Silencer

Serbian Starcraft League 2 Powered by Razer

208 posts in this topic

starcraft_turnir.jpg
Obaveštavamo vas da ce se, uz pokroviteljstvo Computer Land-a i AdriaCraft-a i generalnog sponzora Razer, u nedelju 24.02.2013. sa početkom od 16h održati prva u nizu online kvalifikacija za Serbian Starcraft Leagze 2 - WOL turnir, koji će biti organizovan na dan ponoćne prodaje nove HOTS ekspanzije (11.03.2013.).

Ukupno će biti organizovana 4 online kvalifikaciona turnira (24.02,03.03, 06.03 i 09.03) u kojima će se pobednici direktno kvalifikovati na završni turnir, dok će preostala četiri igrača sa najvišim brojem ostvarenih poena popuniti preostala četiri mesta.

Svim igračima koji se budu kvalifikovali na završni turnir biće zagarantovana neka od nagrada.

Što se tiče kvalifikacionog turnira, igraće se u klasičnom single elimination RO32 BO3 formatu do finala koje će biti u BO5 formatu.

Mape koje će se igrati na kvalifikacijam su sledeće:
  • Antiga Shipyard
  • Ohana
  • Daybreak
  • Cloud Kingdom
  • Entombed Valley
Finale će se, ukoliko je neophono, odigrati na svih pet mapa. Kvalifikacije su ograničene na 32 učesnika.

Bodovni sistem:
Igrači koji se ne budu direktno kvalifikovali na završni turnir imaće priliku da se kvalifikuju putem bodovnog sistema i to prema sledećem:
  • Prvo mesto – direktan prolaz
  • Drugo mesto – 100 poena
  • Od 3-4. mesta – 50 poena
  • Od 5-8. mesta – 25 poena
2 people like this

Bas bezveze sto samo 8 igraca idu na offline turnir, ali ok, u svakom slucaju sjajno je sto se organizuje ovako nesto. Bilo bi lepse da ide npr 16 jer realno bice dosta prijavljenih.

Bas bezveze sto samo 8 igraca idu na offline turnir, ali ok, u svakom slucaju sjajno je sto se organizuje ovako nesto. Bilo bi lepse da ide npr 16 jer realno bice dosta prijavljenih.

...Posto smo inace u protekle 2 godine imali vise od 32 prijavljena igraca na domacim turnirima :)

Top 8 je realno najbolje,a verujem da ce osmorica koja se kvalifikuju svakako biti najbolji igraci koje imamo da ponudimo.

AMA kakav battle tag trazi tamo na prijavi... valjda nick.id  nije ovo diablo... ili ne znam mozda se nesto promenilo... sta da pisem tamo sad?

...Posto smo inace u protekle 2 godine imali vise od 32 prijavljena igraca na domacim turnirima :)

Top 8 je realno najbolje,a verujem da ce osmorica koja se kvalifikuju svakako biti najbolji igraci koje imamo da ponudimo.

Mi sem Bistija nemamo koga da ponudimo :) U odsustvu Fua i Vladice ;).Poenta lana je da se zezamo, upoznajemo, skupimo a ne da osvajamo nagrade i sl. U tom smislu kazem barem 16, ne zbog "kvaliteta" turnira :)

...Posto smo inace u protekle 2 godine imali vise od 32 prijavljena igraca na domacim turnirima smile.png

Mi sem Bistija nemamo koga da ponudimo smile.png U odsustvu Fua i Vladice wink.png.Poenta lana je da se zezamo, upoznajemo, skupimo a ne da osvajamo nagrade i sl. U tom smislu kazem barem 16, ne zbog "kvaliteta" turnira smile.png

Nije to malo!

...Posto smo inace u protekle 2 godine imali vise od 32 prijavljena igraca na domacim turnirima smile.png

Mi sem Bistija nemamo koga da ponudimo smile.png U odsustvu Fua i Vladice wink.png.Poenta lana je da se zezamo, upoznajemo, skupimo a ne da osvajamo nagrade i sl. U tom smislu kazem barem 16, ne zbog "kvaliteta" turnira smile.png

Pa imas 4 kvalifikacije po 32 igraca, gde ces vise druzenja od toga. Ako ti ne zelis da osvojis nesto siguran sam da ima ko hotje  :)

Pise da su kvalifikcije online, kakvo zezanje tu moze biti :D Shvatio si uglavnom sta hocu da kazem, nije cak ni kritika nego predlog ;)

