Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

Posle dosta fejlova i izgubljenog golda pala je 9 wins Arena sa Priestom, jebeni Priest. Sto se mene tice presao sam igricu! biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

RESPECT!!!

Hvala, hvala! <3

Enivej danas je 2p Invitational turnir, dosta dobrih igraca je pozvano!

HS Invitational

Sep 25th, 2PM EST (20:00h CEST)

http://www.twitch.tv/2p_entertainment

http://challonge.com/2p_hearthstone_invitataional_tournament

Cudi me sto mene nisu zvali :D..btw vidim negde u prethodnim kementarima da ste naveli neke ljude da imaju tolko i tolko win %..gde moze da se vidi win % za nekoga?

Posto nemam pristup beti, a dosta vidjam po raznim forumima i reditu da se ljudi zale da je igra pay2win... Zanima me kakvo je vase misljenje o tome?

Vise se ceni arena nego partije sa custom deckovima (pay2win)... arena je i bolja i zanimljivija da se gleda.

Posto nemam pristup beti, a dosta vidjam po raznim forumima i reditu da se ljudi zale da je igra pay2win... Zanima me kakvo je vase misljenje o tome?

To se zale mamini i tatini sinovi..ako im ne ide to odmah mora da je p2w..

Cisto za ljude koji ne znaju, arena se igra sa deckom koji se pravi odmah pre meceva. Kad se udje u arenu bira se jedna od 3 ponudjene klase i onda se bira po jedna karta od 3 ponudjene random karte. I meni je arena bolja nego custom.

I da, ja zaista ne vidim kako moze biti p2w kada su random karte u pitanju :/ Samo ako platis, brze dodjes do stvari.

Cisto za ljude koji ne znaju, arena se igra sa deckom koji se pravi odmah pre meceva. Kad se udje u arenu bira se jedna od 3 ponudjene klase i onda se bira po jedna karta od 3 ponudjene random karte. I meni je arena bolja nego custom.

Al opet mora da se igra custom da bi se doslo do golda za arenu ako ne planiras da peglas karticu.. :D al to stoji da je arena 100x bolja nego custom.

Jeste, mora da se igra custom, ali nije to toliki problem :S Ja dosta failujem u igri, mada imam drafog koji pravi ok deckove (bez craftovanja), pa nije toliko tesko pobediti :D

Cudi me sto mene nisu zvali biggrin.png..btw vidim negde u prethodnim kementarima da ste naveli neke ljude da imaju tolko i tolko win %..gde moze da se vidi win % za nekoga?

Ne mozes to da vidis. Ti strimeri imaju notpad fajl gde zapisuju svaki arena run i onda izvuku %.

Ti ljudi jednostavno seru. To su ti tipicni nubovi koje ego sprecava da realno sagledaju situaciju. Ne gube oni jer je igra "p2w" nego jednostavno jer su losi i lakse im je da vajnuju umesto da uloze vreme i mozak da postanu bolji.

Arena je draft sistem gde biras jednog od 3 random heroja i random karte. As simple as that. Koliko si para potrosio na igru tu nije faktor.

Constructed, naravno da moze da ti upadne lik sa epic/legendary kartama dok ti imas basic deck ali igra ti nudi for free (basic karte) najvece kantere za legendary karte.

Svaki dan imash daily koji ti daje izmedju 40 i 100 golda, 5 pobeda u constructedu je 5 golda, jos uvek nisu ubacili nagrade za constructed lige a i bez toga mozes da kupis booster svaki 2. dan u proseku ili da odigras arenu. Ako si dobar u Areni plivaces u goldima, dustu i kartama a da ne das ni evro.

Igra, opet - cak i bez tih nagrada za constructed, je samo "pay2speedup".

Slazem se da je arena zanimljivija, ali posto se mora igrati i custom zato me zanima jer stvarno ima dosta price o tome...

Da ne bude da sam neki Blizzard fanboy koji sere ovo http://www.hearthpwn.com/decks/7406-managrind-2nd-place-deck-spellpower-druid je deck koji je uzeo 2. mesto na EU ManaGrind turniru. 0 epics, 0 legendary. Deck ovog kvaliteta mozes da imas za 2 nedelje igranja i $0.

Slazem se da je arena zanimljivija, ali posto se mora igrati i custom zato me zanima jer stvarno ima dosta price o tome...

uz pomoc craftovanja mozes da dobijes SVE karte koje zelis...onaj ko plati pravim parama samo brze moze da skupi karte...

Mora ovaj build da probam..decko me ubi u 5 napada...imao je sve moguce murloke..biggrin.png

Btw gledam ovi sto igraju  turnir i ima ga vise puta paladin...dobar li je on end game tako da kazemo za u ranked custom? Meni iskreno nije islo s njim a volim palu... 

Edit: Ne mogu da uzmem jebeni win sa paladinom i to ti je...deck mi nije los al imam shity luck..celu partiju vodim..i na kraj me karte nece a on recimo u zadnju game sto sam igrao 4x za red vadi taunt miniona..

Igra li neko ranked play mod?

Igram ja dosta - Druid ramp up dek, a i generalno mislim da ljudi igraju Play Ranked/Unranked vise nego Arenu.

Zato sto je za Dz :D