Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

Edit: kolke su mi sanse da dobijem pack ? Sta treba da odradim?

Jedna pobeda i dobijes pack smile.png

Netacno,100% sansa za 1 pack,0-3 u areni = 1pack i 4 bedna rewarda

@ warheart vec sam ti napisao gore

@ uros ako znas da igras 7+ winova dobijas min. 150gp-a , tako da rewardovi nisu uvek bedni:P ako iole znas da igras uvek ti se isplati vise nego booster:P

@ warheart vec sam ti napisao gore

@ uros ako znas da igras 7+ winova dobijas min. 150gp-a , tako da rewardovi nisu uvek bedni:P ako iole znas da igras uvek ti se isplati vise nego booster:P

citiram "0-3 u areni = 1pack i 4 bedna rewarda"  ako je 0-3 u areni dobice pack svakako i 4 bedna rewarda tipa po 5golda:)

Kako god,bolje da uzme arenu umesto packa cak i da je 0-3 makar ce steci neko iskustvo u areni;D

Unranked i igram...krenem lepo trpam ga i sve..na pocetak mi daje sve karte sa 4+ mana use..a kad treba da ga privrsavam ono mi daje murloci biggrin.png

generalno ako hoces da grindas gold preko questova, ne bi trebao da se rankiras uopste, dolazice ti laksi protivnici

Ne jurim nego mi treba jos 10 gold pa da probam arenu...a ispade da bi mi bilo lakse da sam pobedio 10 partije s hunterom biggrin.png

Ako imas zivce da se zaludjujes stream-ovima pogledaj stream od Kripp / Trump / Ellohime / ek0p (covek sa 81.5% wina) kroz par sati gledanja skontaces koje karte treba obavezno uzimati u areni,koje valja izbegavati,sta treba fokusirati u igri itditd

Suza mi je krenula kada si stavio Ello-a u istu grupu sa Trumpom i Ek0pom. :(

Normalno da sam stavio,treba covek da gleda elloa ako nema drugih online,preko njega ce dosta nauciti ako ne iz igre iz njegovih gresaka;)

U nocnim i jutarnjim satima je najbolje da gleda Kripp-a,najvise ce nauciti od njega..Preko dana ek0p-a,ako nema njega onda ellohime-a...mene licno trump ubija,mnogo mi je antipatican i ne mogu predugo da ga gledam. Naravno ukusi su razliciti:)

Ako ste culi glasine da je Blizzard trazio od fan sajtova da zaustave giveaways i glasine kako uskoro krece open beta, nista od toga... http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/10039254306#13

To da su trazili od fan sajtova da stopiraju giveaways je istina, ali se radi o radikalnoj promeni ko i kako ce se deliti kljuchevi van opt-ina.

Rekoh ja, nije bilo nikakvih sansi da krene uskoro open beta kada nisu izbacili NI JEDAN patch do sada (cak ni bug fixes patch). Blizzard sve redje shalje opt-in kljucheve, kakva crna open beta... :(

Normalno da sam stavio,treba covek da gleda elloa ako nema drugih online,preko njega ce dosta nauciti ako ne iz igre iz njegovih gresaka;)

U nocnim i jutarnjim satima je najbolje da gleda Kripp-a,najvise ce nauciti od njega..Preko dana ek0p-a,ako nema njega onda ellohime-a...mene licno trump ubija,mnogo mi je antipatican i ne mogu predugo da ga gledam. Naravno ukusi su razliciti:)

Druze naravno da su ukusi razliciti, sasvim mi je okej da neko gleda X strimera za "entertainment value".. ALI ja sam mislio da mi ovde pricamo o skillu, visokim % rejtovima, o tome koliko strimer dobro objasnjava svoje draft/game odluke, etc i da pricamo o tome koga treba neko ko zeli da postane bolji HS igrac da gleda. Ako pricamo o skillu Ello je bulja kada se poredi sa ostatkom ekipe. Meni su svi ovi skilled strimeri antipaticni, i Ek0p i Trump i Kripp - ne mogu da odlucim ko mi vise ide na kurac ali su jebeno dobri pa ih gledam.

