Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Damir

HearthStone Diskusija

Recommended Posts

A recimo na pocetak uzmem Paladina... kad mi dosadi mogu li da ga zamenim recimo sa priest?

Naravno. U principu ide ovako: pobedis svakog heroja u Practice modu da bi mogao da pravis dekove sa svim herojima. Od tog momenta imas izbor da u svakom trenutku napravis koji hoces deck. Levelovanje je vezano za heroja/klasu ne za deck. Kada izlevelujes svakog heroja do lv10 imas sve class basic karte i to je to. smile.png

Aha i see biggrin.png

Ja bih ti preporucio da na pocetku napravis po jedan deck sa svakom klasom i lepo polako sve izlevelujes do lv10 (lv10 je fazon 5 pobeda). Prvo sto ces imati priliku da vidis sta ti se najvise svidja, drugo sto ces imati sve heroje na lv10 (sa svim basic kartama koje su dosta vazne za dobar deck) a trece ako otvoris i izlevelujes sve heroje usput uradis i dosta achievementa.

Evo ti guide kako da uradis sve "sakrivene" achievemente koji ti daju bustere i gold: http://i.imgur.com/fAqvZj8.jpg

Meni je lock swarm mama,sumoning portal i mozes napuniti tablu za 1 turn,da ne pominjem op board clear.

ja picim samo obicne,ne zalazim u arenu mnogo,glupo mi je da gubim zlato za karte jer necu jos da ulazem pare u ovo,kontam bolje je da zasad farmam karte.

Sto se mene tice warrior je smesno up,imao sam juce misiju 5 win sa warrom,trebao mi ceo dan,svi ga gaze,radi previse stete svojim kripovima.

U vecini slucajeva ti ne gubis gold u areni :) Za tih 150 golda dobijes booster +gold i dust. Od toga koliko si bio dobar zivisi koliko ces golda i dusta dobiti.

verovatno, meni tako izgleda nekada kada protivnik odigra oruzije samo bude sivi kvadrat

edit: 4 na lvl 10 u practicu za nekih 4 sata igranja, polako napredujem