Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

Pozdrav svima sa foruma.

Moram da priznam da sam do vaseg sajta dosao trazeci neki novi wave za beta key.
Ali sinoc sam proveo 3 sata citajuci stare i nove topice sa ovog foruma. Odusevio sam se kada sam skapirao da je ovo oficijalni fan sajt Blizzarda,svaka cast na tome. 
Ekipa je takodje ok i mogu da kazem da cu se sigurno zadrzati na forumu i posle giveaway...ako uopste sakupim 10 postova do tada,posto vidim da ce to biti novo pravilo :) Ali i da ne skupim poceo sam da se navikavam da ga svuda izduvavam za key posto ja mislim da ne postoji fan page gde nisam bio i svuda patka :).

Jel se zna nesto kad ce ovaj wipe ? Jel se blizi open beta sa njim? Ili ce biti negde krajem oktobra?

Pozdrav i dobrodosao :) Znas ti Blizzard, nije da bas vole da otkriju sve detalje odmah :D Vise su to neke spekulacije i nagadjanja koje ne treba uzeti za ozbiljno. Wipe ce biti Soon™, ja mislim da ce jos neko vreme biti closed beta, ali trenutno niko tacno ne zna kada ce izaci open beta.

Igrao sam upravo protiv Ek0pa, onaj strimer sa 80%+ winom (bio sam na TV-u!!!! hahaha)... lik me je UNISTIO, ali UNISTIO. Ono nije bilo fer, jebem ti zivot... back to the drawing board. :D

Uh, igra je fantasticana, ja i kolega se ubismo, nadam se posle wipe-a da cu izvuci bolje karte nego sada kad sam kupio :D 

Izvinjavam se sto ne ucestvujem mnogo u raspravama, nemam net non stop pa me nema. Al sednem u kafic u gradu pa ozviznem par duela  :D

Sad kad je wipe ljudi mozete disenchant sve karte i narpavite koje ocete.Deck sa 16 legendary?nemoguce...

or not 

mnogo je glup lik, ne mogu da gledam boli me glava

ovo mi je mnogo jaka fora

Lord Jaraxxus

Battlecry: Destroy your hero and replace him with Lord Jaraxxus.

Sacrificial Pact

Destroy a Demon. Restore #5 Health to your hero.

mozes jaraxusa da 1-shotujes sa sacrificial pactom:)

Igrao sam upravo protiv Ek0pa, onaj strimer sa 80%+ winom (bio sam na TV-u!!!! hahaha)... lik me je UNISTIO, ali UNISTIO. Ono nije bilo fer, jebem ti zivot... back to the drawing board. biggrin.png

SS od pre par minuta, okacen na zahtev velikog FasumAge, nailazio sam dvaput na njega pre ovoga, prvi put me zgazio, drugi put je bez karata u ruci izvukao Bloodlust i na to me dobio, a imao je nista hp-a :)

mkrm.jpg

Sta mislite, hoce li biti prilike za jos ljudi da uskoce u betu posle sutrasnjeg patcha?

Dzabe dobih neocekivanu devetku danas , hype i tenzija ubija, dan mi los  :D haha