Zasto ima da se biraju samo 3 heroja za u arenu?... Ja uzeo Thralla i prvu pobedubiggrin.png

Edit: 2-3..jednu mi izaso protivnik pa sam win..2 nisam imao luck nikakav...i trecu sam gubio i morao da  idem pa predao :( a ni u paketicu nista vredno :(

Ako neko planira da trosi prave pare na betu, kako ce vam se vratiti kad izadje full verzija:

Npr. kupis 10 packova, kad izadje full verzija dobijas 1000 golda  (100 golda kosta pack, 10x100=1000)

Npr. kupis 10 packova i 5 ulaza u arenu, dobijas 1750 golda (1000 golda od packova, ulaz za arenu je 150 golda, 5x150 = 750)

Danas je na pocetku streama Trump isprobavao malo prvu verziju Druid deka koji ce da koristi sutra na HS Invitational turniru (pocinje u 20h), evo deka:

2x bite
2x claw
2x savagery
2x swipe

2x wrath
2x starfire
2x starfall

2x azure drake
2x twilight drake
2x ancient of lore
2x auctioneer

2x innervate
2x wild growth
2x nourish

1x bloodmage (legendary)
1x ragnaros (legendary)

Karte za razmisljanje koje mogu da poboljsaju deck: Ysera, Cenarius, Keeper of the Groove.

Ja u Constructedu igram vec duze vreme slican deck ali se zezam dosta sa Facelessom i BGHunterom jer su jako zanimljive karte, takodje sam izbacio par ramp upa i ubacio dosta spellpowera - uglavnom pobedjujem ali me rana agresija unistava sto sam i ocekivao od samog starta. Nisam uspeo da napravim verziju deka sa Faceless i BGH kartama a da u vecini slucajeva funkcionise u svakom delu partije pa sam se fokusirao na late game koji je dosta sporiji nego average ramp up Druid dek.

Probao sam ovu Trumpovu verziju i super je, jedinu izmenu koju sam napravio jeste Ysera umesto Ragnarosa i Cenarius umesto 1 Auctioneera (ovo cu verovatno da promenim, Auctioneer je jako vazna karta za deck i kada mi se desi da ga nemam u pravom momentu dek dosta gubi na jacini, ali nisam jos skontao sta je najbolje da izbacim za sada) - rekoh super je, mnogo je jak dek protiv early game dekova, uz malo srece kada idete kao drugi sa dobrim pocetnim ramp up kartama dek samo klizi, bukvalno se igra sam. :)

Eto, ako neko ima ove Druid karte i zanima ga da proba isto ili nesto slicno ovo vam je dobar guidance.

P.S.

Dek je dosta skup ali eto ja sam imao srece da od samog starta disenchantujem sve sto nisu Druid karte i Neutral karte koje mi ne trebaju za Druid deck.

4-3 druga arena..a moglo je i vise ko zna..drugi lose sam dobio tako sto na pocetku kad je trazilo protivnika igra crashovala i dobio lose sad.png i opet sve common karte ni rare :(

Posle dosta fejlova i izgubljenog golda pala je 9 wins Arena sa Priestom, jebeni Priest. Sto se mene tice presao sam igricu! biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

Ima li dobar reward za 9 pobede?

Posle dosta fejlova i izgubljenog golda pala je 9 wins Arena sa Priestom, jebeni Priest. Sto se mene tice presao sam igricu! biggrin.pngbiggrin.pngbiggrin.png

Ima li dobar reward za 9 pobede?

Ima ako si popularni strimer, hehe. Ne stvarno, imam tu teoriju da je Blizzard namestio da svi popularni strimeri dobijaju bolje nagrade. Za tu jebenu Priest 9 wins Arenu sam dobio 150g samo, dust koji mi ne treba i gold COMMON kartu plus booster koji uvek dobijes. U principu igra me je "nagradila" goldom koji dobijes za 7 pobeda tuga.. ali tuga. Za svaki 9 wins run sam dobio sranje reward, pod sranje mislim malo golda. Jebote kada vidim strimere koji dobijaju po 300-330 golda dok ja dobijam dust dodje mi da pokidam kablove od kompa. biggrin.png

U teoriji najbolji reward za 9 wins je ~330g + booster pack, ali to je retko jer skoro uvek dobijes usrani dust. Naravno mozes da dobijes i gold legendary ali za to je nerealno mala sansa, ja sam dobio i video samo gold commone za sada od Arene.