Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Neonkitza

Path of Exile

Recommended Posts

Vidim da se dosta spominje Path of Exile, pa bi bilo lepo da ima sopstvenu temu da ne spamujemo ostale :) Ovde mozete slobodno pisati sve vezano za PoE. Uzivajte!

Sta ce ti key kad je open beta?

Nemam pojma, jurio sam key pre nego sto je bila open beta, ali nije mi se posrecilo nigde pa sam batalio pracenje igre. Tako da nisam ni bio upucen od tad da je OBT

Pogresno! Path of Exile je kopija Diabla 2.

Moze! posto nam jos jedan d3 ne treba:p (nisam znao da je OPENBETA WOOHOO!!!

skidam client(5gb), ako neko igra nek me doda da igramo u 2 igraca:)

nick: AdriacraftRobinzon

Igra mnogo podseca na D2 sto mi se mnogo dopada ali takodje ima i neke novine kao sto je sistem valute u igri kao i sistem skilova koji je ogroman da kada pocnes da ga gledas, izgubis se u moru skilova. Ovim bukvalno mozes bilo kog lika napraviti u bezbroj razlicitih bildova.

Igra mnogo podseca na D2 sto mi se mnogo dopada ali takodje ima i neke novine kao sto je sistem valute u igri kao i sistem skilova koji je ogroman da kada pocnes da ga gledas, izgubis se u moru skilova. Ovim bukvalno mozes bilo kog lika napraviti u bezbroj razlicitih bildova.

to je ono sto fali diablu 3.... custom klase... koliko sam se samo zajebavao sa time u d2:) throwing barbarian i melee sorceress:)

Jedine razlike u klasam su startna mesta na skill tree-u. Skillovi nisu ograniceni na klase tako da svako moze bilo sta da koristi. Jedina ogranicenja su po atributima (str, int, dex) za iteme i magije, samo sto se atributi za njih povecavaju na skill tree-u, a ne level-ovanjem.

Melee witch, wand marauder.... Nema problema :)

Ja sam igrao nekih nedelju dana pred kraj closed bete. Kada sam se malo privikao na grafiku i gameplay (a trebalo mi je dosta jer sam dolazio iz D3 koji je bar u ovome odlican). Nije da meni smeta losa grafike  nego je malo nepregledno, a i kretanje lika po ekranu je malo grubo.

Kasnije sam bio odusevljen igrom i onome sto je "under the hood". Od pocetka open bete vec nemam toliko vremena pa nisam igrao.

Igrao i jos igram,extra je,Merciles tezina,Duelist Lvl-61.Nema golda u igri i aukciske kuce,trguje se metodom trampe,dosta slozena i kompleksna igra svi itemi trebaju nista nije bezvredno od bukvalno svakog itema mozes da dobijes nesto novo i korisno.Muzika i atmosfera je odlicna,grafika zadovoljavajuca dosta realna meni se svidja,nema nepotrebnog sarenila,mnogo skilova za kombinovanje sto pasivnih,sto aktivnih tipa gemova za ugradnju u iteme koji mogu da se leveluju i upgrejduju.Postoje orbovi koji ojacavaju iteme i menjaju im namenu,kvalitet,boju itd.Takodje postoje mape za nove,skrivene levele,sa posebnim dropom i tezinom neprijatelja.Jedina mana ako se to moze reci iako je Beta je los server,desava se u udarnim terminima da je prenatrpan pa zna da diskonectuje,ali ce to valjda srediti.Sa obzirom ko je pravio igru i ulozeni novac u istu odlicna igra koja jos nije kompletna i djabe je.Neki je zovu i Diablo II na steroidima.Za sad postoje 3 sveta i tri tezine bar ja tako mislim ja sam na trecoj.Nick-MarkoP

Jedna od bolji RPG igara u poslednje vreme, mozda cak i najbolja, iako podseca na D2 nije isti D2 zato stoima dosta stvari koje su originalne i zasebne, sustina i osnova igre vodi iz D2 zato je i igra predobra.
Jedva cekam Full Relese, pre bih ovoj igri dao cenu od 6000 nego Diablu III...

Meni se ovo svidja, ali ne mogu sebe da nateram da je igram duze od 5 levela, tbh.Ne znam zasto.Citao forume, procitao negde da je melee totalno useless u igri kasnije.

A ako hoces da gruvas melee, moras da budes neki tank.Tipa, hteo sam maraudera da igram, al' da delim pravdu 2h sekirama i buzdovanima, a vecina odgovora koje sam dobio, govore mi da idem na tank "stablo". :(

I jos je igra bila skroz free,e moj Jay...

Da, da, e moj Džej...

Igra je još uvek besplatna.

Ne mogu da se odlucim sta da igram.. Marauder ili Witch.. sta je interesantnije za igru..volim tipa sorc iz d2 al isto tako volim i warr.. I ima li nesto slicno paladinu ovde? biggrin.png

Edit: Igrao sam celo jutro sa Maraudera i mislim da cu s njim da nastavim..em sto me mrzi da igram sve iznova a i nekako mi se svidja..igra je ok mada jos uvek mi se nije uvukla pod kozu.

Nesto najpribliznije bi bio Dualist ili Templar sa auricama da stavis stit i one handed weapon.Moja savet ti je Witch ili da igras na sumoniranje ili na cast magija.Vidi na you tubu imas masu buildova za vesticu.Ja bi igrao al nemama vremena levelujem se u d3,spremam se za expanziju.Ali igra je super.

Mozes u igri da nadjes ili da trejdujes kod onih prodavaca.Zapamti u PoE svaki predmet koji nadjes je bitan i koristi necemu.