Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

Wildstar MMO

Recommended Posts

Znaci googlam wildstar i srpske forume i koga nadjem naravno Galeriusa coveka koji ima verovatno i beta kljuceve i za korejske mmo igre pre samih koreanaca.

Ovo ce biti jako dobra igra, dva druga i ja smo vec kupili igricu i igrali zadnja 2 beta vikenda, igra ce biti jako jako dobra. Movement je super, nema abiliti delay-a, balansirano je (koliko toliko). Cartoonish art artstyle ftw, sve sto se tice ove igrice je cool smile.png

Igram na ja Ravenous serveru mada zadnjih nedelju dana zabusavam posto sam previse vremena proveo u igri pa sam samim tim i previse napredovao i onda nemam sa kim da radim end game content a mrzi me da se nerviram i da danima radim jedne iste instance sa svezim 50im i da bacam platine i platine da bi oni naucili mehaniku;/
Dok mi gilda ne ubaci guild repair ne igram igru osim ako ne navatam svoju premade grupu kada dodjem online(2 3 puta dnevno po 5 minuta udjem samo da proverim ko je tu:D)
Cak sam odlucio da se prebacim na neki drugi server ali sam shvatio da necu imati ni ja bas vremena sada u Julu pa kada se vratim ako vidim da me ljudi jos nisu prestigli verovatno cu se otvoriti za kes da odem na neki server gde su malo ozbiljniji igraci:)

Sve u svemu igra je odlicna, kada sam poceo da je igram osecao sam se kao u WoWu 2005e:D

Ja danas transferujem na Hazzak....

Ako iko planira da igra, Exiles su 80% na svakom serveru sem na Hazzak-u i na jednom svabskom serveru. Tako da ako hocete da Igrate Dominione Hazzak je must za sada jer na ostalim serverima nema dovoljno ljudi za End Game. Ako ste Exiles na svakom serveru imate End Game guild. 

PvP u ovoj igri je do jaja :) moras brate da ciljas i da se pomeras, bezis, izbegavas..... mnogo movementa i jako je cool. Tako da sada preko leta WildStar a kada izadje WoD.. onda u WoW-u pikam PvE a u WildStar PvP i meni nista vise ne treba :D