Sign in to follow this  
Followers 0
Silencer

The Witcher 2: Assassins of Kings

99 posts in this topic

Nije ni priblizno skajrimu.

Ovo ti je, lajk...300 puta bolje od skajrima.

Btw, treba da igras i prvi deo, zbog price. ;)

Stevo, moj nik ti sve govori. Jedna od najboljih rpg igara u istoriji. Kao sto rece kobaya obavezno odigraj i prvi deo. Preporucio bih ti da prvo odigras prvi pa drugi deo.

Procitacu pricu Prvog dela ;) Neam tolko vremena, da posvetim ovoj igri, treba mi samo da ubijam vreme dok ne krene beta novog wowa, diablo, a sad za koji dan dobijam HS Betu.

A posle spremi jedno 1k eura za novi pc, posto treci deo RAZBIJA sa grafikom, a verovatno ce isto tako biti i sa zahtevima... 

A posle spremi jedno 1k eura za novi pc, posto treci deo RAZBIJA sa grafikom, a verovatno ce isto tako biti i sa zahtevima... 

Ja pre neki dan uzeo msi 770 gtx twin frozr gaming oc garficku karticu. Ako budem sa njom mogao da igram treci deo kao sto sam igrao drugi na high podesavanja sa starom 560 gtx, bicu prezadovoljan.

Ako i3770k, 660ti ne mogu da poteraju trojku onda cu d abacim komp u djubre : P

Jao nznm, meni nekako onaj fight system isao na k****. A prica kao prica je sasvim dobra. (govorim za prvi deo koliko sam igrao)

Jao nznm, meni nekako onaj fight system isao na k****. A prica kao prica je sasvim dobra. (govorim za prvi deo koliko sam igrao)

Jeste bio malo drugaciji od uobicajenog ali kad se naviknes onda nije problem. U drugom delu je borbeni sistem drugacije odradjen.

agreed, samo zato nisam imala zivaca da se malo vise pozabavim sa igrom -.-

O pa onda nema zime za vas. :D 

Jedva sam uspevao drugi deo da pokrenem na mom krsu od kartice sa 512mb, tako da mi je jedino resenje za treci deo PS4... 

Za solidan gaming pc koji bi mogao da pokrene Witcher 3 i "next gen" naslove bez problema mi treba od 500e do 700e (odprilike), a ovako uzmem PS4 cija ce cena biti 400e + igrica koja ce kostati oko 50e. E sada da ne smaram ljude sa tim forama na konzolama ali ima fazon da podelim igricu sa jos 3 lika, i kada to uradim, za igricu UVEK dam od 900 do 2000 din.(za najnoviju, full original naravno, e sada, od cega to zavisi? Kazem, necu da smaram ljude) tako da mi se to vise isplati...  Ili kupim sam celu igricu za 5000 din. podelim je sa jos trojicom (3x2000 din), fino meni, fino i njima... 

Ja sam igrao prvi dio i jedan je od boljih arpg igara koje sam igrao, atmosfera je super. Drugi dio sam tjerao sebe u nekoliko navrata da igram (čak i kad je izašao enhanced edition) ali nikad nisam odigrao više od 15%. Jednostavno ne mogu da prihvatim da danas postoji igra koja loaduje svaki put kad prođeš kroz vrata,uđeš ili izađeš napolje itd, i btw GLUPI potion sistem koji su promjenili u dvojci čisto zarad promjene, koji nema VEZE S MOZGOM

Takođe drugi dio pati od konzolizacije, glupi push and hold kružni meniji, inventar je lista a ne grid i slične nebuloze

da, ko sto rece Jovan, zapravo najgotivnije u Witcheru, bar kecu jeste atmosfera... mracna, bas onako srednjovekovna kakva i treba da bude

ja sam probao keca, odlicna prica, govno combat, evo sad skidam dvojku

Instalirao... Bogami na i3770k klokovan na 3.9ghz, i 660ti Nvidia 16GB rama, ne moze da izgura dobar FPS na ALL HIGH ULTRA settings :S

Ovde moze da pomogne jedino SLI,

Instalirao... Bogami na i3770k klokovan na 3.9ghz, i 660ti Nvidia 16GB rama, ne moze da izgura dobar FPS na ALL HIGH ULTRA settings :S

Ovde moze da pomogne jedino SLI,

Ja sa Phenom II 965 klokovan na 4 ghz i 760gtx dobijam konstantnih 60 fps sa svim podesavanjima na max osim onog ubersamplinga. Sa njim mi se fps prepolovi na pola. 660Ti je malo slabija od 760gtx cudi me da ne ne mozes da imas dobar fps sa njom. Koliki ti je fps sa podesavanjima na ultra bez onog ubersamplinga?

Extra taman da kupim CS GO Kljuc da otkljucam box, izadje mi advertising 75% na Witcher 2 :D

Nije proslo 2 minuta Steam me uzo pare, i ostao sam bez kljuceva za kofercice :(

16GB rama je super relevantan faktor u igri koja je pravljena za konzole stevo. A i Witcher 2 nije naročito optimizovan bio koliko se sjećam, što s obzirom koliko je linearan nema nekog smisla

vidim da ima gamepad support za windows.

Bas me zanima kako su uradili posto sam igrao ceo tomb raider na gamepadu i odusevio se kolko je do jaja igrivo.

Update:

Skino, krenuo da igram smorio me malo tutorial i kad sam video pritiskanje dugmica :D Moram sve da setupujem sebi kako mi odgovara.

Inace, zanemeo sam kad sam video grafiku, sve mi je na high / ultra. Jos sam vise zanemeo kakvi su jebeno dobri zvucni efekti u igri, kolko detalja to je nesto nenormalno sto se tice samo zvuka i ambijenta. 

Ono najbolje probudio sam se u igri pored gole devojke sa dobrim sisama :D

Evo zahvaljujući ovoj temi opet igram Witcher prvi dio, sad neki directors cut... Prljavi srednjevjekovni zamci, propalice i banditi koji se u blatu valjaju sa svinjama, kurve na ćoškovima ,lopovi u mračnim ulicama i kockanje u smrdljivoj krčmi. Ah, dobra igra

Takođe directors cut ovu igru čini jednom od najsirovijih koje sam igrao, dijalozi su super prostački i sise i guzice su svuda