Silencer

Silencer ce napokon zakoraciti u Blizzard

74 posts in this topic

30 Maja, odlazim u Versaille, gde cu biti u Blizzardu dva dana zbog razgovora o mnogim temama, ukljucujuci umrezavanja, bolje fansite komunikacije, potrebe i prakticne primene koriscenja drustvenih mreza kod Blizzarda. Pored toga imacu par prezentacija njihovih eksluzicnih licenciranih partnera.

Naravno ono sto cu napokon videti je njihov Blizzard Office, licno upoznati community manager tim, vecerati i doruckovati sa njima :)

Na zalost necu moci da slikam nista u okviru firme, niti sa zaposlenima, jedino su mi obecali sliku ispred statue Sarah Kerrigan.

Letim direktno za France Jatovim avionom. Pa ako me necujete 30 Maja do 17h, znaci da nesto nije ok, i da verovatno ovaj sajt nece vise da postoji :D U svakom slucaju, potrudicu se da sredim neke kontakte kako bi doveo blizzardove licencirane partnere u Srbiji da ulazu u e-sport scenu (mislim na starcraft).

ел видиш, чим се одрекнеш србија крафта одма' пушћају да им уђеш ^_____^

знаш како кажу у мом крају?

беж'те слепци - иду смедеревци :)

то значи да после посете оде близард на добош :)

беж'те слепци - иду смедеревци smile.png

то значи да после посете оде близард на добош smile.png

беж'те слепци - иду смедеревци

Ja sam to jos cuo kad sam bio mali :P

gl hf!

moci ces ovde na srpskom da ispises sta si video:)

Evo trazim ba ebay one hemijske olovke sto imaju kameru :P

"јашта брате", с тиме ништа не мож' да те за'ебе,

осим службени претрес и препип =D

Google Glasses i bog da te vidi :D nisu culi oni jos za to tamo.

Budi bog s nama!

Bice dovoljne tvoje pro naocare, mislim pretpostavljam da imaju kameru xD

Stevo svaka ti dala, najzad ce plodovi visedecenijskog rada da se isplate!

GLHF tamo ^^

i ukradi koju blizzard pikslu ili casu, za dobru srecu :>

da stvarno, ojadi ih malo

Ljudi, deo mene je srecan sto cu da upoznam ljude skojim se dopisujem i da vidim Blizzard office smile.png

Drugi deo mene je srecan sto cu moci da razgovaram sa licenciranim partnerima, steelseries, razer i jos ne znam koji. Gde cu razmeniti kontakte etc, i pokusacu da ih dovedem za Starcraft sponzorstvo. To su samo dve stvari sto me interesuju biggrin.png

A to sto ce oni meni da pricaju sta je njima potrebno za socijalnu mrezu i networking, da budem iskren boli me patka biggrin.png

P.S. Daj boze da daju bar olovku biggrin.png Ovo su dobili fansajtovi sa proslog samita tongue.png

537619_3998078559447_539322890_n.jpg

Ono sto me najvise zanima jeste kolke su skrtulje,tj. sta ti placaju a sta ti moras da pljujes?Ili su stvarno toliko darezljivi da ne moras ni novcanik da otvaras?

WOW!!! ДРВЕНА ОЛОВКА И ПРИРУЧНИК ЗА МЛАДЕ САТАНИСТЕ!!!

/сечем вене од среће

Ono sto me najvise zanima jeste kolke su skrtulje,tj. sta ti placaju a sta ti moras da pljujes?Ili su stvarno toliko darezljivi da ne moras ni novcanik da otvaras?

Nije tajna:

Placen put (Karta) ono najskuplje - Jat direktan za pariz i nazad (na zalost samo sto je u pitanju Jatov avion) - 35k dinara

Placen hotel (dva nocenja) - opet to je oko 256 evra

Placeno da se jede i pije 31. Maja i 1 Juna

Ja placam:

Pice u kafani kada budemo izasli na neku zurku 31 maja uvece  (realno obavezno da platim)

Da nesto jedem 30 Maja (Obezeno da ne umrem)

Da nesto kupim kao suvernir ako nije skupo a jeste biggrin.png (Neobavezno)

Karte da pogledam Chateau of Versaille(Neobavezno)