Chandler.937

prijavio se lik al niej upisao character code

Evo da se oglasim cisto i ovde i ja :)

Svaka cast brate na organizovanju ovog scena nam je mrtva a ti si je skroz sa ovim po meni bar razdrmao :)

Na zalost meni ti datumi ne odgovaraju posto sam do 13tog marta na Thajlandu i eto ako jos vecini ljudi ne odgovara poslednji datum i ako ga je moguce pomeriti za neki 15ti ( sto mislim da je u interesu i organizatora i igraca da se bar na svakom turniru pojavi po jedan od nasih da kazem najuspesnih igraca) pa eto ako je moguce pomeriti taj jedan turnir za tad ja garantujem da ga igram kao sto sam igrao i turnire organizaovane kako od silencera tako i od ostalih organizatora 
odo da se kupam :) :*

Evo prijavio sam se i ja sad. Inace, pravda za Vladicu! Ako dovedes jednu prstau Tajlandjanku, dacu ti ja svoje mesto :)

Evo prijavio sam se i ja sad. Inace, pravda za Vladicu! Ako dovedes jednu prstau Tajlandjanku, dacu ti ja svoje mesto smile.png

Pazi se tih tajlanđanki, brate... Kako me internet obaveštava, neke od njih imaju... ovaj, puniji buđelar od tebe, da se tako izrazim XD

1 person likes this

Evo da se oglasim cisto i ovde i ja smile.png

Svaka cast brate na organizovanju ovog scena nam je mrtva a ti si je skroz sa ovim po meni bar razdrmao smile.png

Na zalost meni ti datumi ne odgovaraju posto sam do 13tog marta na Thajlandu i eto ako jos vecini ljudi ne odgovara poslednji datum i ako ga je moguce pomeriti za neki 15ti ( sto mislim da je u interesu i organizatora i igraca da se bar na svakom turniru pojavi po jedan od nasih da kazem najuspesnih igraca) pa eto ako je moguce pomeriti taj jedan turnir za tad ja garantujem da ga igram kao sto sam igrao i turnire organizaovane kako od silencera tako i od ostalih organizatora 

odo da se kupam smile.png :*

Vladoice, nemoj da se ljutis, sam znas da sam ti i sms pustio i pozvao :)

Problem je sto je vec sve organizovano sa complandom i Razerom... A i ovo nije poslednji turnir koji ce da bude na nasoj sceni, sprema se ozbiljna liga, za IESF.

1 person likes this

Zamolio bih sve igrače sa liste koji su tokom registracije izostavili,  da dodaju  b.net charachter code (nick.id) ili battle tag  kako na dan kvalifikacija ne bi smo imali konfuziju u potrazi za igračima :)

Trenutna lista prijavljenih igrača, za sada 24 prijavljena :)

FastAce
Reptile.149
Bonecry
Brtcha.503
Chandler.937
Cruel #333
Damir#2935
TeodorantONE.101
Iconor
Jigosep.
DruidzRMH.313
killx
ZeRoX.167
ScepticuS.770
Assassin.890
Gemini
NamelessLord
naum.540
cmuxuja.279
Fluoxetine#764
Poxon
Zorba#1237
KrunaAI.408
Lightsider#1578

Jedno pitanje , Nick_ID je konkretno sta ? Jer moj Battle tag je Bonecry#2756 , a upisao sam samo Bonecry , sta je konkretno potrebno da se napise ? A i koliko vidim vise nas je napisalo nick bez Battle tag broja , pa samo pitam dal je sve uredu.

Uh , sad sam tek procitao da treba da se stavi battle tag ceo , ali ne mogu se ponovo prijaviti za turnir jer izbacuje error jer sam vec prijavljen , kako da promenim onda Nick_ID koji sam postavio za prijavljivanje

Nick.ID se specificno odnosi na starcraft 2. Drugim recima to ti je nickname i characher code koji je jedinstven za njega. Primera radi moj Nick.ID za starcraft 2 je TheMisT.505. Ukoliko ne znas koji ti je characher code možeš da ga nađeš kada odes na add friend > character friend opciju u starcraftu. Ukoliko ne mozes da se snadjes, od skoro je moguce ubaciti ljude i putem battle tag-a, tako da su i jedno i drugo ok dokle god pisu u registraciji :).