Silencer

Serbian Starcraft League 2 Powered by Razer

208 posts in this topic

Battle tag : Bonecry#2756 , Nick_ID : Bonecry.364 . Hvala ti :) . Jos 1 pitanjce , oko koje lige se krecu igraci? 

Battle tag : Bonecry#2756 , Nick_ID : Bonecry.364 . Hvala ti smile.png . Jos 1 pitanjce , oko koje lige se krecu igraci? 

Nasa zelja je da imamo kako pocetnike tako i najbolje igrace, tako da ne postoji odredjena granica. Koliko vidim imacemo i bronze i mastere :)

Battle tag : Bonecry#2756 , Nick_ID : Bonecry.364 . Hvala ti smile.png . Jos 1 pitanjce , oko koje lige se krecu igraci? 

Nasa zelja je da imamo kako pocetnike tako i najbolje igrace, tako da ne postoji odredjena granica. Koliko vidim imacemo i bronze i mastere smile.png

Pa doooobro :) , mada lepo je znati da imamo mastere u srbiji :)

Pozdrav svim prijavljenim igracima i Hvala sto ste posetili i forum.
Najvise hvala sto ste se odazvali turniru. Nadam se da ce biti vise igraca za sledece kvalifikacije.

Svi koji su prijavljeni za turnir, prijavljeni su za sve kvalifikacije.

Ja cu svima inace pre pocetka turnira poslati SMS poruku da dodjete na kanal SSL2, i da pocnemo sa takmicenjem. Hvala sto ste ostavili vase brojeve mobilnih telefona, nece biti zloupotrebljeni, jednostavno sluzice za obavestenje, jer opet mislim da je to najbolji source, nego da Vam saljem e-mailove.

Podsećamo vas da su prijave otvorene danas do 15h.

GLHF svima danas :)

Dobih sms, odlicna fora kao podsetnik smile.png

To samo mozes da vidis kod pro organizatora kao nas :P

E samo da se javim da danas nazalost necu moci da odigram kvalifikacije... Cisto da me ne ubacujete kad pravite brackete. Vidimo se na sledecim kvalifikacijama. Btw Poxon.660

Edit: gj za sms smile.png

1. FastAce
  2. Reptile.149
  3. Bonecry
  4. Brtcha.503
  5. Chandler.937
  6. spery
  7. Cruel #333
  8. Damir#2935
  9. TeodorantONE.101
  10. Filster.769
  11. Iconor
  12. Jigosep
  13. DruidzRMH.313
  14. killx
  15. ZeRoX.167
  16. Terranus
  17. ScepticuS.770
  18. Assassin.890
  19. Gemini
  20. NamelessLord
  21. naum.540
  22. cmuxuja.279
  23. Fluoxetine#764
  24. Poxon
  25. Zorba#1237
  26. KrunaAI.408
  27. Lightsider#1578

Konacna lista prijavljenih igraca. Inace otvoreno je i dalje da se igraci prijavljuju jer isti ostaju za sledece kvalifikacije ako budu prvi / drugi :)

1.mesto Gemini, direktan plasman u finale! Dobio 3:0!

2.mesto RMH !

Sutradan prijva za sledece kvalifikacije!

Danas su odigrane prve po redu kvalifikacije za predstojeći SSL 2 TOP 8 LAN turnir koji će se uz pokroviteljstvo naših sponzora Razera i Computerlanda održati 12.03.2013. u Beogradu.
Prvi igrač koji se kvalifikovao na završni turnir jeste teran Marko Stoković, poznatiji kao Gemini, koji je u zanimljivom finalu pobedio zerga, Jovicu Živkovića poznatijeg kao RMH sa rezultatom 3:0.
Iako se finale završio sa ubedljivim rezultatom od 3:0, sva tri meča su bila izuzetno uzbudljiva i neizvesna do samog kraja.

Sledeće kvalifikacije su zakazane za nedelju, 3.03.2013. sa početkom u 16h. Prijave za turnir će biti otvorene od ponedeljka. Nemojte da trošite vreme, nego miševe i tastature u ruke i navežbajte dobro do nedelje :)

Pored Geminija koji se direktno plasirao na završni turnir, sledećih 7 igrača je ostvarilo poene od kojih će se, nakon završetka sva četiri kvalifikaciona turnira, četvorica igrača sa najvišim brojem ostvarenih poena zajedno sa pobednicima kvalifikacija plasirati na završni turnir.

Direktno plasirani igrači:

Gemini

Generalni plasman:

1.RMH - 100 pts
2.Spery - 50 pts
3.Lightsider - 50 pts
4.TeodorantONE - 25 pts
5.Jigosep - 25 pts
6.Zerox - 25 pts
7.Zorba - 25 pts

1 person likes this

Ja bih samo zeleo da kazem da mi je ovo nekako najlepsi online kup koji sam ikada odigrao u sc2, bio i stream, bracket uvek azuriran, bilo je i dosta ljudi, cak i novih, sto je ohrabrujuce. U svakom slucaju, GG adriacrafte :)

1 person likes this

Bas lepo sto se toliko ljudi prijavljuje. Meni je nezgodno sto sam nedeljom popodne uglavnom zauzet, ali prvom prilikom kad budem mogao, prijavicu se.
Svaka cast na organizaciji <3

Edit: Gde bude stream,mogu li sad da se gledaju ti mechevi?

Bas lepo sto se toliko ljudi prijavljuje. Meni je nezgodno sto sam nedeljom popodne uglavnom zauzet, ali prvom prilikom kad budem mogao, prijavicu se.

Svaka cast na organizaciji <3

Edit: Gde bude stream,mogu li sad da se gledaju ti mechevi?

1. imas 6og marta u 20 casova jos jedan ako ti ne odgovaraju ovi nedeljom u 4

2. twitch.tv/adriacraft

mozes u vod-ovima da pogledas jucerasnji turnir

Hvala ti,bacicu pogled. Zar ne pise tamo da su sledece kvalifikacije 3. marta u 16h? Sta je onda ovo sto kazes da ima 6.  marta?

PA 4x se odrzavaju kvalifikacije. Bolje je da ucestvujes na svim zbog poena, ali ako ne stignes, tu su uvek nove. Za sad su bile jedne, ima jos 3 ;) Evo ja se prijavio :) Imam 2 accounta ali nisam kvaran da se prijavim 2x :)

Hvala ti,bacicu pogled. Zar ne pise tamo da su sledece kvalifikacije 3. marta u 16h? Sta je onda ovo sto kazes da ima 6.  marta?

objasnio ti je zerox lepo, hvala mu na tome

imas 4 kvalifikaciona turnira i jedan offline ako se plasiras, ovo sto sam ti ja pisao su kvalifikacioni, i na sve njih mozes da se prijavis i da igras