Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Witcher

Neverwinter online

Recommended Posts

Igram je i ja.Prilicno sam se iznenadio igrom. xD

Samo mi smetaju animacije udaranja - ocajne su. xD

PWI = плати-па-клати систем

Nebih bas rekao da je tako. Dosta sam odmakao u igri i dosada nisam naisao na nista sto moze da se kupi novcem a da daje veliku prednost nad ostalima. Sve je dostupno free igracima osim nekih stvari kozmeticke prirode i mounta.

PWI = плати-па-клати систем

Nebih bas rekao da je tako. Dosta sam odmakao u igri i dosada nisam naisao na nista sto moze da se kupi novcem a da daje veliku prednost nad ostalima. Sve je dostupno free igracima osim nekih stvari kozmeticke prirode i mounta.

Batica objasnio:

http://www.reddit.com/r/Neverwinter/comments/1dry0g/neverwinters_f2p_model_what_you_need_to_know/

Ко је играо PW зна за јадац, иста ствар је ако се има посла са Фрогстером или gPotato... нарочито је овај последњи "дистрибутер" сјебавао Алодс својевремено са немогућом механиком која се вртела све око плати-па-клати, док нису видели да им играчи беже

Невервинтер је супер као игрица али јеврејчине ће загорчати живот

сервер - Mindflyer

гилд - SERBIA MAGNA

happy.png

E jebiga ja sam na dragonu, zbog nemogucnosti transfera nisam ni u svom balkan gildu. Znas li mozda kada ce da spoje servere?

не бих ти знао рећ'

сада раде на некој великој закрпи после чега би могли да пусте званично игрицу, али не мора да значи, мало су успорени...

Vešcu, videću ja sa gildovcima da uđeš kod nas, guild smo oformili mi kao članovi Benchmark foruma (te se zove Bench).

Tako da sam i ja na Dragon serveru, Kreki@Krekius, Great Weapon Fighter, 34. lvl trenutno, RL mi nije dao mira da izlevelujem do 60 do sad.

Sad ću da je skinem, da probam... Ne znam samo na koji server da se kačim, vidim ima nas na dva. Dragon, ha?

Dragon:

1. Witcher
  2. kreator (gilda: Bench)

Mindflyer:

1. Galerius (g: SERBIA MAGNA)
  2. kobaya

--

Gde si ti Deda? Gde ćeš ti Sajlenser?

javite dal su uveli PWI "nacin igranja" kada igra izadje iz bete. malo sam skeptik s obzirom da sam igrala PWI i cim negde vidim njegov logo pali se alarm u glavi -.-

јој атино, да ми је знати где се ти палиш а не те твоје аларм-лампице happy.png

игрица је врло добра, да не усерем нешто па да урекнем са одлична, јесте у бета фази али мислим да све ово (и хероји и опрема) остаје кад једном буде "на живо" пуштена, има доста тога да се дотерује, али делује заразно за сада, једино је ту PWI усеравач али мислим да није толико критично, продају коње, пратиоце, неке јебаде за бустовање професија, украсну гардеробу, боје за фарбање оклопа, итд, али све то није критично за endgame мада су нереални са (на пример) бојама које су прескупе, или са тиме што су се баш уградили на најболнију тачку сваког играча: торбице и место у банци, али може се живети

1010516_577774415596422_1181344455_n.jpg

Gotovo svaki MMO koji nema subskripciju je p2w. I to je sasvim logicno, nece niko da se cima toliko i pravi igru badava.

E sad, u NW nisu toliko optereceni forsiranjem igraca da placaju, sto recimo, na moju zalost, je bio primer u Runes of Magic i Allods, dva feeeenomenalna mmo-a cije su firme oterale sve igrace onemogucivsi igranje "besplatno".

Tako da svakako, cak i s tim p2w sistemom, NW je idealno igriv i bez dinara da se ulozi u njega.