2 dana za 1 deck, pri čemu su mi karte 3/5 bukvalno beskorisne koje dobijem

na koga god da naletim na rankedu, vadi neke epice, legendarye, puni su plavih itd. ja nemam ništa. prosto NE VIDIM kako ih on meni baca kao worthy oponent kad su im deckovi prštanje. Glup nisam, ali nemam karata. Ovo pišem posle 5 uzastopnih poraza na rankedu, 3 sam igrao sa mageom, 2 sa paladinom. Ne vidim smisao igranja uopšte dok ne zapatim neke ekstra karte, a to ne mogu da uradim osim da završavam questove mesecima kako mi izgleda. 

Stvarno sam se napržio na igru, ali mi se čini da Blizzard ne vodi baš nešto računa o begginer nivou igranja, bukvalno nemam opcija. Prašinu onu za craftovanje takođe nemam kako da zaradim, jer su kartice bezvredne za disenchant 95% slučajeva u ovom trenutku. Jel jedino rešenje da bukvalno bacim prave pare na igru? Jer ako je tako, onda ću prestati da igram već sad.