Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

Blizzard mi poslao HS beta key  za americki server a ni sam ne znam odakle..pa ako neko hoce da proba pre nego sto bude open beta neka se javi.

Pozdrav,ako bilo ko ima neki beta key a ne treba mu bio bih mu zahvalan kad bi mi poslao,vec duze vreme pokusavam da osvojim preko giveaway-ova retweetujem svakakve stvari i nikako ne uspevam,ne znam sta je vise potrebno da odradim da bih dobio... poz 

moj mail je dukeonenbg@gmail.com

Pozdrav,ako bilo ko ima neki beta key a ne treba mu bio bih mu zahvalan kad bi mi poslao,vec duze vreme pokusavam da osvojim preko giveaway-ova retweetujem svakakve stvari i nikako ne uspevam,ne znam sta je vise potrebno da odradim da bih dobio... poz 

moj mail je dukeonenbg@gmail.com

Da uzmes i prelistas malo HS sekciju video bi gde da nadjes beta key..

Gledao sam,ali koliko sam shvatio svi su podeljeni manje vise,nema adria giveawaya vise,nema klanrura...

Potrudi se...ja ti garantujem da ces naci beta key...

Evo poslednja poruka ovde,da ne bude da sam se pojavio sa novim profilom,tek registrovan a odma trazi betu,ali evo pretrazio sam i prvi put pretrazio sam i sad opet posle tvoje poruke,ima samo beta sweeps wave koji se zavrsio,znaci ne mogu vise da crtam,ilustrujem itd,svi ostali giveawayovi koje vidim su zavrseni tjs pise "

This giveaway is now closed. Winners have now been emailed their codes." 

ima i par korisnika koji su imali visska ali su vec podelili,ne znam gde da gledam vise....

Evo poslednja poruka ovde,da ne bude da sam se pojavio sa novim profilom,tek registrovan a odma trazi betu,ali evo pretrazio sam i prvi put pretrazio sam i sad opet posle tvoje poruke,ima samo beta sweeps wave koji se zavrsio,znaci ne mogu vise da crtam,ilustrujem itd,svi ostali giveawayovi koje vidim su zavrseni tjs pise "

This giveaway is now closed. Winners have now been emailed their codes." 

ima i par korisnika koji su imali visska ali su vec podelili,ne znam gde da gledam vise....

Ako te mrzi da odvojis jedan sat i malo procesljas forum a juce si doso sta da ti radim..znam da ima beta key jer ja imam jedan da dam...bezveze mi da ti dam ovako i da se vise nikad ne vratis..a ti sad radi sta hoces..

Jebg ne moras da mi das,potrazio sam,nisam nasao,a sto se tice toga dal cu da se vracam ili ne,ovaj forum pratim isto koliko i npr klanrur samo sto retko kad postujem ugl pratim vesti komentare drugih itd,npr na klanruru ako mi ne verujes imam profil sa istim imenom koji je registrovan pre 3-4 godine ne znam dal imam ukupno 5 postova sa profila,jeste istina da svako moze da pomisli da samo dosao samo zbog jedne stvari al jebg,sta da radim kad ne gotivim postovanje...

Gledao sam,ali koliko sam shvatio svi su podeljeni manje vise,nema adria giveawaya vise,nema klanrura...

Potrudi se...ja ti garantujem da ces naci beta key...

Can confirm.

Ali sve neko sranje mora da se desi meni kad igrad arenu..crashuje client i kad udjem resetovalo mi skor na 0-0 i otkljucalo nagradu.. 

23.png

Follow the rules! :D

P.S. I meni je zabodena arena...

Au, dobro - i meni je sada zabodena arena sa istim simptomima - jel se sama restartuje ili sta? Izem ti arena freeze...

Na iduci patch bice sredjeno...samo se nadam da je taj patch uskoro.

Znaci kad me nece  stvarno  me nece..imam misiju da uzmem 2 pobede i ja ne mogu ni to..u jednu partiju meni priestt izvlaci 2x Tiriona iz moj deck..ja kad igram s prista i bacim da izvucem dve karte ja obicno dobijem neki murloci ili neku kartu vrednu 1/2 manu..  Samo sam bezveze tastaturu polomio...:/

U sledecem patchu za Hearthstone: