Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

Treba da ubace experience bar za play mode wins... trokiram u mesto i nikako da se prebacim na iduci nivo a ne znam kolko mi pobede trebaju za to.. :D

Treba da ubace experience bar za play mode wins... trokiram u mesto i nikako da se prebacim na iduci nivo a ne znam kolko mi pobede trebaju za to.. biggrin.png

Rank je povezan sa arenom, samo ti guraj napred kad ti dolete Ek0p i Trump bice ti zao :D

Koja glupost..Kad bacim Faceless manipulator i u mom slucaju uzeo sam mu najacu kartu sa Blessing of Wisdom i kad ja napadnem tom kartom ono njemu vuce kartu...

Sta mislite jel moguc win u prvom potezu,ili 2,3 i kako?

Shaman: coin 2x dust devil flamtongue, ortak malo pre uradio kill u 3. potezu.

Jel video neko nekad gold polymorph ili gold fireball kartu u partiji posle whipe-a?

Tripujem da su to promenili iako u igri idalje pise da se Polymorph dobija na 24 a Fireball na 36.

Znaci ja i moja sreca.. Bacim ti ti ja Nat Pagle i prezivela je 7 kruga u areni i ni jedanput nije proradila a ima 50% da izvucem kartu.. sad.png

Meni nije tolko fascinantno kad sam ja maler, kolko kad neko drugi ima ludacku srecu, lik mi baca 3 flame strike-a za redom u areni, mislim reci koja je sansa da ti se nameste od celog deka te 3 karte... Smorio sam se...

Znaci ja i moja sreca.. Bacim ti ti ja Nat Pagle i prezivela je 7 kruga u areni i ni jedanput nije proradila a ima 50% da izvucem kartu.. sad.png

Meni nije tolko fascinantno kad sam ja maler, kolko kad neko drugi ima ludacku srecu, lik mi baca 3 flame strike-a za redom u areni, mislim reci koja je sansa da ti se nameste od celog deka te 3 karte... Smorio sam se...

teen-talk-depresssion-emo-cutting.jpg

Uf, nije me bilo neko vreme :) bio sam bas zauzet :)... Priest je naj OP Klasa u HS-u :D

I da, ja imam najmanje srece i blizzard me ne voli :D

hmm evo ideje,2 krug pobeda,Druid u prvom odigra inervate i Millhouse manastorm,mage u sledecem 2 pyro i 2 fireblasta

to nije 2 krug,to je 1 krug pobeda;)

I konacno sam preso u Diamond.. vise ne experementisem u ranked...u ranked samo pala biggrin.png

Gz bro,ali videces kad dodjes u 3 star master pa kad ti baja u jednom game-u izvuce cenariusa yseru geddona silvanu i gelbin-a,2 force of nature i 2 ancient of war ko meni juce :)

I konacno sam preso u Diamond.. vise ne experementisem u ranked...u ranked samo pala biggrin.png

Gz bro,ali videces kad dodjes u 3 star master pa kad ti baja u jednom game-u izvuce cenariusa yseru geddona silvanu i gelbin-a,2 force of nature i 2 ancient of war ko meni juce smile.png

Ništa što par MCa ne može da reši tongue.png