Damir

HearthStone Diskusija

646 posts in this topic

Ja sam jutros jednu brzinsku ..0-3..ama sto pa nikad nemam srecu..ako bacim taunt on ce silence..ako bacim empower on ce hex/polymorph...deck mi je uvek solidan al na svaku moju izvucenu kartu on izvuce jos bolju..ako ovako nastavi bolje cu da kupujem deck za 100 nego da igram arenu :D

Ma desi mi se tako ponekad da odigram 0-3..obicno odgiram 4-3 5-3...bacim pogled s vreme na vreme na ove streamere...al kod mene je problem bac luck brian.. generalno mi je los luck sto se toga tice.. :D

niste vi jos dobili ragnaros-a pa onda 2x Faceless Manipulator u sledecen krugu :P

Ama nema koji sam ti ja maler..sve mi se desi neki bug u arenu..igram ti ja i taman da pobedim..bacim deathwinga i protivink na 9 hp i ubaguje se arena na protivnikovom turnu..cekam ti ja pet min i nista..sto se to ne dogodi kad gubim..

Haha, mislim da nam se desilo u isto vreme. Ja sam sacekao jedno 6-7 min, gledao neki stream dok mi HS u pozadini i cujem onaj zvuk kad ti istekne vreme za potez i nastavim da igram.

Fora je da se otkoci ako cekas do 10ak minuta. meni se dva puta desilo i oba puta mi se odblokiralo. Ako ti protivnik izadje iz igre dok je partija ukocena, dobijas win naravno. Ako i on ceka, onda nastavljate kad se odbaguje igra.

Samo li meni zna da ubaguje da kad mi neko posalje friend  request da ne mogu da prihvatim..mogu da odbijem al retko kad mogu da prihvatim.

@jerson zaboravio sam da napisem, ovo su izbacene karte:)

tacno,imao ga je u ovom turn-u mada trebalo bi da ga je dobio i u sledecem ako priest nije izvadio neki drugi heal sem hero power-a smile.png

Sad sam pogledao fail,lik u tom turn-u bacio jos jednog Coldlight Oracle-a sleep.png

A i video sam holy fire sto je Kripp izvuk'o...

Sve u svemu tezak fail...

tacno,imao ga je u ovom turn-u mada trebalo bi da ga je dobio i u sledecem ako priest nije izvadio neki drugi heal sem hero power-a smile.png

Sad sam pogledao fail,lik u tom turn-u bacio jos jednog Coldlight Oracle-a sleep.png

A i video sam holy fire sto je Kripp izvuk'o...

Sve u svemu tezak fail...

jos jedan fail Total Biscuit kaze: Ni jedan ni drugi nemaju dobru ruku

hGl6IFz.png

pazi artosisovu ruku i apzi mu kez na licu:)

Nije mi jasno zasto TBa guraju u sve , lik nema pojma ni SC ni HS. Krajnje iritantan lik, nervira koliko ne zna.

meni su super njegovi mini-review-evi igara http://www.youtube.com/user/TotalHalibut/videos

mada nema veze lik sa sc-om, a ok je komentariso HS osim ovog propusta

Upravo to, ja sam njega ranije pratio kad je igrao WoW, ali cim je prestao poceo je da smara biggrin.png

Ipak pogledam ponekad jel pravi dobre preglede igara koje nisu bas poznate svima i koje imaju mali budzet.

A to da nema pojma nema haha :D