Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Neonkitza

Spam FTL 6

Recommended Posts

Boli te uvo, cak je i bolje tad, al neki imaju ispite :D Gde ides War? Ja sam u Neos Marmarosu, nije lose, veoma bistra i lepa voda. Plaza je u kaficima, al uzmes jedno pice ili sta god i sedis ceo dan na lezaljci i sa suncobranom :)

Boli te uvo, cak je i bolje tad, al neki imaju ispite biggrin.png Gde ides War? Ja sam u Neos Marmarosu, nije lose, veoma bistra i lepa voda. Plaza je u kaficima, al uzmes jedno pice ili sta god i sedis ceo dan na lezaljci i sa suncobranom smile.png

Ej cuo sam da Neos Marmaros nije los. Idem na 5-6-7 dana sve zavisi koliko ortak moze da izdvoji od godisnji posto ima samo 10 dana  u septembar, a sto se tice destinacije ne znamo ni mi al' u planu je Greece biggrin.png. Planiramo da idemo negde malo blize al nista nije receno. Kolko ti je trebalo do tamo i cime si isla?

Boli te uvo, cak je i bolje tad, al neki imaju ispite biggrin.png Gde ides War? Ja sam u Neos Marmarosu, nije lose, veoma bistra i lepa voda. Plaza je u kaficima, al uzmes jedno pice ili sta god i sedis ceo dan na lezaljci i sa suncobranom smile.png

Ej cuo sam da Neos Marmaros nije los. Idem na 5-6-7 dana sve zavisi koliko ortak moze da izdvoji od godisnji posto ima samo 10 dana  u septembar, a sto se tice destinacije ne znamo ni mi al' u planu je Greece biggrin.png. Planiramo da idemo negde malo blize al nista nije receno. Kolko ti je trebalo do tamo i cime si isla?

Oko 12-13 sati busom. Putuje se nocu, pa stignes ujutru i odmah na plazu :D 

Oko 12-13 sati busom. Putuje se nocu, pa stignes ujutru i odmah na plazu biggrin.png

Jesi bila u privatni smestaj ili u hotelu preko agencije? Ide mi se dole ali gledam na airbnb.com i slabo ima jeftin smestaj kad su samo dvoje, sve su veliki apartmani za 4-5 ljudi.

:D E i ja sam krenuo da je igram... zato sto dobro scaleuje i u late game narocito vs weavera i morpha :D

kad nema voida msm... u 10% partija

Ne znam gde sam je prvo video...al posle sam samo ukucao world of warcraft free till 26 sep i imas brdo magazina. 

Edit: prvo sam video na fb na gamersbook stranici, mada iako je jos uvek na stranici kad se klikne ne otvara stranicu gde je bio info nego preusmeri na news i ukolnjena je stranica na pomenutom sajtu. 

http://media.blizzard.com/emails/fwow/wowfinal.html

Blizzard jeste pustio neku promociju, ali na accounte koji ispunjavaju uslove samo njima poznate. Nista javno nije objavljeno s njihove strane.

Neki koji su igrali Diablo ili Hearthstone, a da nisu imali WoW account vezan na taj bnet nalog, su dobili te mailove.

Diablo promotion link: http://media.wow-europe.com/email/2014/diablo3/d3_promotions/free_wow_d3/en-gb/index_en-gb.html