Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

Pratim Twitter i Reddit, i polako umirem od nerviranja iz dana u dan... kada ce vise ta EU beta jebote bog da te jeb'o.

Btw, u utorak je "veliki" opt-in giveaway od strane Blizzard-a, pa ono ako vas ne mrzi napravite US Battle.net profile, mozda vas usere. :)

Pratim Twitter i Reddit, i polako umirem od nerviranja iz dana u dan... kada ce vise ta EU beta jebote bog da te jeb'o.

Btw, u utorak je "veliki" opt-in giveaway od strane Blizzard-a, pa ono ako vas ne mrzi napravite US Battle.net profile, mozda vas usere. smile.png

Polako Sajro, ce bude strpi se malo biggrin.png

WJRfT16.gif

• Like 1

Btw, u utorak je "veliki" opt-in giveaway od strane Blizzard-a, pa ono ako vas ne mrzi napravite US Battle.net profile, mozda vas usere. smile.png

Polako Sajro, ce bude strpi se malo biggrin.png

WJRfT16.gif

Ma jako me nervirau ovi iz Blizzard-a. Ajde bar da kazu u cemu je problem pa da znamo, ili da kazu bilo sta vise od "soon". Koliko znamo EU beta moze da bude i za mesec dana.

A zapravo se najvise nerviram jer sam k'o imbecil aktivirao key na EU account-u umesto kao svi normalni ljudi na US "fake" acc-u... imam betu od skoro samog starta a ne mogu da igram - to me UBIJA.

Gif je.. :( :( :(

Jako mi se svidja kako je uradjena igrica. Previse je kjut XD Artwork je prelep, zaista sam odusevljena, verovatno mi se zato i toliko svidja igra. Mislim da ce samo biti manjih problema sa balansom, neke klase su dosta jace od drugih. Trenutno igram paladina i ponekad je pomalo op.

Da li postoji nesto sto bi ljudi voleli da vide u igri?

Koliko dobiješ zlatnika po odigranoj partiji?

Kao sto rece Fasum :P 1g po pobedi. Mada, postoje i daily questovi tipa "zadaj 100 dmg-a neprijateljskom heroju", "unisti 40 miniona" i tako... Nisam sigurna dal su bas daily, ili ostaju ako ih ne uradis. Danasnji quest (unisti 40 miniona) daje 40 golda :P

Kao sto rece Fasum tongue.png 1g po pobedi. Mada, postoje i daily questovi tipa "zadaj 100 dmg-a neprijateljskom heroju", "unisti 40 miniona" i tako... Nisam sigurna dal su bas daily, ili ostaju ako ih ne uradis. Danasnji quest (unisti 40 miniona) daje 40 golda tongue.png

ja nisam imao taj imao sam samo onaj sa sto hp

Haha XD Vazi, np smile.png

nemam danas ni jedan quest t.t a trebaju mi goldi za arenu sad.png

jel si ubijala expert AI-jeve( tj jel se dobija nesto od toga?

@duki poslao mi drugar*

Mozda si resio prosli posle ponoci? Ja imam da "Win 3 games" ili tako nesto, 40 golda daje. :) Nisam ubijala expert AI-jeve jos uvek :S

Mozda si resio prosli posle ponoci? Ja imam da "Win 3 games" ili tako nesto, 40 golda daje. smile.png Nisam ubijala expert AI-jeve jos uvek :S

ja sam tako emo i nesrecan sad.png pre ponoci sam zavrsio definitivno tongue.png but ty!

edit: izasao mi destroy 40 minions:))