I dalje razgledam sta ima okolo da se vidi, medjutim vise me brine ovaj zatvor sto je odmah do mog hotela, mozda sam nesto skrivio Blizzardu i sad gledajo kako da me namame da me hapse :P

Elem sto se mene tice lik je iz Cheske isao vozom i bookovo hostel kostalo ga je 200 evra sve ukupno pice jece etc. Jebiga to je bilo tad Blizzard nista nije placao, ja nisam mogao da idem jer mi je samo karta bila preskupa iskreno :/

Ovako bicu iskren super su ispali prema fansite i MVP clanovima, pa cemo videti :) Sto se mene tice nije problem ni da se vratim praznih ruku, sto nece da bude po mom misljenju, al opet bice to ql dan da upoznam ljude iz Blizzarda ;)

против умирања: понеси од куће два печена пилета и плећку од прасета од васкрса, пола гибанице и домаће вино у пластичну флашу од киселе воде, проблем решен!

против умирања: понеси од куће два печена пилета и плећку од прасета од васкрса, пола гибанице и домаће вино у пластичну флашу од киселе воде, проблем решен!

Proveiro ne da jat da unesem Vino. Ono sto me najvise brine, sto moram trezan da se vozim. A iskreno teo bi da popijem neku rakiju, lakse cu da podnesem ako otkazu motori biggrin.png

Sto je najgore nit mozes da uneses niti mozes da dobijes alkohol da kupis u avionu :(

Ako budes imao srece,videces i cuveni Jatov (ne)sendvic.Ime je dobio po tome sto lici na sve sem na sendvic.

Zato Lufthanza za prekookeanske turi krompir pire sa prelivom od dzema od kajsija,i furaj bato.Ako umres od gladi do 'murike - jbg nisu hteli.

Stevane sine, da nam se lepo provedes i barem hemisku ili upaljac da nam doneses :P.

Ako budes imao srece,videces i cuveni Jatov (ne)sendvic.Ime je dobio po tome sto lici na sve sem na sendvic.

Zato Lufthanza za prekookeanske turi krompir pire sa prelivom od dzema od kajsija,i furaj bato.Ako umres od gladi do 'murike - jbg nisu hteli.

Jel si siguran da smem hranu da nosim ? :) da me ne cimaju na terminalu tamo sta nosim etc, otkud znam, negde vidim da banane ne smes da poneses i uneses :D

Sto se jata tice, kolko ja sebi vidim tamo nemam ni taj (ne)sendvic u ponudi :D

Daj boze da daju rakiju il cu udarim jedan bromozepan da se komiaram u avionu za 2 ipo sata leta, smorcu se :(

brate posto vidim da se plasis aviona, preporucujem ti da pogledas final destination 1 pre leta ili tokom leta:)

ponesi mozes sve da nosis samo do odredjene kolicine

i ponesi neku knjigu ili casopisi(ili instaliraj neku igricu na mob:)

brate posto vidim da se plasis aviona, preporucujem ti da pogledas final destination 1 pre leta ili tokom leta:)

ponesi mozes sve da nosis samo do odredjene kolicine

i ponesi neku knjigu ili casopisi(ili instaliraj neku igricu na mob:)

Ma ne plasim se aviona :) Vise bi se plasio voza. Logicno ako mi se voz prevrne, mogu da se ugruvam i da se mucim da se oporavim ko zna kolko meseci, u najgorem slucaju mogu da ostanem invalid.

Avion ako padne to znam da cu da poginem i nemam da se brinem :)

Meni je samo frka da se ne smorim 2sata i 40 minuta. Ja pizdim kad za  Beograd idem busom sat i 15 minuta :)

Nisam znao za ovu temu do sad :) Svaka cast i sto pokusavas da isposlujes nesto za sc2 scenu. Ipak mislim da se pokrece nabolje plus ima vise igraca nego ikad :) Gl hf tamo!

Heh sad lepo procitah ovo i reg mi mozak sta si napisao.

Dve firme gde sam ja radio otisle u stecaj, a tri sledece su polako propadale :) Ne bi me cudilo da Blizzard pocne sa kasnjenjem plata kad zakoracim.

Heh sad lepo procitah ovo i reg mi mozak sta si napisao.

Dve firme gde sam ja radio otisle u stecaj, a tri sledece su polako propadale :) Ne bi me cudilo da Blizzard pocne sa kasnjenjem plata kad zakoracim.

1 person likes this