Silencer

Sta ste jeli danas ? :)

34 posts in this topic

Ajde kacite lsike sta ste okretali na rostilj ili krckali / pekli :)

Pre neki dan sam sam okreno pizzu here is the pic:

857446_10151259475185044_673861899_o.jpg

Sad sa zenom atm okrecem Oslica sa maslinovim uljem i limunom u foliji na elektricni rostilj, jos malo i res peceno \o/

886103_10151267656010044_1200861730_o.jp

koje mucenje:p ovaj thread vise necu psoecivati gladan:p

Danas mi nikako nije bilo do jela za dorucak sam krenuo da jedem jedva skuvanu punjenu papriku,nije mi bilo do zivota i hrane ceo dan.

Kao neko ko studira već 4 godine, i normalnu hranu vidi svaki 3-4. vikend, sve što imam reći je - nadam se da si se najeo. Bitch. 

2 people like this

ja vidim to samo kad mi je zena tu :) Kacite slike bre mozda mi se svidi nesto pa naprav i ja :)

Elem planiram za sutra neku meksicku hranu da napravim.

Sta god ti ja postavim nece ti se svideti... Sve je fake ovde preko bare ocu da se ubijem! :)

gladna sam, stevo daj taj sendvic sa slike :D.

Erm koji sendvic ? :) Na prvoj slici pizza, na drugoj oslic sa limunom u foliji :D

Kao neko ko studira već 4 godine, i normalnu hranu vidi svaki 3-4. vikend, sve što imam reći je - nadam se da si se najeo. Bitch. 

hahaha jao Jovane :D

Isto i ja kao Jovan, uglavnom jedam nesto dok sam u pokretu. Sto se tice spremanja hrane to ces da se nacekas da ti slikam xD

AU KAKAV TOPIK!

A sto se mene tice.... MRTVA MENZA xD 

1 person likes this

Чуј још се жали. Ја сам одавно и право на мензу изгубио, шта ја да кажем тек.

Само, Брижит је женско јел тако?

СРАМОТА! Ајде ми мушкарци што гладујемо, али ви жене..... немам ријечи... =)

Иначе ја могу да ти сликам како једем јаја на око сваки други дан, али сумњам да ће некога интересовати та слика..=)

Чуј још се жали. Ја сам одавно и право на мензу изгубио, шта ја да кажем тек.

Само, Брижит је женско јел тако?

СРАМОТА! Ајде ми мушкарци што гладујемо, али ви жене..... немам ријечи... =)

Иначе ја могу да ти сликам како једем јаја на око сваки други дан, али сумњам да ће некога интересовати та слика..=)

pa sta kad nemam vremena xD

Erm koji sendvic ? smile.png Na prvoj slici pizza, na drugoj oslic sa limunom u foliji biggrin.png

ucini mi se da je sendvic tongue.png, onda cu da se zadovoljim sa onom mini picom biggrin.png

pa sta kad nemam vremena xD

А за коју мултинационалну компанију ти радиш па тако немаш времена?

Ko vam je kriv sto dolazite svi u Beograd :) Naviknite se na junk food :)

Elem, nadjoh svoj improvizovani recept za spagete i sabio sam :P Idu, biljna pavlaka, obicna, kackavalj, sunka i parmezan. Bas bas ukusno :D

aj i ja nesto da okacim,da ne bude samo steva kul :D

301110_10151069381663710_1731151229_n.jp

kornfleks,med,puter,orasi i cokoladaaaaaa :D jeste da nije danas,vec pre par meseci,ali kad se bude spremalo nesto kul uskoro,ima i to da okacim XD

Kakav je ovo instagram? :D

Doručak-ovsene pahuljice, ručak- gurmanska pljeskavica, večera- videćemo, dolaze neki gosti.

ova tema treba da se zove: Studenti u-ta-ta!

kupio leba svežeg pa uzo majonez marke diamant i nabasao na neku čajnu kobasicu potom isekao kobasicu na kolutove i pored kolutova sunuo malo kečapa direkt na dasku a na leba sunuo majonez i nabado viljuškom kobaju uz povremeno konzumiranje leba, sve to zalivo jogurtom

Dobra tema

juče je keva ispekla neko meso al ne na tipičan način već nešto na ringli u loncu, prelije ga senfom, a ono onako u komadu, mislim da su zapravo krmenadle samo neodvojene koji god to deo svinje bio, dobije dobar šmek i saft dole zanimljiv, pored toga neki prebranac, celu tu aromu sam začinio nabadanjem somborske fete sa strane i naravno leba kao pravi srbin

kupio leba svežeg pa uzo majonez marke diamant i nabasao na neku čajnu kobasicu potom isekao kobasicu na kolutove i pored kolutova sunuo malo kečapa direkt na dasku a na leba sunuo majonez i nabado viljuškom kobaju uz povremeno konzumiranje leba, sve to zalivo jogurtom

Dobra tema

juče je keva ispekla neko meso al ne na tipičan način već nešto na ringli u loncu, prelije ga senfom, a ono onako u komadu, mislim da su zapravo krmenadle samo neodvojene koji god to deo svinje bio, dobije dobar šmek i saft dole zanimljiv, pored toga neki prebranac, celu tu aromu sam začinio nabadanjem somborske fete sa strane i naravno leba kao pravi srbin

Nemoj da opisujes sta si jeo :D Daj slike da mi to vidimo kako izgleda. Nije samo u ukusu, mora da se vidi dekoracija ^^

aj i ja nesto da okacim,da ne bude samo steva kul biggrin.png

301110_10151069381663710_1731151229_n.jp

kornfleks,med,puter,orasi i cokoladaaaaaa biggrin.png jeste da nije danas,vec pre par meseci,ali kad se bude spremalo nesto kul uskoro,ima i to da okacim XD

kompletan recept plz :)

Dobra tema

Nemoj da opisujes sta si jeo biggrin.png Daj slike da mi to vidimo kako izgleda. Nije samo u ukusu, mora da se vidi dekoracija ^^

evo slikaću današnju gozbu pa kačim pravovremeno