Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

Moja najsladja pobeda u areni je bila sa shamanom protiv huntera. Ostao mi 1 hp, samo jedan, a on je imao 30. Tako slatko kad ga spusits u jednoj rundi na -2 ili tako nesto XD Jadan covek.

Igram Huntera post-wipe u constructedu i mogu da vam kazem da do sada nisam vise uzivao igrajuci HS. Unleash the Hounds OTK dek je nesto najlepse u ovoj igri. Svaki game sam na ivici da izgubim, redovna situacija gde imam 2-10hpa a protivnik board control i spamuje "well played" a onda turn gde mu skidam 25hpa u jednom potezu, koliko je lepo i slatko. Jako je zanimljivo igrati ovaj dek jer pola partije trazis karte za kombo, sve vreme igras defanzivno, kombinujes trepove i weapon za early board control, ima mnogo razmishljanja i pripreme za taj jedan turn gde radis kombo vredan i do 30dmg-a (uglavnom je oko 20dmg-a ali desi se savrshena ruka i 8. turn sa coinom gde bukvalno izvuces 30dmg-a).

E sada realnost je da su OTK dekovi cista "gimmicky" gejstina ali bih preporucio svakome da proba ako ima karte (dek uopste nije skup, 0 legendary 0 epic) jer brutalno fun dek i ima dosta prostora za varijacije ako imate "p2w" kolekciju, tipa King Mukla (legendary), Bestial Wrath (epic), Snake Trap (epic), Hungry Crab (epic), etc etc.

skoro 130gp za 6-3 u areni, nije lose:)

U jbt pa to je do jaja reward. Nisam znao da su bas toliko bustovali reward za 5/6 pobeda, odigrao sam samo dve arene od reseta.

skoro 130gp za 6-3 u areni, nije lose:)

U jbt pa to je do jaja reward. Nisam znao da su bas toliko bustovali reward za 5/6 pobeda, odigrao sam samo dve arene od reseta.

danas 75 gp za 6-3 tongue.png

edit: 8-3

pLDcTPd.png

bilo bi 9-2 da mi nije pukao net, al nije da se bunim:P

265gp:)

ManaCast #10 with Trump Live on twitch!

Hello everyone,

Join us as we host the 10th ManaCast show tomorrow (Tuesday the 15th of October) at 20:00h on www.twitch.tv/managrind .

We will be discussing the following subjects:

-Current Meta in the tournament scene
-The most consistent and versatile Legendaries
-Neutral Epics in Arena
-BLIZZCON
-MG working with MLG

Trump will be joining us this show sharing his thoughts on the above mentioned subjects and more!

See you there!

Jao odem na faks, padnem ispit ko poslednje govno, al reko sebi "Ne kloni duhom Jero, fali ti samo 40 golda za arenu!" kad ono!!!! NEMILE SLIKE I NEMILE SCENE!!! Sto bi reko moj prijatelj i brat Mima Karadzic:

tragedija.png

AH,sad mi laknulo,ne zajebava samo meni,celo jutro,3 puta me je dc a radio mi net,sad jednio protiv ai budzim xp ai tamo nekd nece da pokrene,sve je pocelo kad sam patchovao jutros...